IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стара планина Холд АД (SPH / CENHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда! Интересно ми е колко ли още бабешки пакета са останали за разчистване, че да започнем да търгуваме наистина с тази позиция. Направо яд ме хваща като гледам как яко продължават да натискат. А нека всеки сам си прецени, но според мен в BG имаме едва 2-3 читави холдинга CENHL, IHLBL и може би ALBHL (не броя тия, които имат активна собствена дейност като ERH и HDPAT) и е крайно време хората да обърнат внимание на добре управляваните дружества. Всеки иначе може да види какво правят HES-а и MCH-а, а и удвояване на печалбата май все пак означава нещо Така че CENHL UP!
    Успешна и доходоносна!
    ~МЕЧО~

    Коментар


    • CENHL е най-добрия български холдинг и най-коректния към акционерите си . Би трябвало да се търгува на по-високи нива.

      Коментар


      • Прав беше Импето ама защо не го подкрепихме по яко

        Коментар


        • Мерси Ради.Все пак съм от 9м на борсата пък и имах доверие на инвестора.БАСИ ИНВЕСТОРА КАТО НЕ ПОМАГА ПОНЕ ДА НЕ ЗАБЛУЖДАВА И ДА НЕ ПРЕЧИ!!!!!!!!!!!!!

          Коментар


          • plp, преди малко разгледах въпросната страница в инвестора.
            те са си написали, че не са наясно с този род информация, следователно забрави да влизаш там :-)
            хич да не е, обърни внимание, че процентите отиват над 113, да не говорим за бройките акции.
            гледай счетоводните справки - например от борсата и няма да сбъркаш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PLP
              Ради имам впредвид че според информация от инвестора и ELHIM има 51.40% от холдинга.
              това е много грешна информация - в смисъл, че е точно наопаки
              не ми е известно елхим да има акции в холдинга

              Коментар


              • Виж в раздел акционери.

                Коментар


                • това сигурно ли е?

                  Коментар


                  • Ради имам впредвид че според информация от инвестора и ELHIM има 51.40% от холдинга.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PLP
                      Някой ще ми каже ли защо добрите резултати на СЕNHL не се отразяват наELHIM при условие че има 51.40% от него?
                      ???
                      Не е ли по-логично обратното - ако акумулаторният завод се справя добре (или зле), респ. акциите му бъдат оценени от пазара, то това да се отрази и на акциите на холдинга.
                      Или имаш нещо друго предвид - например що за добър мениджмънт на холдинга пък в това дъщерно дружество куцат нещата?

                      Коментар


                      • Някой ще ми каже ли защо добрите резултати на СЕNHL не се отразяват наELHIM при условие че има 51.40% от него?

                        Коментар


                        • КOSTJMAR -че защо да не ми хареса, нямам отношение тук. А разликата от 2 700 000 до 3 353 000 сам можеш да си я сметнеш.

                          Коментар


                          • Круме, май нещо не ти хареса отчета на Стара Планина. Защо ли?

                            Коментар


                            • E. Печалба след облагане с данъци 3,353,000


                              http://www.bse-sofia.bg/download/fin...PHOLD_kons.xls

                              Коментар


                              • TRAPER май малко понаду печалбата

                                Коментар

                                Working...
                                X