IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стара планина Холд АД (SPH / CENHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хинина
    Днес ще има стрелба по върховете на Старата планина.
    Това не е стрелба , а направо артилерийски залпове.

    Кой се чисти здраво???

    Коментар


    • Днес ще има стрелба по върховете на Старата планина.

      Коментар


      • ммммм..............дааааааааааааа.........Е този път заглавието на темата ще се потвърди. Успех на всички имащи...........
        Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Ами мен ме кефи, че няма вече предлагане(изключително рехаво е ако забележите) и според мен, който успее да се вмъкне преди консолидирания ще е късметлия, защото още от годишния отчет е предопределена цена над 20 лв.
          Успех на инвеститорите!
          ~МЕЧО~

          Коментар


          • Не смятате ли, че след като имаме такъв категоричен ПРОБИВ при Старата планина, следва да прегазим едно две пикчета, които са много близо и да се открие пътя към 20-те лв!

            Коментар


            • Има грешка в данните в акционерите за компаниите за Стара планина Холд:
              - М+С - Хидравлик АД - 30.91 % за 80487 бр. акции.

              Сборът на акциите на акционерите е с 681370 бр. по-малък от
              този указан в обобщения отчет.

              Защо е така, и кой ще допълни списъка на акционерите или
              ще коригира броя на акциите на "М+С Хидравлик" ?

              Коментар


              • Дебела пачка се е събрала в Старата планина, аз залагам 1:10, не е излючено, не е изключено.

                Коментар


                • А, може и на 7 лв. аз няма да имам нищо против , само че след тройното увеличение на капитала Това последното само си го пожелавам. Просто гледам, че им е малко капитала в холдинга и се чудя дали няма да го поувеличат скоро време, че пари не е като да няма
                  ~МЕЧО~

                  Коментар


                  • кориригах се, сега е ред и на цената на Старата планина. :-)

                    Коментар


                    • голям срив предвиждаш

                      Коментар


                      • Е не е ли време след, като мечетата се наиграха да ударим 17лв. за Старата планина !

                        Коментар


                        • Както е тръгнало днес прегазваме пика и след това вратите са отворени към 20лв за Старата планина.

                          Коментар


                          • Ако ни одобрят за ЕС през 2007г. на 16 Май ще се изстреля нагоре, което в комбинация с добър отчет може да ни отведе до 20 лв.

                            Коментар


                            • Е ми време и е мисля и аз, да се "изстреля" както казваха по рано. На дивидентче таз година не се надявам. Ама нека стигне 18 и ще ги изсипя.
                              Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Акцийката си е перфект!!! Аз от кое време ви разправям Ама има още хляб, така че аз няма да избързвам. А и дивидент мисля да прибера първо.
                                Успешна и доходоносна!
                                ~МЕЧО~

                                Коментар

                                Working...
                                X