IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дано още изсипят ,за да си купя
    мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Тук май някой има притеснения, че излизаме от Софикс ?
      Тук направо го отписаха вече....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Вече и на 3% дивидентна доходност ли почнахме да се радваме?
        Е все пак човека сравнява с Бамките

        Коментар


        • да по добре 3% от колкото 0.6% в банка


          Коментар


          • Вече и на 3% дивидентна доходност ли почнахме да се радваме?
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • За MCH бях писъл преди 2г беше тогава 5 лв цена трябва да се качи доста 0.247ст/8 =3%питам коя банка дава такава лихва годишно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Да му мислят спекулантите. За дивидентно насочените инвеститори, 6лв. за акция е идеалния вариант. При 0,26 лв. дивидент за последната година, смятам че 6лв. е найстина добра цена. Моята средна е 6,21лв. но като тежест не ми е много голяма. При една корекция при излизане от Софикс, мисля че немалко хора ще се насочат към компанията, най-малкото заради увеличаващата се печалба, редовния дивидент и нелошия мениджмънт...
                И аз мисля ,че Стара планина е по добра но не на тези нива....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                  ... като го чакаш това ето ти сделка да направиш пари - купувам ти фучърс на 6.5 лв за 10 000 акциии ( доставка окт.. или когато ЕТФ трябва да продава, заради новия СОФИКС )
                  Притеснява ме две причини...
                  първата дали ще излезе от индекса и втората Алианц да не поеме своя дял от Софикс фонда като акции на хика и М+С...
                  Иначе защо не....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Ако излезе от Софикс ,ще гледаме спирка на 6 номер е трамваят....
                    Не е препоръка...
                    ... като го чакаш това ето ти сделка да направиш пари - купувам ти фучърс на 6.5 лв за 10 000 акциии ( доставка окт.. или когато ЕТФ трябва да продава, заради новия СОФИКС )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Ако излезе от Софикс ,ще гледаме спирка на 6 номер е трамваят....
                      Не е препоръка...
                      Да му мислят спекулантите. За дивидентно насочените инвеститори, 6лв. за акция е идеалния вариант. При 0,26 лв. дивидент за последната година, смятам че 6лв. е найстина добра цена. Моята средна е 6,21лв. но като тежест не ми е много голяма. При една корекция при излизане от Софикс, мисля че немалко хора ще се насочат към компанията, най-малкото заради увеличаващата се печалба, редовния дивидент и нелошия мениджмънт...

                      Коментар


                      • Ако излезе от Софикс ,ще гледаме спирка на 6 номер е трамваят....
                        Не е препоръка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          Дано да съборят цената повече да купим малко
                          И аз това чакам. Смятах до допълня малко Стара планина холд, до края на година, но ако падне още малко цената тук, може и да се преорентирам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            Тук май някой има притеснения, че излизаме от Софикс ?
                            Дано да съборят цената повече да купим малко

                            Коментар


                            • Тук май някой има притеснения, че излизаме от Софикс ?

                              Коментар


                              • + 1 кюфте
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X