IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и пак сделките стават кат се отхапват от офертите продава...
    ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

    Коментар


    • Мое мнение - по-добре 1 акция на М+С, отколкото 380 на Химко. :-)
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • И така може да се погледне на нещата просто на мен ми харесва да се движа по течението на водата, а не по вълните от вятъра.

        Коментар


        • Твоята логика е: "Хубаво, ама скъпо" ли?
          По-добре да е "Скъпо, ама секси". :-)
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Не е въпросът в предприятието а в цената му Те и хубавите неща често са прекалено скъпи.

            Коментар


            • Необоснован? Защо-о?
              Кажи ми някое по-секси промишлено предприятие в БГ.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Цена над 5,5 може да се обоснова само на огромна доза необоснован оптимизъм

                Коментар


                • И на Google му идва времето.

                  Коментар


                  • А защо, Брайн, да пада? Не виждам причина да - освен бързото покачване.
                    Но както съм казвал неведнъж - важни са активите, стоящи зад акцията, а не кинтите, изписани до нея...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Brain
                      Така е де, ама тая акция не е падала от повече от една година. На всичко му идва все някога времето.
                      Браян, прав си...въпросът е кога му е времето.
                      Аз знаеш ли колко се чудя за акцията на Google

                      Коментар


                      • Така е де, ама тая акция не е падала от повече от една година. На всичко му идва все някога времето.

                        Коментар


                        • Колко пъти, Брайн, са ми казвали (и туканка) Продай ги, продай ги...
                          Ако бях послушал първият който ми - щях да ги избягам на 60-70...
                          Добре че съм дебела глава... :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът
                            ...ъ-ъ-ъ, не си ги давам... :-(
                            Хайде стига и ти, какво си се вкопчил в тея акции? Нали те са на първо място за това- да носят капиталови печалби.

                            Коментар


                            • ...ъ-ъ-ъ, не си ги давам... :-(
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Колкото и да не мога да вникна в мотивите ти, ти желая успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X