IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хора не разбрахте, ли че на Борсите се търгуват ОЧАКВАНИЯ а Не РЕЗУЛТАТИ ))))))))))))))))))))!
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • Е да де!

      Не споря за показателите! Само дето мисля че наистина доста се понапомпа балончето!
      60% увеличение на чистата печалба си е супер както и да го гледа човек!
      Но като се замисли че срещу него (не е то единствената причина разбира се) стои 270% увеличение в цената тогава гледката става малко по друга!

      Може би ако с новите акции цената върне на 5-6 лв ще е по-нормално!
      Дано дружеството да продължи да вади такива отчети и да расте! След време наистина ще струва 7 лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinko-rp
        Ръстът е много добър!
        Но дали е достатъчен, за да оправдае покачването в цената от 31.12.2005 насам (около 2.7 пъти)?
        Разбира се, че ще трябва още доста такива отчети да излязът, за да оправдаят цена от 7 лева, но пък всички знаем, че тази цена е на изкуствено дишане и като излязът новите акции ще си намери някакво по-реално местенце предполагам между 5-6 лева, а и тогава балонаджиите няма да могат така лесно да играят с цената струва ми се.

        Коментар


        • Pinko, ако другите дружества извадят по-слаб ръст, ще кажем, че този е предостатъчен Така или иначе всичко си расте

          Коментар


          • Накратко казано един отличен отчет - ръст в приходите 5,81%, ръст на печалбата с 37,70%, нетен паричен поток от основна дейност - 2 651 000 лева, новопостъпили ДМА - 4 625 000 лева.

            Коментар


            • Ръстът е много добър!
              Но дали е достатъчен, за да оправдае покачването в цената от 31.12.2005 насам (около 2.7 пъти)?

              Коментар


              • Отчета за 2-рото тримесечие дойде.
                Нетната печалба е 2 265 хил.лв. за разлика от миналата година за същия период - 1 645 хил.лв.

                http://www.bse-sofia.bg/download/fin...SO%2006.06.xls
                http://www.bse-sofia.bg/download/fin...FN%2006.06.xls

                Коментар


                • Така е Петре! Разбира се, че не се заяждаш - нали затова е ухиленото човече отзад. Дано да не съм прозвучал аз назидателно - и аз само споделям)
                  Бъди здрав!

                  Коментар


                  • Дан, може и да си прав за това ноне се знае дали не са на сегашните цени. Няма как да се разбере. Не съм искал да се заяждам просто споделих какво виждам като наредени поръчки, това е.
                    Лека и от мен

                    Коментар


                    • Инвесторчо, обясних това, което знам за тази позиция. А дали и при HIKA е същото - ти го казваш. Айде приятна вечер на всички!

                      Коментар


                      • Ами то същото е и при HIKA. Там как обясняваш тези предложения за покупка за по 10-30 бройки?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jedi Knight
                          Първоначално изпратено от boshko
                          Някой да има представа кога да очакваме новите акцийки?
                          До 1-2 дни трябва да се появат в ЦД като блокирани и после още 10-тина дни докато отблокират за търговия ... т.е. след около две седмици.
                          Мерси

                          Коментар


                          • "Нещастниците" и "бабичките", за които говорите са ги купували тия акции навярно по 150-200лв. бройката.Ако не знаете, че тук имаше увеличение на капитала, поне четете предния постинг, преди да пишете)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от boshko
                              Някой да има представа кога да очакваме новите акцийки?
                              До 1-2 дни трябва да се появат в ЦД като блокирани и после още 10-тина дни докато отблокират за търговия ... т.е. след около две седмици.

                              Коментар


                              • Абе какви са тези нещастници, дето търгуват така? с таива смешни бройки? ква е целта? Някой има ли идея?

                                Коментар

                                Working...
                                X