IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Яхо-о-о-о-о-о-о-о !!!!
    :shock: :?:

    Коментар


    • Aide si yahooooikal ! Vikni edno uraaaaaa kato horata.

      Коментар


      • Яхо-о-о-о-о-о-о-о !!!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Коментар


          • За какво да бъдат фактор? Те искаха да ви продът над 7 лв и ви продадоха. Като пак паднат цените на техните нива пак ще почнат да купуват. Вие пак ще се възбудите и пак ще кувате на 7. Тва е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola
              Абе вие не спряхте да си чешате езиците с това Ем Си Ейч. Истината е че цената се наду доста и е далече от реалната. Според мен няма фундамент за тези ценови равнища, но за спекула става. Софикс добре го каза малко по-надолу. "Утепаа Зайците". Фактът, че "големите" пазаруват на тези нива говори, че цената няма да падне под 6 лв. Айде сега обратно към 6.50 и после ъп малко под 7.

              ПС: Имам МЦХ купувани на 140 (~2.60) лв. и не смятам да продавам под 8. Успех.
              Големите, с 5-10хил.броя ли ще са фактор според теб след 2-3 месеца?
              Успех на всички!

              Коментар


              • Абе вие не спряхте да си чешате езиците с това Ем Си Ейч. Истината е че цената се наду доста и е далече от реалната. Според мен няма фундамент за тези ценови равнища, но за спекула става. Софикс добре го каза малко по-надолу. "Утепаа Зайците". Фактът, че "големите" пазаруват на тези нива говори, че цената няма да падне под 6 лв. Айде сега обратно към 6.50 и после ъп малко под 7.

                ПС: Имам МЦХ купувани на 140 (~2.60) лв. и не смятам да продавам под 8. Успех.

                Коментар


                • Доста неща се промениха, но в различни посоки...коя ли ще надделее

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Майната
                    Като на 5 новите ви са евтини..)))))))))))))) защо старите на 160 -200 )) /3.2-4.0 / ви се струваха скъпи ))))))))!


                    Какво от тогава до сега се промени в MCH ? ))))))))
                    Доста неща

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX
                      Първоначално изпратено от анализатор
                      Аз, съм напълно съгласен с SOFIX.
                      тя, колежке, а при ALUM не става ли така? Капман продава големи пакети пазара ги поема и цената стои стабилна.
                      Веско бре що им отваряш очите на тия кучани? Нали трабва да има и будали на които да прибираме кинтите
                      Малко грубичко, Софикс...все се надявам тук да си отворя очичките...

                      Макар че с теб не сме на много различно мнение, като изключа сегашния момент, който има потенциал

                      Може би, някои пропускат как последните цени на тази акция се оформиха след новина за сплит и в период на ДЕФИЦИТ НА ПРЕДЛАГАНЕ.
                      Цената, ако се трансформира стигна до 4-4,40лв. сегашни цени...
                      Наистина с кеф ще си купя акции от тази позиция на подобни нива...нищо, че има 7% световен дял от пазара

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от анализатор
                        Аз, съм напълно съгласен с SOFIX.
                        тя, колежке, а при ALUM не става ли така? Капман продава големи пакети пазара ги поема и цената стои стабилна.
                        Веско бре що им отваряш очите на тия кучани? Нали трабва да има и будали на които да прибираме кинтите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от тя
                          Първоначално изпратено от SOFIX
                          Импе на цени около 5 кинта ще купуваме като не видели ама сега не си струва.
                          ...като новак в борсовата търговия...не мога да се начудя...как ще купуваме като невидели, пък цените там ще си стоят...
                          Аз, съм напълно съгласен с SOFIX.
                          тя, колежке, а при ALUM не става ли така? Капман продава големи пакети пазара ги поема и цената стои стабилна.

                          Коментар


                          • Майнов - ми ти сам си си отговорил, не го ли усещаш? :-)
                            Ключовите думи са "евтини" и "скъпи"... психология, човече, да...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Като на 5 новите ви са евтини..)))))))))))))) защо старите на 160 -200 )) /3.2-4.0 / ви се струваха скъпи ))))))))!


                              Какво от тогава до сега се промени в MCH ? ))))))))
                              Умереният риск винаги печели ! ))))))

                              Коментар


                              • ...те, Тя, първо няма да паднат толко цените... така че спорът е теоретичен... :-)
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X