IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Brain
    Тя, интересно защо си влязла, след като говориш само за забавяне на движението надолу, без да споменваш даже възможно покачване? Едва ли целта ти е да не загубиш.
    По-долу съм писала, че мисля, че има още потенциал

    Коментар


    • Тя, интересно защо си влязла, след като говориш само за забавяне на движението надолу, без да споменваш даже възможно покачване? Едва ли целта ти е да не загубиш.

      Коментар


      • Дан, и аз виждам нещата от този ъгъл
        Даже се включих скоро, колкото за една пица,минавайки метър между ...пакетите

        Така че, СОФИКС отложи инерцията надолу...малко във времето.Иначе е сигурна

        Коментар


        • Само мнение.
          Днес явно се видя как здраво се подпира цената нагоре. Имаше ситуация, в която за кратко време акцията тръгна стремеглаво надолу - разпродадоха се няколкостотин бройки от 6.40до 6.20 и след това започна да се топи офертата 1000бр. купува на 6.20. В този момент се появи на пук на нормалната логика оферта купува 6.40 от 1000 бр.,която охлади страстите.
          Смятам, че ако имах 5000бр. (а явно някой ги има и ги врътка в посока нагоре), щях да бутам дори и на загуба цената нагоре , защото сега това е сравнително лесно.Ако сега я закарам на 7лв. и нагоре после и лев и два да падне ще имам 250 000 акции на цена примерно 5лв., а не 4.50 да речем.
          Дано някой разбере какво искам да кажа, щото като чета не съм се изразил по най-добрия начин.
          Аз лично разтоварих наполовина , а с другата половина съм решил да си тренирам психиката)

          Коментар


          • Импе,дай малко на заем за къса.

            Коментар


            • Ех, как искам шорт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от тя
                Според мен има още потенциал
                за надолу ли? ако е така си права.

                сега сериозно
                може и да се вдигне още няколко стотинки но според мен е време за реверсия.

                Коментар


                • ...не мисля да падне под шестак...
                  Инак, дългосрочно, според мен нагоре ще е... нищо чудно до януари да удари грозникът... до догодишното събрание най-късно, да...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Софикс, от къде ги изкопа тези картинки.... страшно ме кефиш...
                    на никого нищо не препоръчвам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX
                      само гледай утре колко хора ще правят ето така
                      Онази, другата картинка с плезещия се компютър е по-готина
                      Не мисля, че утре ще е по-различно от днес.Според мен има още потенциал

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от тя
                        Еее, изчакай месец поне.Минаха няколко пакета, чакай да се наместят
                        само гледай утре колко хора ще правят ето така

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX
                          време е за
                          Еее, изчакай месец поне.Минаха няколко пакета, чакай да се наместят

                          Коментар


                          • време е за

                            Коментар


                            • не е кат да няма игра...
                              ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                              Коментар


                              • Ха-ха - яко !!!
                                Кефалът - какво да продавам?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X