IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Дългосрочно Яхо-о-о-о - то е сигурно, да.
    Както казах и по-долу. Е, краткосрочно тоже може,
    да.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • точно така. надувайте яко и нема да се плашите

      Коментар


      • Дългосрочно Яхо-о-о-о - то е сигурно, да.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • С изключение на евентуални единични сделки цената няма да падне под 6 лева - помнете ми думата!

          Коментар


          • При всички тези инвестиции в ДМА и максималната натовареност на производствените мощности още през 2007 година прословутото П/Е ще бъде отново 10 , но цената също ще бъде толкова Mr.Noone, което си е 50% ръст спрямо текущата цена, и всичко това само за около 10-11 месеца. Хайде със здраве!

            Коментар


            • Не ме разбирайте погрешно, дружеството е великолепно, но П/Е над 20, Prise to Book Value kym 3,10 ми е меко казано множко, не знам за вас. Но с тези растежи ще догони цената в недалечното бъдеще разбира се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Noone
                Първоначално изпратено от pinko-rp
                Ръстът е много добър!
                Но дали е достатъчен, за да оправдае покачването в цената от 31.12.2005 насам (около 2.7 пъти)?
                Разбира се, че ще трябва още доста такива отчети да излязът, за да оправдаят цена от 7 лева, но пък всички знаем, че тази цена е на изкуствено дишане и като излязът новите акции ще си намери някакво по-реално местенце предполагам между 5-6 лева, а и тогава балонаджиите няма да могат така лесно да играят с цената струва ми се.
                На изкуствено дишане са цените на други дружества, които също поскъпнаха с 100-200 %, а нямат грам печалба в отчетите си.
                Тук цената може да върне само за няколко дни след излизането на новите акции и то само ако има договорени кросчета
                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Майната
                  Хора не разбрахте, ли че на Борсите се търгуват ОЧАКВАНИЯ а Не РЕЗУЛТАТИ ))))))))))))))))))))!
                  Blagodarq che ni pripomni!

                  Коментар


                  • Хора не разбрахте, ли че на Борсите се търгуват ОЧАКВАНИЯ а Не РЕЗУЛТАТИ ))))))))))))))))))))!
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • Е да де!

                      Не споря за показателите! Само дето мисля че наистина доста се понапомпа балончето!
                      60% увеличение на чистата печалба си е супер както и да го гледа човек!
                      Но като се замисли че срещу него (не е то единствената причина разбира се) стои 270% увеличение в цената тогава гледката става малко по друга!

                      Може би ако с новите акции цената върне на 5-6 лв ще е по-нормално!
                      Дано дружеството да продължи да вади такива отчети и да расте! След време наистина ще струва 7 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinko-rp
                        Ръстът е много добър!
                        Но дали е достатъчен, за да оправдае покачването в цената от 31.12.2005 насам (около 2.7 пъти)?
                        Разбира се, че ще трябва още доста такива отчети да излязът, за да оправдаят цена от 7 лева, но пък всички знаем, че тази цена е на изкуствено дишане и като излязът новите акции ще си намери някакво по-реално местенце предполагам между 5-6 лева, а и тогава балонаджиите няма да могат така лесно да играят с цената струва ми се.

                        Коментар


                        • Pinko, ако другите дружества извадят по-слаб ръст, ще кажем, че този е предостатъчен Така или иначе всичко си расте

                          Коментар


                          • Накратко казано един отличен отчет - ръст в приходите 5,81%, ръст на печалбата с 37,70%, нетен паричен поток от основна дейност - 2 651 000 лева, новопостъпили ДМА - 4 625 000 лева.

                            Коментар


                            • Ръстът е много добър!
                              Но дали е достатъчен, за да оправдае покачването в цената от 31.12.2005 насам (около 2.7 пъти)?

                              Коментар


                              • Отчета за 2-рото тримесечие дойде.
                                Нетната печалба е 2 265 хил.лв. за разлика от миналата година за същия период - 1 645 хил.лв.

                                http://www.bse-sofia.bg/download/fin...SO%2006.06.xls
                                http://www.bse-sofia.bg/download/fin...FN%2006.06.xls

                                Коментар

                                Working...
                                X