IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мене пък и М+С над 200 и ХЕС над 100 еднакво кефят ме, да. :-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Със или без сплит MCH на 200 ми изглежда много по-добре от HES на 90! ))))))))





      ПП Може би грешен начин за определяне на цени, поне на мен Фундамента това казва ))))))))))))
      Умереният риск винаги печели ! ))))))

      Коментар


      • Дано, Смърфиетке, дано... :-)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Здравей Императоре,
          май се очертават интересни дни на БФБ

          Коментар


          • Лари - лъжеш ли, негодяй такъв !?!?!?!?!
            Здравей, Смърфиетке... :-)
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • kif, идеята за по една бира принципно ми харесва, но не ми се идва чак до София, имам много работа напоследък, а тези 2-3 дена се залисвам с Кобоса и форума...

              Пък и аз от време на време се срещам на по бира с хората, които ми харесват :-) :-) :-)

              Коментар


              • Смърфи, виждам че ти поне имаш настроение - хайде да пием по една бира - и без това InBev днес обяви супер резултати
                Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                Коментар


                • не че оправдавам lari, обаче факта че се пошегува в петък след края на сесията е показателен, че няма набутали се, само зардвали се. Ако всички се шегувахме толкова безболезнено, щеше да е по-добре....

                  А пък и не се знае дали тази шега в понеделник няма да е вече новина. И не се знае този дето е купил днес на върха дали се е набутал или е последния влязъл на ниски нива...

                  :-) :-) :-)

                  Коментар


                  • хах ама не се засягайте бе хора - аз поста си го започнах с извинение
                    за манипулация щях да го сметна ако го беше пуснал преди 13 ч. и след 17ч. когато инфото не може да се провери.

                    Хайде вземете разпуснете малко - все пак няма нищо по-хубаво от петък следобяд

                    Весел weekend! и да не вземете да обесите сега Лари ;-)
                    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kif
                      Първоначално изпратено от qka pi4_ka
                      Бате Гойко, за съжаление никой не може да подведе под отговорност такива като Лари, които се опитват да манипулират хората. Все пак сме в България ...
                      извинете, че се намесвам ама чак пък такива обиди срещу тоя Лари
                      че се е пошегувал пошегувал се е, ама че e изманипулирал хората в петък в 13.19 часа ми се струва доста смешно - всъщност да не би борсата утре да работи и аз да незнам?
                      Вие направо му правите комплимент на тоя Лари сравнявайки го с уж техническата грешка на БТК
                      Ами това, че е петък съвсем не омаловажава нещата. Ти как откриваш разликата между ШЕГАТА и ЛЪЖАТА, защото в този случай си е чиста лъжа според мен? Ако искаше да се шегува можеше да пише в "бисери и вицове".
                      .... ама прав си като гледам във форума все повече шегаджии влизат ... явно моето чувство за хумор се е поизпарило днес

                      Коментар


                      • kif имаш много странно чувство за хумор щом приемаш казаното от Лари като майтап! Дали от КФН имат същото чувство за хумор като теб?

                        Коментар


                        • Всъщност въпросният Лари можеше да изкара някой лев ако това инфо го беше снесъл понеделник сутринта.

                          Коментар


                          • Лари, много долно, да свириш сиртаки на нервите на хората, абе голям............си ти да знаеш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от qka pi4_ka
                              Бате Гойко, за съжаление никой не може да подведе под отговорност такива като Лари, които се опитват да манипулират хората. Все пак сме в България ...
                              извинете, че се намесвам ама чак пък такива обиди срещу тоя Лари
                              че се е пошегувал пошегувал се е, ама че e изманипулирал хората в петък в 13.19 часа ми се струва доста смешно - всъщност да не би борсата утре да работи и аз да незнам?
                              Вие направо му правите комплимент на тоя Лари сравнявайки го с уж техническата грешка на БТК
                              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                              Коментар


                              • Бате Гойко, за съжаление никой не може да подведе под отговорност такива като Лари, които се опитват да манипулират хората. Все пак сме в България ...

                                Коментар

                                Working...
                                X