IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Смърфиета
    ... късно е за купуване, рано е за продаване ...
    Ех, Смърфиетке, колко си права!

    Коментар


    • Значи, ако съм разбрал правилно, утре събранието не може да реши увеличение на капитала. А може да вземе решение да свика ново, извънредно събрание, на което да се реши увеличение. Така ли е?
      Благодаря предварително за урока!

      Коментар


      • ... късно е за купуване, рано е за продаване ...

        Коментар


        • Есента

          Коментар


          • Може да вземат решение да свикат инвънредно ОСА, на което да гласуват увеличение на капитала ...

            Коментар


            • Такава точка няма в дневния ред, но и въобще не е изнесен проект за разпределяне на печалбата. Косвено това не е ли някаква податка?

              Коментар


              • Такава точка няма да се обсъжда утре. Най-много да се разпределят по 4 кинта дивидент и да скочим с толкова

                Коментар


                • Мисля си, че ако утре не се приеме решение за увеличение на капитала, цената бързо - бързо ще падне с десетина-петнайсет лева.

                  Коментар


                  • При кои обстоятелства?
                    МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                    Коментар


                    • При тези обстоятелства 200 не е сериозна спирачка.

                      Коментар


                      • Майтапът за "увеличението" на капитала даде резултат.

                        Коментар


                        • Мене пък и М+С над 200 и ХЕС над 100 еднакво кефят ме, да. :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Със или без сплит MCH на 200 ми изглежда много по-добре от HES на 90! ))))))))





                            ПП Може би грешен начин за определяне на цени, поне на мен Фундамента това казва ))))))))))))
                            Умереният риск винаги печели ! ))))))

                            Коментар


                            • Дано, Смърфиетке, дано... :-)
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Здравей Императоре,
                                май се очертават интересни дни на БФБ

                                Коментар

                                Working...
                                X