IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Не мисля, че всички очаквания отразени са - Албена има голям потенциал за растеж като леглова база със новите закупени терени. Там ще се строи - рано или късно.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Албена вече веднъж удари ревлюто и пак ще го и ще го надмине даже,
      ВИЕ ГЛЕДАЙТЕ
      (както Пилат беше рекъл).
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        Nаистина евала на императорът, надушил е ALB навреме и е изчакал. Но ние обсъждаме потеницала от тук нататък. И според мен има много по-потенциални дружества от ALB по отношение на нарастване на маркет кап; в ALB всички очаквания вече са отразени в цената.

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Бай Благо, кво се бъзикаш с Императора? Ти такъв изказ няма да постигнеш ако ще речника наизуст да научиш. И може да си говори за Албена колкото му е драго, защото е имал търпението и смелостта да не хукне да осребрява печалби след първия дабъл.
          А дали сега на тези нива има смисъл да се влиза, всеки решава сам за себе си. Аз не бих.

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Освен това мно-о секси говоря си.
            Да.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Не съм Индианец, Байо.
              А ако ти си пропуснал шансовете да печелиш 4-цифрени проценти,
              това за мен е НДП.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Императоре ти тия 1500 % върху каква база ги изчисляваш. Да не са върху 100 лева. Оп. Че много са тъй като гледам. Отдавна ми се иска да те питам. Ти българче ли си или не си. Че като ти чета речите ми се струва като да не си. На интересен ли се правиш или така си говориш. Виж какво пише днес в 24 часа "ЧУДО в СЛИВЕн - РОМ плати тока си по интернет". Да не пише утре. ЧУДО РОМ СПЕЧЕРИ 1500 % НА ФОНДОВАТА БОРСА. Извинявай закачка след края на трудовия ден

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  О пак сме активирали любимата тема на Императора. Императоре как си. Виждам, че пак Ви интерисува скапания КУРорт. Стига с тия летища. Не видяхте ли че ги загубиха. Сега ще си правят пистички за двуместни хвърчащи ладички.

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Това и за Албена Автотранс много готино е... изтрябвали са ни инак некви мангали - да си ходят на плаж в Мангалия (верно има такъв град).
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Е ами хубаво де...

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Българи ще почиват в Албена с 25% отстъпка
                        До 25% отстъпка от редовната цена ще ползват българите, които изберат Албена за лятната си почивка. Това съобщи търговският директор на курорта Маргарита Тодорова. Ще бъдат въведени и карти за клиентска лоялност. Такива ще получат туристи, почивали в Албена три пъти от 2004 г. за повече от седмица. С картите те ще ползват 10% отстъпка от цената за нощувка и предлаганите услуги. 35-40 лв. ще е леглото за гостите, които са резервирали места по офертата "Първите печелят". 20% е намалението за българи в хотелите "Малибу", "Вита парк", "Оазис" за престой поне пет дни и записване до 15 юни.
                        Над 60% от леглата в курорта са резервирани до края на март. Повечето от заявките са направени на борсите във Великобритания, Ирландия, Белгия и Германия. Курортът ще посрещне първите си туристи на 12 април. Тогава пристигат 1800 австрийци. Този сезон в Албена очакват почиващи предимно от Ирландия, Русия и Румъния. Миналата година в курорта са посрещнали 2500 румънци. Заради големия интерес "Албена автотранс" и румънският превозвач Eurolines организират автобусна линия по маршрута Албена - Варна - Констанца - Брашов - Букурещ и обратно.
                        Кръстина Маринова

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Ха-ха, Брайн, тоя лаф изкефи много ме... Вярно, като направих 1500% печалба, дреме ми на императорският, че после загубих 15%.
                          Инак вярно е - за летищата и т.н., Албена огромен потенциал има и октопод е и място добро за почивки спокойни и семейни е...
                          А капитализацията?Ми то Софарма има например такава капитализация - ако сравняваме недвижими имоти - къде са 2-3 кирливи заводчета в Северна софия и в некво село в Мизия, къде са 3 доста големи бази на морето. То такова сравнение малко нереално е - но от компании в различни отрасли малко са точките допирни.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Razbira se SOFIX,
                            Dobre ste mi doshli i na krachmata i na plaza.
                            Ima i drugi iznenadi v ALB, no dokato ne stanat fakt, shte se vazdarza.

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              pak spodeli naucenoto i s nas

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Takmo zashtoto ne biah ubeden za kakvo ide rech, si zapazih pravoto da proucha vaprosa. Niakoi ot iuristite na Albena sa mi poznati, ta zatova smiatam kato si otvoria obekta na albena da se zapoznaia s kazusa - ot parva raka.

                                Коментар

                                Working...
                                X