IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стара планина Холд АД (SPH / CENHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щом при корекция сме стабилни какво ли ни чака като излязат биковете на пазара след месец. Ще отнесат акциите до 20 лв., като хамалин 2х100 домашна ракия.

    Коментар


    • Чудя се, къде да му сложа таргета на този холдинг, но везните клонят към 30лв, за Старата планина, а може и да греша. Успех на всички.

      Коментар


      • Добре - увеличение на основния капитал за сметка на печалбата и фонд резервен...
        И пак казвам - това е само слух... И добри пожелания...

        Коментар


        • Кога за последно си виждал и чувал за сплит при холдинг

          Коментар


          • Обичм го този Холдинг!
            Само погледнете какъв подход към инвеститирите:
            - ХЕС - сплит - 15% нарастване на цената на акцията (засега)
            - MCH - сплит + дивидент 4.00 Цената е в космоса...
            - Фазан - дивидент - 0.40/акция
            - От самия холдинг също се очаква дивидент. А вървят слухове и са евентуален сплит по модела на MCH....

            Коментар


            • Така е, има защо, ако се случи и още нещо, не се наемам да прогнозирам за цената на Старата планина. Успех на всички.

              Коментар


              • Ако ти прави впечатление, това е единствения от големите холдинги, който удържа положението.

                Коментар


                • При цени 200-250 за М+С и цени 90-100лв за ХЕС, цената на Старата планина трябва да е над 20лв! ;-)

                  Коментар


                  • Тука чаках спад до към 16.50, но поради скока на MCH спада се размина. Заради това си допълних кошничката .
                    Следваща спирка към 20, а фондовете ако успеят да глътнат още някой тлъст пакет към 18,50 ще са късметлии.
                    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хинина
                      След, като меченцата влязоха в капана, аз мисля да си вдигна таргета на 28-30лв за Старата планина. ;-)
                      мда мечтите са хубаво нещо

                      Коментар


                      • След, като меченцата влязоха в капана, аз мисля да си вдигна таргета на 28-30лв за Старата планина. ;-)

                        Коментар


                        • Predlagam Druga gledna to4ka. V4era izleze oditiranijat konsolidirangodishen ot4et. V nego "Печалба преди облагане с данъци" narastwva sprjamo neoditiranija ot 3,645 mln. lw na 7, 385 mln. lv.
                          Interesno zashto nikoj ne komentira godishnijat ot4et a samo trimese4nijat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хинина
                            Много интересно ще ми бъде да разбера колко е ОКОНЧАТЕЛНИЯТ връх достигнат за цената на Старата планина, за който беше писано подолу и защо този връх е окончателен ?
                            като гледам графиката си мисля че бичите сили свършиха но може и да греша

                            Коментар


                            • Много интересно ще ми бъде да разбера колко е ОКОНЧАТЕЛНИЯТ връх достигнат за цената на Старата планина, за който беше писано подолу и защо този връх е окончателен ?

                              Коментар


                              • Но след като цените на ХЕС и М+С се повишиха значително, само глупак може да си помисли, че това няма да се отрази на цената на Старата планина, така че времето ще покаже кои са глупаците. :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X