IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от boshko
    Не е ясно колко са влезнали само заради увеличението и сега чакат с нетърпение новите акциики за да излезнат...
    А от другата страна повечето фондове чакат с нетърпение да ги прегърнат , защото си нямат акцийки
    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
      Първоначално изпратено от Jedi Knight
      С изключение на евентуални единични сделки цената няма да падне под 6 лева - помнете ми думата!
      КАКВИ 6 ЛВ, ЦЕНАТА ВЕЧЕ Е ЯКО НАД 7
      Не е ясно колко са влезнали само заради увеличението и сега чакат с нетърпение новите акциики за да излезнат...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jedi Knight
        С изключение на евентуални единични сделки цената няма да падне под 6 лева - помнете ми думата!
        КАКВИ 6 ЛВ, ЦЕНАТА ВЕЧЕ Е ЯКО НАД 7
        Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Кой знае... може би пък би оценил потенциалът им... той обича да казва, че цената на компаниите, които пазарува е едно от последните неща, които го интересуват....
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • "Чичо Уорън" не би купил и акции , чиято цена е повече от 1.2 * счетоводната им стойност (SFARM, MCH и т.н.)
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Чичо Уорън не би се съгласил в никой случай со теб.... :-)
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • MCH e etalon po otnoshenie na minoritarnite akcioneri .
                Koq ot drugite firmi e davala divident ot 1997 ? Mai povecheto dori ne davat. Da ne govorim, che pechalbata e nqkade si .
                Splita ne e penaceq za losho upravlenie.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът
                  Дългосрочно Яхо-о-о-о - то е сигурно, да.
                  Както казах и по-долу. Е, краткосрочно тоже може,
                  да.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • точно така. надувайте яко и нема да се плашите

                    Коментар


                    • Дългосрочно Яхо-о-о-о - то е сигурно, да.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • С изключение на евентуални единични сделки цената няма да падне под 6 лева - помнете ми думата!

                        Коментар


                        • При всички тези инвестиции в ДМА и максималната натовареност на производствените мощности още през 2007 година прословутото П/Е ще бъде отново 10 , но цената също ще бъде толкова Mr.Noone, което си е 50% ръст спрямо текущата цена, и всичко това само за около 10-11 месеца. Хайде със здраве!

                          Коментар


                          • Не ме разбирайте погрешно, дружеството е великолепно, но П/Е над 20, Prise to Book Value kym 3,10 ми е меко казано множко, не знам за вас. Но с тези растежи ще догони цената в недалечното бъдеще разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Noone
                              Първоначално изпратено от pinko-rp
                              Ръстът е много добър!
                              Но дали е достатъчен, за да оправдае покачването в цената от 31.12.2005 насам (около 2.7 пъти)?
                              Разбира се, че ще трябва още доста такива отчети да излязът, за да оправдаят цена от 7 лева, но пък всички знаем, че тази цена е на изкуствено дишане и като излязът новите акции ще си намери някакво по-реално местенце предполагам между 5-6 лева, а и тогава балонаджиите няма да могат така лесно да играят с цената струва ми се.
                              На изкуствено дишане са цените на други дружества, които също поскъпнаха с 100-200 %, а нямат грам печалба в отчетите си.
                              Тук цената може да върне само за няколко дни след излизането на новите акции и то само ако има договорени кросчета
                              Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майната
                                Хора не разбрахте, ли че на Борсите се търгуват ОЧАКВАНИЯ а Не РЕЗУЛТАТИ ))))))))))))))))))))!
                                Blagodarq che ni pripomni!

                                Коментар

                                Working...
                                X