IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРЗ Одесос (ODES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

    Весо, балагодаря ти за загрижеността. Наистина нямам КРЗ, но този избор съм го направил съзнателно (което опитвам да обясня цял ден)). Накратко не съжалявам за това и не се опитвам, пишейки, тука да се оправдавам пред себе си: )))))). А що се отнася, до това че традиционно няма кораби за ремонт по това време - можеш да провериш в другите кораборемонтни заводи във Варна.
    А що се отнася до -извинявам се че ще го кажа - крещящата некомпетентност на Big, просто нямам коментар. Човече най - известните корабостроителници и кораборемонтни заводи в света се намират в Норвегия, Швеция, Северна Англия и т.н. - Все места, където е доста по студено. На такива, като тебе не знам кво да им кажа. Абе днес кво съм се заел да отговарям на всеки сульо и пульо , направо си се чудя вече. както казах безплатно стига толкова

    Коментар


    • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

      И аз не мога да разбера! Освен ако си изтървал експреса и искаш да си напазаруваш ефтинко. Не е късно, ама ефтинкото е на свършване!

      Коментар


      • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция UP UP UP

        Пламене, нормално Януари да има спад. Имаше го и миналия Януари, и по-миналия. Ще наваксат, не се тревожи. Как се ремонтира кораб на открит док при минусови температури?

        Коментар


        • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

          Весо, има много неща които не знаеш, но само ще ти кажа, че влиянието на Златко в БСП не може да се доближи на йота до това на Шулева в НДСВ. Но защо все се опитвам да ви отварям очите, не мога да разбера.

          Коментар


          • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

            Весо, има много неща които не знаеш, но само ще ти кажа, че влиянието на Златко в БСП не може да се доближи на йота до това на Шулева в НДСВ. Но защо все се опитвам да ви отварям очите, не мога да разбера.

            Коментар


            • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

              Как така холдинг варна от "втория по големина" стана "един от миноритарните"? Но това не е от съществено значение. Понеже написа две изречения без да кажеш максимално възможния брой глупости в тях, ще ти дам бонус ( и като доказателство, че освен отчетите и вътрешната информация движи пазара) - През тази седмица на съвместно заседание УС и НС на "втория по големина" или "един от миноритарните" (както ти отърва) , ще реши дали и какъв процент от участието си в КРЗ ще продаде. Засега стига толкова, че те надрусах с много данни. Поне едно благодаря да беше казал за всичкото това безплатно инфо, което ти снесох безплатно.

              Коментар


              • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                Пламене, егати кризата. При тази печалба завода се изплаща по-бързо отколкото инвестицията на VIVA в БТК!
                А за отколешните връзки на ръководството от завода с кръгове от БСП всички знаем, те са още от времето на приватизацията му. Та значи казваш на всичкото отгоре ще имат лоби сред управляващите в следващия парламент? Отлично, отлично. Тя Албена да не се изстреля без помоща на Лидето Шулева миналата година?

                Коментар


                • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                  Позицията не я надувам аз, а отчета на дружеството. А в холдинги не инвестирам, така, че повтарям
                  НЕУРЕДИЦИТЕ В ХОЛДИНГ ВАРНА - ЕДИН ОТ МИНОТАРИТЕ В КРЗ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ.

                  Има мислещи хора. Знаят да четат отчети. Знаят кое движи пазара.

                  Ще се видим с тях на 100 лв. за aкция на ODES ! И то до лятото!

                  Коментар


                  • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                    Защо се карате за глупости?На който не му харесва 18 лв. печалба на акция да си купи от балончетата на БТК по 330 или пък Албена по 65 и после да се наслаждава на мижавите няколко стотинки дивидент.

                    Коментар


                    • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                      а пък, ако не знаеш какво значи понятието свързани лица в българското законодателство, почети малко нормативни актове и пак ела във форума. За да бъда докрай изчерпателен, ще ти задам реторичния въпрос- защо като му е наред бизнеса и не се страхува от разследването на прокуратурата Златко Бакалов е поискал (и е включен) да влезе в листите на БСП за парламентарните избори. Много неща не знаеш, ама ще се научиш.

                      Коментар


                      • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                        Ейй, опасен си. Дърпаш ме за езика. Първо, някъде да съм споменавал, каквато и да било статия, в хкакъвто и да било вестник? Паричните средства са се увеличили благодарение, на ПРОДАЖБА на основни активи на дружеството, а не както се полага на един холдинг от увеличен дивидент от дъщерните дружества. Което означава, че дружеството се декапитализира без знанието на миноритарните акционери. Трябва да признаеш, че основните читави активи на Холдинг Варна са КРЗ и Камчия. Тези участия се разпродават на хора, забележи, не свързани с УС и НС на холдинга, а директно на членове на УС и НС, както и на Димитър Желев. Това можеш да провериш в службата по вписвания във ВОС, щом си от Варна. Що се отнася до акции на публични дружества на урегулиран пазар, моля ти се не ми говори, като Николай Василев, щот всички знаем какво може да се случи щом продавача и купувача на една позиция , знаят кога ще се даде поръчката. И всичко, което си говорим сега не променя факта, че за целия януари КРЗ няма нито един кораб за ремонт. А другите кораборемонтни заводи, като МТГ и Чакъров имат. Ако се обадиш на директора за връзка с инвеститорите на КРЗ ще чуеш, как кораборемонтния пазар в целия черноморски регион е в криза през зимните месеци ))))))))Така, че не ми говори като кон с капаци, щот си влязъл на 40 кинта на позицията и искаш да я надуваш.

                        Коментар


                        • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                          А и тука не коментираме Холдинг Варна - това, че са прехвърлили малка част от акциите си в КРЗ-то есента и по какъв начин не прави Кораборемония лоша компания - оттогава ODES e скочил с 500% и аз продължавам да твърдя, че все още е силно подценен в основните си показатели...

                          Коментар


                          • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                            А, и Пламене, я кажи на всички как става продажбата на акции на публична компания на урегулиран пазар - може би са му ги занесли в потайна доба в черно куфарче .......... :-))))))

                            Коментар


                            • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                              Пламене, говориш за една поръчкова статия , която се появи във вестник Черно Море. Ето и отговора:

                              Уведомяваме Ви, че изнесената във вестник "Черно море" статия от г-жа Виолета Камбурова "Малки акционери искат запор на акции и имущество" съдържа неточна информация за финансовото състояние на "Холдинг Варна А"АД, позоваваща се на междинния финансов отчет за дейността на холдинга към 30.09,2004 год., а именно: 1/ Дълготрайните активи са намалели не с 1/3, а с по-малко от 2%. 2/ Паричните средства към 30.09.2004 год. не са намалели, а са се увеличили. Вярната информация за финансовото състояние на холдинга е предоставена в Комисията за финансов надзор и Българска фондова борса - София, съгласно чл. 96 от ЗППЦК.

                              Коментар


                              • ODES със печалба от 18.74 лв. на акция

                                Dalaveri, dalaveri ....

                                Коментар

                                Working...
                                X