IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
    Брей, тук вчера някой ми е подобрил рекорда от април миналата година. Като цяло не продавам на върхове и не купувам на дъна, но тази продажба стоя 19 месеца неподобрена.

    браво на заложилите тук.

    нямам сега



    - Как си го изхарчил такъв кеш ???...
    17.04.2015 13:52 ** 70 ** 5.873

    Коментар


    • Браво

      Брей, тук вчера някой ми е подобрил рекорда от април миналата година. Като цяло не продавам на върхове и не купувам на дъна, но тази продажба стоя 19 месеца неподобрена.

      браво на заложилите тук.

      нямам сега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
        Верно бе, къде е Имперотрона?
        За мъките с любовното или любовния живот обвиняваше КФН-то... не знам защо.
        Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
          Чичо, който е дивидентен би трябвало отдавна да има акции тук ! Сега влизат тези, които очакват капиталова
          Според мен скоро и капиталовата да се изчерпи. Голям фен съм, това е втората по тежест акция в портфейла ми. С дивидента допълних малко, но лично за себе си не знам все още дали при тези цени бих купил още. Скромното ми мнение е, че цената ще е нереална защото е от малкото добри компании тук
          Last edited by pumpkin; 08.11.2016, 22:12.
          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

          Коментар


          • Верно бе, къде е Имперотрона?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              Чичак , как добре си я описал , а що си не повярвал ???
              Дай Боже да дойдат ония от вън да И погледнат Те рентабилноста - ех мерак - мерак
              Чакам и ти да го потвърдиш Inta, щото аз както се казва "Гледам и не вярвам на ушите си!".
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Дали това няма да е акцията достигнала първа до нивото си от преди кризата..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Чичо, който е дивидентен би трябвало отдавна да има акции тук ! Сега влизат тези, които очакват капиталова
                  Определено! Този ИТФ доста ще "пораздвижи блатото".
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    "Отрязал лентичката" вероятно ще рече "клъвнал 1000-2000 бр." сабахлем на 6,20-6,30 парчето... Но няма значение. Нека всеки да си гледа в неговата си паничка, а не в тази на другарчето.

                    Дайте да видим какво аджеба става тук. До къде ли да очакваме да стигне цената? И както има "вертикално излитане", дали няма да последва "от високо падане" след време. "Любовното", както го нарича Императора, е любимо на мнозина. Може би най-доброто на борсичката ни, НО... Вярно е, резултатите им към 9-месечието са отлични, НО въпреки това не очаквам повече от 12-12.5 млн. до края на годината. Традиционно тук се разпределят около 75-85% от печалбата, или около 10 млн. евентуално за 2016 г. Това ще рече 25-26 ст. дивидент, което на фона на днешната цена не е особено атрактивно. Следователно не към дивидентната доходност се насочени очакванията тук...




                    Чичак , как добре си я описал , а що си не повярвал ???
                    Дай боже да дойдат ония от вън да И погледнат Те рентабилноста - ех мерак - мерак

                    Коментар


                    • А като спомена Импето и любовно, то вярно си стана любовно тук

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        "Отрязал лентичката" вероятно ще рече "клъвнал 1000-2000 бр." сабахлем на 6,20-6,30 парчето... Но няма значение. Нека всеки да си гледа в неговата си паничка, а не в тази на другарчето.

                        Дайте да видим какво аджеба става тук. До къде ли да очакваме да стигне цената? И както има "вертикално излитане", дали няма да последва "от високо падане" след време. "Любовното", както го нарича Императора, е любимо на мнозина. Може би най-доброто на борсичката ни, НО... Вярно е, резултатите им към 9-месечието са отлични, НО въпреки това не очаквам повече от 12-12.5 млн. до края на годината. Традиционно тук се разпределят около 75-85% от печалбата, или около 10 млн. евентуално за 2016 г. Това ще рече 25-26 ст. дивидент, което на фона на днешната цена не е особено атрактивно. Следователно не към дивидентната доходност се насочени очакванията тук...
                        Чичо, който е дивидентен би трябвало отдавна да има акции тук ! Сега влизат тези, които очакват капиталова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          ами пак Ви отрязах лентичката
                          "Отрязал лентичката" вероятно ще рече "клъвнал 1000-2000 бр." сабахлем на 6,20-6,30 парчето... Но няма значение. Нека всеки да си гледа в неговата си паничка, а не в тази на другарчето.

                          Дайте да видим какво аджеба става тук. До къде ли да очакваме да стигне цената? И както има "вертикално излитане", дали няма да последва "от високо падане" след време. "Любовното", както го нарича Императора, е любимо на мнозина. Може би най-доброто на борсичката ни, НО... Вярно е, резултатите им към 9-месечието са отлични, НО въпреки това не очаквам повече от 12-12.5 млн. до края на годината. Традиционно тук се разпределят около 75-85% от печалбата, или около 10 млн. евентуално за 2016 г. Това ще рече 25-26 ст. дивидент, което на фона на днешната цена не е особено атрактивно. Следователно не към дивидентната доходност се насочени очакванията тук...
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            inta , тези 75000бр. на 7лв да не ги размени ти за ETFa


                            Чак толкова не сериозен не съм
                            Колкото и да не ми разбирате какво искам да кажа , то до сега щях да съм замирисъл с такава бройка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Утре може и да ти се отвори парашута, освен ако не размислиш.



                              Аз сериозно почвам да се притеснявам.
                              Нали ! Математиката нещо почва да не излиза, не че е лошо да растем с по лев на ден де

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Аз продавам на 8....
                                Утре може и да ти се отвори парашута, освен ако не размислиш.



                                Аз сериозно почвам да се притеснявам.

                                Коментар

                                Working...
                                X