IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проучване и добив на нефт и газ АД (NGAZ / GAZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от g123g Разгледай мнение

    Че ти като виждаш толкова много стойност какво чакаш? Или май и според теб нищо не струват?
    Че кой съм аз да противоречя на всичките им финансови величия,фондове,дружества и инвестиционни посредници ,пък и те имат огромния процент от акциите ,така че проблемите са си техни (или Ваши).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TRAPPER Разгледай мнение
      Тези да не са намерили нефт или газ ?
      Шегуваме се ние, ама те помпят ли, помпят. О България в момента, е изцяло на роден газ. Едно птиченце ми го каза на ушо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        Мдаа.

        Пакетчето на ПДНГ в компанията майка струва повече от капитализацията на ЗХБГ.

        А там има някакви заводи,зърнобази,доста имоти,финансова компания,отбор ритнитопковци,пакет от БРП и още какво ли не.....

        Ама те май нищо не струват според мажоритаря ?
        Че ти като виждаш толкова много стойност какво чакаш? Или май и според теб нищо не струват?

        Коментар


        • Заради името на компанията .) Аз имах малък пакет и се изсулвам постепенно

          Коментар


          • Мдаа.

            Пакетчето на ПДНГ в компанията майка струва повече от капитализацията на ЗХБГ.

            А там има някакви заводи,зърнобази,доста имоти,финансова компания,отбор ритнитопковци,пакет от БРП и още какво ли не.....

            Ама те май нищо не струват според мажоритаря ?

            Коментар


            • Тези да не са намерили нефт или газ ?

              Коментар


              • Причината да се надува Този плондер, дори не е дивидент.
                Няма предложение, да го дават за тази година...

                "6. Вземане на решение за разпределяне на печалбата, реализирана от „Проучване и добив на нефт и газ” АД за 2021г.; Проект за решение – ОС на акционерите не приема решение за разпределение на печалбата, реализирана от дружеството за 2021г., като същата се отнася към сметка „неразпределена печалба” в баланса на дружеството."
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                  За момента никъде. С тези понижения на чуждите борси предпочитам да съм с доста голям % кеш. Възможности ще има. Чака се ново IPO...
                  Да не е само морганик-2....
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                    Аз още чакам.
                    въпросът е къде влезе, след продажбата тук?
                    За момента никъде. С тези понижения на чуждите борси предпочитам да съм с доста голям % кеш. Възможности ще има. Чака се ново IPO...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                      Излязох от позицията. Не мисля да поемам повече риск, въпреки че си мисля, че цената ще продължи да се надува, за да компенсират загубите по други позиции на пенсионните фондове. Успех на всички акционери, аз взех своето
                      Аз още чакам.
                      въпросът е къде влезе, след продажбата тук?

                      Коментар


                      • Излязох от позицията. Не мисля да поемам повече риск, въпреки че си мисля, че цената ще продължи да се надува, за да компенсират загубите по други позиции на пенсионните фондове. Успех на всички акционери, аз взех своето

                        Коментар


                        • Мислиш ли, че бих продал, ако нямам? Просто, светът е пъстър и различни явления, от различен клас и в различни сфери, показват удивителни аналогии. Например, има сходства с развитието на империите. Само си помисли: Курс на акциите на някаква малка компанийка с комплексната мощ на цяла империя, едното в мащаб месеци и проценти, другото- в столетия и пъти. Иначе, да, все двумерно ама кой е съвършен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ГАД Разгледай мнение
                            Съдейки по косвени признаци, се очертава сега пак цената да е в пик а после, да следва дълго, плавно и сигурно спадане. Е, освен ако не открият нещо сериозно, като например, под Кувейт...
                            Щото продаде ли?

                            Коментар


                            • Съдейки по косвени признаци, се очертава сега пак цената да е в пик а после, да следва дълго, плавно и сигурно спадане. Е, освен ако не открият нещо сериозно, като например, под Кувейт...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Не, но и това очевидно не помага

                                много тежък случай наистина
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X