IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какъв ли ще е новият отчет надявам се да сме на положителна сметка...поне с милион печалба

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
      Ако са били задръстени с поръчки досега, как да се захващат с нови производства ...
      Едва ли 9 млн месечно е всичко, което могат да постигнат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
        ...
        Не един или два пъти съм споменавал - трябва да навлязат и в нови производства, а не само да се разчита на това, което се има в момента.
        Ако са били задръстени с поръчки досега, как да се захващат с нови производства ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Очакванията е да се възстановят нивата за септември.
          септември, октомври и ноември 2011 са 3-те най-добри месеца, които дружеството е имало досега. По нищо не личи, че тези месеци на 2012 ще бъдат близо

          Само за септември продабжите се очаква да са с над 2,13 млн. по-малко спрямо предходната година.

          Най-вероятно продажбите за тази година няма да са никак близо до тези от миналата. На мен ми прилича на поне 10% СПАД. По-лошото в ситуацията е, че няма изгледи за ръст. Надявам се в скоро време от дружеството да предприемат някакви действия с цел възстановяване. Не един или два пъти съм споменавал - трябва да навлязат и в нови производства, а не само да се разчита на това, което се има в момента.

          Коментар


          • ами време беше да стъпите на земята!
            очаквам октомври цената да е под 6-цата!

            Коментар


            • М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец септември 2012 година в размер на 6 360 хил. лева
              Очакванията е да се възстановят нивата за септември.

              Коментар


              • по Европа нали почиват заводите август
                сигурно затова са слабите резултати
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Оп...па тук работата стана "дебела " -

                  Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец август 2012 година е в размер на – 143 хил. лева

                  Коментар


                  • Това е SOFIX акция с добър фундамент, с добро управление, даваща Дивидент и предпочитана от Институционалните Инвеститори.

                    Т.ч. ако такива акции почнат да падат...това ще повлече цялата Борса надолу...както стана с ХИМ-а .

                    Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                    Що да е лошо, ще сложат компенсаторките в индекса
                    Не е препоръка, имам акции на М+Ц
                    Мнението ми не е препоръка!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                      Много лошо ще е за БФБ ако MCH почне да пада .
                      Що да е лошо, ще сложат компенсаторките в индекса
                      Не е препоръка, имам акции на М+Ц
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Много лошо ще е за БФБ ако MCH почне да пада .
                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ми да падне, то лошо няма - да си зема още и аз.
                            Какво казваше импе, "Хайде бе суяци, продавайте ако ще продавате, че ни омръзна да ви чакаме" ))
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • И все пак да кажа и нещо положително!
                              Тъй като нямат 50+% във фирмата, от СТАРА Планина не можаха да накарат и М+С да закупи(спонсорира) част от банката на онази госпожа!
                              Last edited by tony1975; 18.09.2012, 07:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                                няма да се изненадам да я стигне!
                                няма лошо под 5 купувам м+С и Фарма под 3лева!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X