IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    И кое от казаното от мен и цитирано от тебе, Байо, не е вярно? Нима Албена не стигна 100-тарката? Нима Мак няма ръст на печалбата? А че дългосрочно Албена нагоре е (въпреки временните колебания, коитои предвидих и в каквото сме сега), ти сам ще се убедиш.
    Мечо, само земята притежавана от Албена струва може би повече от пазарната и капитализация в моментът.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Ами то си е за там някъде 50-60, поне показателите му са за там. Верно е капитализацията си горе долу я връзва /въпреки че има много заеми/, но печалбите му са неадекватни на високара му цена.

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        Малеееее, май Албенчето отива към 60-те, колкото и да не му се варва на Императорчето.

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          А да не говорим за участието на Албена за концесията на летищата варна и Бургас.
          Големият въпрос е защо Албена леко и по терлички се оттегли. както официално беше заявено не били внесли депозит от 300 к.евро. Ха ми как така не го внесоха. Две годишен труд на вятъра. Защо? Ами защото са в ликвидна криза приятелю Император. Защото нямат парички да си платят. ВЕЛИКОТО ДРУЖЕСТВО. А ти ми говориш за големите им работи. И оная работа им е малка.

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Това е приятелю Император. Чети внимателно и се наслаждавай на умните си прогнози

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Това са цитати на Императорчето
              Четете и се забавлявайте и сънувайте розовите му сънища

              "Мърморковците мърморят си - Албена Еверест покорява си...
              Курсът за петък е ревлю/акция май-май..."

              "Да, тъй е... а посоката на Албена е твърдо и сигурно нагоре - дори и да има временни колебания."

              "Що да нямам портфейл, щото съм в само 45 дружества ли?
              А по има смисъл да пазаруваш Албена на 108 кинта, отколкото Кремиковци на 8... поне аз мисля тъй."

              "Байо стига с твожите бълнувания. Не му обръщайте внимание, банда, той си държи на неговото, даже когато потиворечи на фактите. Първо беше с Албена инвест - той упорито държеше на мнението си, че било много зле, че финансовите му показатели падали, даже когато излезе отчетът им и се видя че имат сериозен ръст на печалбата.
              После и с Мак - убеждаваше ни колко е зле, колко е избушено, а като излезе отчетът се видя че печалбата им е скочила.
              Той е като човек, който мисли Земята за плоска и би продължил да го твърди упорито и непоколебимо, даже ако го качат в орбита, та да може сам да я огледа."

              "Да, ама и който си държи Албена, ще печели добре... аз не бързам да спечеля за седмица... затова винаги печеля."

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Отива към 75 :-((

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  Хубаво си направил. Инвестирай в бъдещето... Слънчев... малко скъпо ще им излезе - сега строят хотели, след някоя година ще ги разрушават...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Много добра идея така поне сте привлекат някой турист
                    Е за тва си купих Албена.

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Неосет, нормално, никой не ще да почива на строителна площадка. Как трябва да се казва това нещо - екстремален туризъм ли?
                      Да го предложат от Слънчев бряг като екстра за разглезени англичани и скандинавци - бъркане на гипс и бетон, избиване на плочи, връзване на арматура, опъване на елзахранващи кабели... може пък желаещи да има? ;-)
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Ето това е лошо -> ОБЩО ЗАДЪЛЖЕНИЯ 110922 хил.лв

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          А новината ,че пренасочват туристи от Слънчев бряг на Албена също не е лоша.

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Не е, разбера се.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              A i novinata, 4e kitaiskoto pravitelstvo ni e vklju4ilo v spisuka kato turisti4eska destinacija , mislja ne e lo6a...

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                "Австрийци на ре у нас с една пенсия

                                8300 австрийски пенси>нери в>ди за п> една сед старта на сез>н 2005 известният тур>перат>р "Сень>рен Райзен". Първите 1800 г>сти пристигат с чартърен п>лет на летище Варна на 12 април. Клиентите ни не са >т най-б>гатите и за сед Българск>т> Черн>рие плащат 590 евр>, >бясни в Албена представителят на тур>перат>ра От> Спел. Т>й п>с>чи, че т третата възраст в Австрия е 700 евр>. Президент на Съюза на пенси>нерите в Австрия е бившият външен йт> е и президент на австрийск>-българск>т> дружеств>. Блеха е женен за българка. Очаква се т>й да пристигне в Албена на 21 април, н>же и да се забави 1 ден заради визитата на президента Ге>рги Първан>в във Виена >т 19 д> 21 април. "
                                Tragnala e rozovata pantera...

                                Коментар

                                Working...
                                X