IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

    "М+С Хидравлик АД обявява продажби за август 2023 година в размер на 16 992 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 165 563 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец август 2023 година е в размер на 1 986 хил. лева и 30 554 хил. лева с натрупване от началото на годината.
    М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец септември 2023 година в размер на 18 085 хил. лева и 183 648 хил. лева с натрупване от началото на годината."
    Лошо, Седларов, лошо! Брутната под два милиона
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      съгласен

      "М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец август 2023 година в размер на 17 359 хил. лева"

      "М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец август 2022 година в размер на 19 581 хил. лева"
      "М+С Хидравлик АД обявява продажби за август 2023 година в размер на 16 992 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 165 563 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец август 2023 година е в размер на 1 986 хил. лева и 30 554 хил. лева с натрупване от началото на годината.
      М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец септември 2023 година в размер на 18 085 хил. лева и 183 648 хил. лева с натрупване от началото на годината."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

        а като пуснат новия завод 2 купона ще е пълен
        кога?
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
          а като пуснат новия завод 2 купона ще е пълен
          Направо "отива" на 50лв
          А купон,че ще има,ще има,но няма да е за акционерите
          Last edited by petrg5s; 21.09.2023, 07:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Месечни колебания и резултати въобще не ме притесняват, инвестицията ми тук е дългосрочна и дивидентна !

            п.п. И да допълня, ето че и ти гледаш минало и настоящо представяне , а според мен резултатите на компанията най добре говорят !
            а като пуснат новия завод 2 купона ще е пълен
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

              Месечни колебания и резултати въобще не ме притесняват, инвестицията ми тук е дългосрочна и дивидентна !

              п.п. И да допълня, ето че и ти гледаш минало и настоящо представяне , а според мен резултатите на компанията най добре говорят !
              съгласен

              "М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец август 2023 година в размер на 17 359 хил. лева"

              "М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец август 2022 година в размер на 19 581 хил. лева"
              Last edited by Black and white cat-foot; 20.09.2023, 21:17.
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                илиии можеш да следиш какво се случва в двата им основни пазара


                Месечни колебания и резултати въобще не ме притесняват, инвестицията ми тук е дългосрочна и дивидентна !

                п.п. И да допълня, ето че и ти гледаш минало и настоящо представяне , а според мен резултатите на компанията най добре говорят !
                Last edited by Zdravko74; 20.09.2023, 18:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                  То и ние не сме вечни на този свят ! Ако се знаеше бъдещето инвестирането и печалбите щяха да са лесни за всички ! Аз предпочитам да инвестирам в компания с минало и добро представяне в миналото поради това, че все още не мога да гледам в бъдещето !
                  илиии можеш да следиш какво се случва в двата им основни пазара



                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                    Past performance is not necessarily indicative of future results
                    То и ние не сме вечни на този свят ! Ако се знаеше бъдещето инвестирането и печалбите щяха да са лесни за всички ! Аз предпочитам да инвестирам в компания с минало и добро представяне в миналото поради това, че все още не мога да гледам в бъдещето !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Кой е тоя хидромотор ? тая казънлъшка шитня ли?
                      Според мен спад в цената е неизбежен. И агробизнеса и строителството ще бъдат в застой поне 1 год. Иначе фундамента е много добър.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

                        В тази компания ако си направил инвестиция с 1000 лв. 2000 г сега ще имаш 200 К и нямаше да викаш че е елха
                        Past performance is not necessarily indicative of future results
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Много хубава елха ще стане тука
                          В тази компания ако си направил инвестиция с 1000 лв. 2000 г сега ще имаш 200 К и нямаше да викаш че е елха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Хидромотора така ще те издуе, че сам ще се смееш на сянката си
                            Кой е тоя хидромотор ? тая казънлъшка шитня ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Много хубава елха ще стане тука

                              Хидромотора така ще те издуе, че сам ще се смееш на сянката си

                              Коментар


                              • Много хубава елха ще стане тука

                                Коментар

                                Working...
                                X