IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АБЕ ХОРА , К...ето си мисля да е социалкомунистическо и както се забелязва все срещу дивидентите нещо ;- уравновиловка ли искат да ни предложат ? -сиреч щом останалите не дават , тия дето раздават Я ресто назад

    Коментар


    • А бе тия в Комисията тотално са изперкали, да не са почнали някои студентчета да работят дето нямат идея какви ги вършат. С извниение към инстутуцията КФН, ама това решение е напълно ненормално. Тия хора някога били ли са на общо събрание, аз съм бил на поне няколко десетки и според техните тълкувания поне 90% от тях са правили незаконни неща, абсурдно просто. Къде е равноправието на акционерите, искат да ми кажат че аз не мога да стана и да предложа разпределяне на 100% от печалбата, когато има точка в дневния ред - Разпределяне на печалбата на Дружеството?!??! и ако СД предлага да не се разпределя, аз не мога да предложа да се разпредели, така ли ....

      Пълна лудост, всеки акционер може да предложи каквото си иска по точките (стига да се вписва в самата точка заложена в дневния ред) и акционерите ще решат дали да го приемат. Аз като акционер с под 5% не мога да вкарвам нова точка, ако и предложение не мога да правя на самото събрание, за какво изобщо да бия път до това събрание.

      А в конкретния казус с М+С - дружеството ще прави разходи за трето ОСА за тоз дето духа. Да не говорим за горките хора които днес са продали и ще чакат дивидент, а явно няма да дочакат. Не знам кого трябва да съдят за това.
      Всякакви асоциации на посредници, управляващи дружества, пенсионни фондове, индустриалния капитал, КРИБ, не знам кой още да почнат натиск срещу комисията и да ги вразумят че с тези тълкувания може да атакуват почти всяко ОСА.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Аз пък не мога да върна смукача , пред мен 5 иенски ;- първото било очистително за артериите пасирана сардини със зехтин лимон и тученица /било рендето на тръбите/ , второто градинско домати от по над половин кило, полято зехтин и ситен лук и листа босилек , трето с градинска гергана само с балсамико и олои, четвърто печени зелени пипериии , маслини и сирйенее и двойно припечената гроздова ииии ,,, сега да влезе Софиксов и да ми върне смукача
        От една порода сме

        Коментар


        • Аз пък не мога да върна смукача , пред мен 5 иенски ;- първото било очистително за артериите пасирана сардини със зехтин лимон и тученица /било рендето на тръбите/ , второто градинско домати от по над половин кило, полято зехтин и ситен лук и листа босилек , трето с градинска гергана само с балсамико и олои, четвърто печени зелени пипериии , маслини и сирйенее и двойно припечената гроздова ииии ,,, сега да влезе Софиксов и да ми върне смукача

          Коментар


          • Браво на КФН!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Големи са сладури КаФеНето! Адресирали са писмото до "М+С Хидравлик" АД, ул. "Козлодуй" №68, 6100 гр. Козлодуй".

              Следва ли да се приеме, че разпоредбата няма да бъде спазена? Хахахахаххахаххаха! Не мога да спра да се смея!
              Писмата са ги сбъркали, ама в решението не са. Сега ново ОСА. СД какво ще предложи - приетият на ОСА увеличен дивидент или нещо различно? Като го чета май има формално нарушение на ЗППЦК-то, ама не в ущърб на миноритарите. Тъпа работа!

              Коментар


              • Големи са сладури КаФеНето! Адресирали са писмото до "М+С Хидравлик" АД, ул. "Козлодуй" №68, 6100 гр. Козлодуй".

                Следва ли да се приеме, че разпоредбата няма да бъде спазена? Хахахахаххахаххаха! Не мога да спра да се смея!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Уникални просто и то с една от най-прозрачните и добри компании!!!
                  айде уво за кфн!!!

                  Коментар


                  • И още претенции
                    http://www.infostock.bg/infostock/co...ments/MCH/6456

                    Коментар


                    • Vidqh na otkrivaneto na stroitelstvoto na industrialniq park v Bojurishte pano s imenata i logata na firmite ,koito shte se nastanqvat tam.NQkoi hodil li e na mqsto da vidi koi sa i da cukne snimka da postne tuk,Osven nemcite s klimaticite,mi e interesno da chuq koi sa drugite chuh neshto za optika

                      sori no nqmam kirilica na kompa ,samo romanica
                      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                      Коментар


                      • Каквото и да си говорим, това е едно от най-добрите дружества на БФБ-София. Очакванията им са за полугодието да реализират близо 8 млн. лв. печалба, и то в период на криза. Евала! Дивидентът дали е 40 или 60 стинки ми е все тая!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Мда тук явно се опитват да опровергаят разказа ми от ходенето на оса .
                          Аз също мисля че е хубаво това че структурата на акционерите е толкова шарена и се контролират - иначе да са "инвестирали" в дял на интернешънъл асет банк и в новия застраховател.
                          Ами да, като нищо като при Хеса, май се пънеха да се набутат в интернешънъл асета. Незнам дали не го и направиха. А днес мисля, че играчорите се самобалонираха. Първо, защото предложението за дивидента беше 40 стинки и разликата до 60 е само 20 стинки, съответно само 20 стинки е логично да се вдигне след новината. Второ, защото предложението за 40 стинки е отдавна известно и съответно отиграно. Сега май го играят неразбралите.
                          Не е препоръка
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                            Дружествата от структурата на Стара планина са едни от най-коректните към акционерите си.
                            Мда тук явно се опитват да опровергаят разказа ми от ходенето на оса .
                            Аз също мисля че е хубаво това че структурата на акционерите е толкова шарена и се контролират - иначе да са "инвестирали" в дял на интернешънъл асет банк и в новия застраховател.
                            Last edited by tony1975; 01.07.2013, 06:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Хайде , хайде ;- добре че са подпрени от и от ХИКА, ако не я тази конкуренция, ще заприлича на ЕЛХИМа и онова ЧОРАПЕНОТО в Русе ли беше
                              По-скоро - добре че са двете вътре да се контролират.

                              Щото ХИКА-та държи ЕМКА - не че е лошо предприятието, ама тази година реши да даде дивидент за първи път и то 3 ст. - горе долу колкото ЕЛХИМа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Дружествата от структурата на Стара планина са едни от най-коректните към акционерите си.

                                Хайде , хайде ;- добре че са подпрени от и от ХИКА, ако не я тази конкуренция, ще заприлича на ЕЛХИМа и онова ЧОРАПЕНОТО в Русе ли беше

                                Коментар

                                Working...
                                X