IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стара планина Холд АД (SPH / CENHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Konsolidiran pechalba 3,353,000 sreshtu minalata goina 1,519,000 !!!!!

    Коментар


    • Are barzo 20 % up !
      Koi shte izkupi ?

      Коментар


      • MCH и HES се раздвижиха! Не забравяйте, че CENHL участва в тях. Очаквам да стане интересно по позичията.

        Коментар


        • Аз лично съм го забелязъл отдавна и си чакам кротко изригването, което неминуемо ще дойде.

          Коментар


          • Някакви очаквания за консолидирания отчет? добри? лоши? посока на цената? Аз мисля, че е доста подценен холдинга и има невероятно управление и очаквам да бъде забелязан скоро от пазара.
            Не е препоръка за покупко/продажба, а просто мнение! Поздрави на КаФеНе!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NYSE guy
              Всъщност сделката се сключва на цената на по-старата поръчка. Така, че ако има най- висока цена "купува" на 14,20, а аз след това пусна поръчка "продава" на 14,00 , сделката ще се сключи на 14,20. Но ако след моята поръчка някой пусне "купува" по-висока от 14,20 , например 14,25 , то сделката ще се сключи на моята цена - 14,00лв.
              Ха, това е голям трик, не бях се сетил за него. Благодаря ти NYSE guy.

              Коментар


              • ... така че печели този, който е пуснал последен поръчката си, защото ще сключи сделка на по-добра цена от цената на поръчката си. Това става само преди да отвори борсата. Ако е по време на борсовата сесия би трябвало ако пуснеш по-ниска или по-висока цена от насрещната "купува", съответно - "продава" , то би трябвало да сключиш сделката на по насрещната цена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LuckyStrike
                  Първоначално изпратено от NYSE guy
                  Малко преди да отвори борсата, някой пусна поръчка "продава" на 14,00лв. - и се "мина" с 20-30ст.
                  С други думи поръчките купува и продава за се срещнали на 14 лв и сделката е минала, независимо че е имало по-високи поръчки за покупка? Това само при отваряне на борсата ли става?
                  Всъщност сделката се сключва на цената на по-старата поръчка. Така, че ако има най- висока цена "купува" на 14,20, а аз след това пусна поръчка "продава" на 14,00 , сделката ще се сключи на 14,20. Но ако след моята поръчка някой пусне "купува" по-висока от 14,20 , например 14,25 , то сделката ще се сключи на моята цена - 14,00лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSE guy
                    Малко преди да отвори борсата, някой пусна поръчка "продава" на 14,00лв. - и се "мина" с 20-30ст.
                    С други думи поръчките купува и продава за се срещнали на 14 лв и сделката е минала, независимо че е имало по-високи поръчки за покупка? Това само при отваряне на борсата ли става?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LuckyStrike
                      Някой може ли да обясни как е възможно да се купят сутринта 12 акции на CENHL за 14 лв, при положение че от вчера си стоят няколко поръчки за покупки на по-високи цени?
                      Малко преди да отвори борсата, някой пусна поръчка "продава" на 14,00лв. - и се "мина" с 20-30ст.

                      Коментар


                      • Някой може ли да обясни как е възможно да се купят сутринта 12 акции на CENHL за 14 лв, при положение че от вчера си стоят няколко поръчки за покупки на по-високи цени?

                        Коментар


                        • Krume- sledq gi dvete pozicij. Ne sum se otkazal i ot ALBHL, no tam bih vlqzal na po niski niva. Poneje rabotq v turizma i iskam da ti kaja 4e tozi sezon ne be6e tova , koeto se o4akva6e. Zlatni pqsuci po4naha da stroqt jili6tni sgradi. Pravi si izvodite.

                          Коментар


                          • И като имаш някаква информация, не виждам какъв е смисълът да я противопоставяш на едни от най-добрите холдинги, при наличие на толкова дървета???

                            Коментар


                            • star , като си толкова запознат с показателите, дай да се хваним на бас. Аз прогнозирам, че цената на албхл ще е с поне 1.5лв по-висока от сенхл. И като казвам това аз имам предвид не показатели а бъдеща инфирмация, която явно че не знаеш, а и няма как да я знаеш.

                              Коментар


                              • Круме, сметни си показателите на двата холдина и тогава пиши глупости! По показатели CENHL трябва да е поне 17лв., без да включваме миноритарното участие.

                                Коментар

                                Working...
                                X