IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРЗ Одесос (ODES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

    Вчера качи 3 лв. днес още 3 лв . . Вече има търсене на 65 лв. И търсенето е километри по дълго от предлагането. Още не е късно. Скоро ще удари 100 лв. , особено на фона разочароващите резултати на много други дружества. Фундамента е як. Срещу него пазара не може да се върви (поне не за дълго, и струва скъпо). ODES е отлично дружество и ще е едно от откритията на БФБ за 2005 !!!

    Коментар


    • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

      КРЗ Одесос-компанията с най-добри показатели за 2004!Истинската перла на БФБ!!!

      Коментар


      • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

        ако се върнеш в началото на конструктивния ни спор ще видиш, че никъде не съм твърдял, че КРЗ няма да върви нагоре. Ще видиш, че реагирах на твоето твърдение, че Холдинг Варна е як акционер и на твърдението, че КРЗ в момента е пълно с кораби за ремонт. Не бъди толкова безпаметен, все пак всичко е на страницата на инвестора и може да се провери. Само не ми отговори ходил ли си на събрания на КРЗ

        Коментар


        • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

          виж, как започна сам да си отговаряш на въпроса, защо трябва да се интересуваш от Холдинг Варна. Казах ти случайно 20%, защото и 5% да предложат пак ще се отрази на цената. Не съм уточнявал нагоре или надолу. Трябваше ли цял ден да занимаваме хората с глупости за да осъзнаеш елементарни неща?

          Коментар


          • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

            Ако пуснат на пазара малко над 22% (да бъдем точни), това само ще направи позицията още по-атрактивна за външни инвеститори, и ще дигне цената. Бъди реалист - няма да го направят (за жалост), особенно след целия шум който се вдигна. А и защо да колят кокошката със златните яйца?

            А-а-а-а! Забравих! За да ни изненадат!

            Коментар


            • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

              Щот аз съм ходил

              Коментар


              • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                През този измислен посредник Булекс ли се продават пакети от Одесос на Холдинг Варна? Предполагам, 4е да. Ако решат да продадат по-голям пакет, ще им е много по-лесно да звъннат в ПФБК и да ги предложат. Сигурен съм, 4е ще има интерес от техните клиенти. Така че няма опасност да ги изтърсят на пазар. Поне така мисля аз. Уточнявам, че имам малко акции, купувани доста отдавна.

                Коментар


                • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                  Не разбрах ходил ли си на ОСА на КРЗ

                  Коментар


                  • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                    Че не си струва да влизам в позиции с месечен оборот от 2000 лв. съм го разбрал мно-о-о-ого отдавна (то няма и как, щото предлагане по тази позиция няма много отдавна, всичко само се изкупува и потъва - на каквато и да е цена). Аз гледам ODES. То е ликвидно (free float 8%). И е нагоре. Твърдо.

                    Коментар


                    • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                      Как няма да те интересуват решенията на Холдинг Варна? Ако решат да пуснат на пазара 20% от КРЗ това няма ли да се отрази бе? Мислиш ли въобще, като пишеш или го правиш колкото да не заспиш. А ОСА Понеже се интересуваш от КРЗ -ходи ли на общото събрание миналата година и ако да какви решения взе?

                      Коментар


                      • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                        И аз, и аз, и аз ...

                        Коментар


                        • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                          I CENHL ne sa uveli4avali kapitala si

                          Коментар


                          • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                            Ограмотен съм достатъчно преди да се появиш по форумите. Все пак ще ПОЧЕТВЪРТЯ, че не се интересувам от Холдинг Варна (оня дето е в бившия офис на Югоагент, на гърба на тимаджийския плейбои бар). Все пак от чисто любопитство - къде си правят общите събрания - в офиса или в плейбоя? Ако отговора е правилен, ще намеря начин да си купя някоя акция - на каквато и да е цена!

                            Коментар


                            • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                              Ще ти дам идея -кво да те правя, нали вече съм се захванал с ограмотяването ти. Чудно е, че си варненец , а не знаеш нищо за единствения варненски холдинг. Няма предлагане, защото Холдингът, няма мажоритарен, а има 27 000 (двадесет и седем хиляди) миноритарни акционери. Това е малко сложна акционерна структура, която по ирония на съдбата позволява на хората от УС и НС да продават квото си искат на себе си. Общо взето на ОСА-тата на, които съм ходил през последните години не се явявят повече от 20 (двадесет акционери). Повечето акционери са на възрастта на баба ми и сигурно вече са забравили, че притежават книжата, а кво остава да ги търгуват на борсата. Ако си направиш труда да проследиш търговията , ще изчислиш ,че свободните акции, които се търгуват са не повече от 2000. Между другото това е май единствения холдинг, който не си увеличи капитала. Мисля, че хората от УС и НС опитваха на няколко пъти с рънъри да купуват, ама нещо не се получи. Т.е. получи се, че на общи събарния ходят само те и си взимат , каквито си искат решения.

                              Коментар


                              • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                                Пламене, решенията които ще вземе Холдинг Варна не ме интересуват, ПОТРЕТВАМ !!! Ако на тяхно място влезе някой наистина голям още по-добре. Аз си гледам КРЗ-то, а то е твърдо нагоре!!! Все пак благодаря за чата, ако всички мислеха еднакво нямаше да има борса.

                                Един единствен път почти случайно съм купувал акции на Холдинг Варна (и не смятам да се занимавам повече,неликвидна позиция - мизерни 20 бр. и на другия ден ги шитнах с 35% профит (едно бодливо връхче на 2.83 преди седмица - лапнаха ги веднага). Лапат всичко което излезе на пазара, на каквато и да е цена! Дай идея защо няма никакво предлагане по позицията, а изкупуват всичко?

                                Коментар

                                Working...
                                X