IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Така е - трябва да се гледат перспективите, да...
    А и 18 кинта да стане М+С, пак ще има по-надути балони от него.
    БЯГАЙ, ДОКАТО МОЖЕШ, БЕ, ЧОВЕК

    ша черпа една бира за авторските права

    Коментар


    • Така е - трябва да се гледат перспективите, да...
      А и 18 кинта да стане М+С, пак ще има по-надути балони от него.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Гари, идеята ти по принцип е добра, но все пак бъди максимално коректен - нетната печалба на М и С за 2005 година не е 2 000 0000 а е 3 298 000. Надявам се все пак никой не мисли, че цената която е към днешна дата ще остане и след започване на търговията и с новите акции - реалната цена към момента е към 5 - 5,50 лева. Има обаче значителна подробност - маржа не нетната печалба се е увеличил до 9,45% през първото тримесечие на 2006 година. И още нещо много важно - през 2005 имаме двойно увеличаване на машините и съоръженията, какво ли трябва да ни говори това . Същото нещо се получи и през 2002 година и в последствие за 2 години до 2004 година приходите на дружеството нарастнаха с 40,88% а печалбата от 1 202 000 до 3 092 000. Май няко гледа по далече от носа си, а Гари??? Хайде лека и успешна!

        Коментар


        • Не, разбира се. Само мисля, че дори да увеличат печалбата си двойно тази година, възвращаемостта пак ще бъде по-ниска отколкото банков депозит. Според сегашните цени на акциите излиза, че МСН струва 100 млн. лева. Вместо да се мъчим да изкарваме 3 млн. печалба от бизнеса, по-изгодно излиза да продадем всичко и да вложим парите в банка.

          Коментар


          • Гари, надявам се, че не оценяваш една акция само по дивидента. А ако е така, то би трябвало още от сега да мислиш за дивидента догодина. Искам да кажа - да мислиш в перспектива.

            Коментар


            • Я разделете сега 4 лева на 50 и си представете "космическия" дивидент от 8 ст. Тази акция я надухте вече повече от Софарма, тя поне дава 27 ст.

              Коментар


              • хаха
                Бирата ще е от мен, да не те охарчвам много :-)
                Всичко е възможно,само желание да има!
                Делян Костов ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DIDO-
                  Тя-аз не можах да се включа и не можах да изкарам за пица. Така че не бих отказал една :-)
                  Чакай да изкарам и за бирата към пицата

                  Коментар


                  • Тя-аз не можах да се включа и не можах да изкарам за пица. Така че не бих отказал една :-)
                    Всичко е възможно,само желание да има!
                    Делян Костов ;-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      Само Императорът ВИНАГИ печели, защото НИКОГА НЕ ПРОДАВА !!!! ;-)
                      ЯХО-О-О-О-О-О-О-О-О-О !!!!
                      Хе-хе, понякога е добре да се продаваВсе пак идват и другите 49/50 части
                      Аз се включих за 2-3 дни в тази спекула и спечелих...за една пица, но поне с кеф ще почерпя някого

                      Коментар


                      • ...мале-мале - тази акция вярно май към грозникът се е засилила !!!!

                        Бо (Во) - аз български чичко Уорън, да... ;-)
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • е надявам се ...
                          времето ще покаже дали не съм сгрешил...
                          Успех
                          ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kolchoslepeca
                            ъхъ...
                            вчера прибрах профита и са ш си чакам...
                            не се коси баце те добрите играчи така правят

                            Коментар


                            • ъхъ...
                              вчера прибрах профита и са ш си чакам...
                              ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Само Императорът ВИНАГИ печели, защото НИКОГА НЕ ПРОДАВА !!!! ;-)
                                ЯХО-О-О-О-О-О-О-О-О-О !!!!
                                Защото е като Чичко Уорън

                                Коментар

                                Working...
                                X