IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чух че се работи извънредно и в събота, някой да потвърди?

    Коментар


    • http://www.infostock.bg/download/MCH...016_q2_mss.pdf


      Ето и отчет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        за юли загуба ли очакват???
        спрямо миналата година как са резултатите?
        Приходите от продажби с натрупване за първото шестмесечие на 2016 година са 48 725 хил лева а за същия период на 2015 година са 47 331 хил. лева. Прогнозите ни са приходите през 2016 година да надминат 91 млн.лева.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
          Вътрешна информация

          М+С хидравлик АД-Казанлък

          М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец юни 2016 година в размер на 8 626 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 48 725 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец юни 2016 година е в размер на 1 584 хил. лева и 8 381 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юли 2016 година в размер на 8 165 хил. лева и 56 890 хил. лева с натрупване от началото на годината.


          Как беше, много ми е гот и догодина ще има за плис плис
          за юли загуба ли очакват???
          спрямо миналата година как са резултатите?

          Коментар


          • Вътрешна информация

            М+С хидравлик АД-Казанлък

            М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец юни 2016 година в размер на 8 626 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 48 725 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец юни 2016 година е в размер на 1 584 хил. лева и 8 381 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юли 2016 година в размер на 8 165 хил. лева и 56 890 хил. лева с натрупване от началото на годината.


            Как беше, много ми е гот и догодина ще има за плис плис

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
              супер новини, тук все още нямам, но скоро ще проимам, мерси за share на новината, Здравко
              Аз и на лично съобщение ти бях писал преди време за тази компания, както и другата Хес, които са под шапката на Стара планина холдинг. Която и позиция да купиш от тези трите няма да сгрешиш, особено ако си дивидентно ориентиран. Виж им историята на дивидентите, както и увеличенията на капитала със собствени средства и ще разбереш за какво ти говоря.

              Коментар


              • супер новини, тук все още нямам, но скоро ще проимам, мерси за share на новината, Здравко

                Коментар


                • Момци, да изкараме и тази тема малко напред


                  ПРЕДСТАВЯНЕ
                  на вътрешната информация относно обстоятелства, които предстои да бъдат разкрити пред трето лице във връзка с чл. 14, ал. 1 от ЗСПЗФИ



                  Hydraulic Nord Fluidtechnik и М+С Хидравлик АД подписаха 5 годишен договор за сътрудничество. Два индустриални лидера в хидравличния сектор анонсират партньорство, с цел създаване на нови възможности за бъдещето. Hydraulik Nord Fluidtechnik и М+С Хидравлик АД са глобално позиционирани компании в сферата на мобилните хидравлични приложения. Hydraulik Nord Fluidtechnik е технологичен лидер в областта на хидростатичните сервоуправления. Марката M+С е известна с производството на орбитални хидравлични мотори, спирачки и аксесоари. Компанията също така произвежда сервоуправления в по-малък мащаб. Партньорството ще предложи на клиентите най-доброто от двете компании. Сътрудничеството ще бъде насочено към технологично развитие, производство и съвместен подход към OEM пазари. Днес 1.200 служители произвеждат повече от 700 000 бр. хидравлични изделия във фабриките на Hydraulik Nord Fluidtechnik и М+С Хидравлик АД, взети заедно. Продуктите на двете компании се продават в повече от 100 страни по света.
                  Стратегическото партньорство ще бъде ключов двигател за растеж и взаимополза през следващите пет години. Oчакват се нови и по-големи възможности, тъй като партньорството дава възможност на двете компании да предлагат по-висока добавена стойност на своите клиенти на конкурентно ниво в целия свят.



                  22.07.2016 год.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец май 2016 година в размер на 7 860 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 40 099 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец май 2016 година е в размер на 1 153 хил. лева и 6 797 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец юни 2016 година в размер на 8 380 хил. лева и 48 479 хил. лева с натрупване от началото на годината.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        Приятелю, написал съм 7-ми, не 9-ти... А ако искаш да черпиш бира, нямам нищо против, но не чакай 8 юни, "деня за акции" ако искаш да си купиш MCH с дивидент. Бъди здрав!


                        Прав си !
                        То от много събрания виж до де я докарах
                        Кое бе първо , кое второто , а и тия потопи по пътищата съвсем ме шашнаха
                        Аз говоря за 27 - но то беше второто на Емка , а на 26,05. М+С хид-ка в потопа !


                        И препоръчвам "Сторосел"ската изба а за акционери на Емка - с. Сенник -къщата за гости "Дан Колов".
                        Last edited by inta53; 31.05.2016, 21:20.

                        Коментар


                        • Приятелю, написал съм 7-ми, не 9-ти... А ако искаш да черпиш бира, нямам нищо против, но не чакай 8 юни, "деня за акции" ако искаш да си купиш MCH с дивидент. Бъди здрав!

                          Протокол от Общо събрание на акционерите

                          Емитент: М+С хидравлик АД-Казанлък (5MH)

                          На проведено ОСА от 26.05.2016 г. на М+С хидравлик АД-Казанлък (5MH) са взети следните решения:
                          - Приема доклада на управителните органи за дейността на дружеството през 2015 г.;
                          - Приема годишния финансов отчет на дружеството за 2015 г.;
                          - Избор на регистриран одитор;
                          - Приема доклада на Одитния комитет;
                          - Приема доклада на Директора за връзки с инвеститорите;
                          - Освобождава от отговорност членовете на управителните органи за дейността им през 2015 г.;
                          - Печалбата за 2015 година се разпределя, както следва:
                          Сума в размер на 8 589 504 лв. за изплащане на дивиденти при следните параметри:
                          Брутна сума на акция: 0.22 лева;
                          Начало на изплащане на дивидента: 11.07.2016 г.;
                          Срок за изплащане на дивидента: три месеца;
                          Начин на изплащане: чрез Централен депозитар АД и Интернешънъл Асет банк АД, клон Казанлък;
                          Част от остатъкът от печалбата за 2015 г. да се отнесе в неразпределената печалба на дружеството;
                          - Приема годишния доклад за прилагане на политиката за възнагражденията на членовете на управителните органи;
                          Правото да получат дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ят ден след деня на ОСА, или към 09.06.2016 г.
                          Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 07.06.2016 г.
                          Протоколът от ОСА на дружеството може да бъде намерен на уеб страницата на Борсата...
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                            А според мен е 7-ми, вторник, 17:00 ч., защото...



                            ако това е 9-ти юни, оставяме 2 дена за сетълмент и се получава... един ден преди сакралния "ден за акции"



                            Чичо Манчо;
                            кога сам пиеш - те ти резултата !
                            Last edited by inta53; 31.05.2016, 21:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              08,06, сряда 17,00ч. е последна дата с право див-нт !
                              А според мен е 7-ми, вторник, 17:00 ч., защото...

                              Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни след датата на ОСА
                              ако това е 9-ти юни, оставяме 2 дена за сетълмент и се получава... един ден преди сакралния "ден за акции"
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                                кога е последният ден с дивидент тук ?


                                07,06, сряда 17,00ч. е последна дата с право див-нт !
                                Last edited by inta53; 31.05.2016, 21:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X