IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Доста неща се промениха, но в различни посоки...коя ли ще надделее

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Майната
      Като на 5 новите ви са евтини..)))))))))))))) защо старите на 160 -200 )) /3.2-4.0 / ви се струваха скъпи ))))))))!


      Какво от тогава до сега се промени в MCH ? ))))))))
      Доста неща

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX
        Първоначално изпратено от анализатор
        Аз, съм напълно съгласен с SOFIX.
        тя, колежке, а при ALUM не става ли така? Капман продава големи пакети пазара ги поема и цената стои стабилна.
        Веско бре що им отваряш очите на тия кучани? Нали трабва да има и будали на които да прибираме кинтите
        Малко грубичко, Софикс...все се надявам тук да си отворя очичките...

        Макар че с теб не сме на много различно мнение, като изключа сегашния момент, който има потенциал

        Може би, някои пропускат как последните цени на тази акция се оформиха след новина за сплит и в период на ДЕФИЦИТ НА ПРЕДЛАГАНЕ.
        Цената, ако се трансформира стигна до 4-4,40лв. сегашни цени...
        Наистина с кеф ще си купя акции от тази позиция на подобни нива...нищо, че има 7% световен дял от пазара

        Коментар


        • Първоначално изпратено от анализатор
          Аз, съм напълно съгласен с SOFIX.
          тя, колежке, а при ALUM не става ли така? Капман продава големи пакети пазара ги поема и цената стои стабилна.
          Веско бре що им отваряш очите на тия кучани? Нали трабва да има и будали на които да прибираме кинтите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от тя
            Първоначално изпратено от SOFIX
            Импе на цени около 5 кинта ще купуваме като не видели ама сега не си струва.
            ...като новак в борсовата търговия...не мога да се начудя...как ще купуваме като невидели, пък цените там ще си стоят...
            Аз, съм напълно съгласен с SOFIX.
            тя, колежке, а при ALUM не става ли така? Капман продава големи пакети пазара ги поема и цената стои стабилна.

            Коментар


            • Майнов - ми ти сам си си отговорил, не го ли усещаш? :-)
              Ключовите думи са "евтини" и "скъпи"... психология, човече, да...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Като на 5 новите ви са евтини..)))))))))))))) защо старите на 160 -200 )) /3.2-4.0 / ви се струваха скъпи ))))))))!


                Какво от тогава до сега се промени в MCH ? ))))))))
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                Коментар


                • ...те, Тя, първо няма да паднат толко цените... така че спорът е теоретичен... :-)
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX
                    Импе на цени около 5 кинта ще купуваме като не видели ама сега не си струва.
                    ...като новак в борсовата търговия...не мога да се начудя...как ще купуваме като невидели, пък цените там ще си стоят...

                    Коментар


                    • ...да, Софиксов, ама до Пънкар няма да падне... пък и до шестак може да не падне... :-(
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Sofiks, купуваш на 6, продаваш на 7. Не ти ли харесва или не вярваш, че може

                        Коментар


                        • мдаммм
                          ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                          Коментар


                          • Импе на цени около 5 кинта ще купуваме като не видели ама сега не си струва.

                            Коментар


                            • Щом РАЙФАТА, мойте любимци изкупуват масирано т.е. има ГОЛЯМ интерес, ЗАБРАВЕТЕ ЗА ЦЕНИ ПОД 6-те лв. !!!!!!!!! ;-)

                              Коментар


                              • ...и да има спад, ще е само временен... това ясно е, да.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X