IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази година М+С Хидравлик е най-успешната акция в Софикс (официалният индекс на БФБ), така че имате и моите поздравления.
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Дядо Кольо, много фотогеничен излизаш пред камерата. Смешно беше, че обявиха офис с под 10 души персонал, работещ с фирми с няколко хиляди работници.
      По същество - сутринта го мернах, но сплита мисля от седмица-две е факт, а сега се вписва. Не е ли редно обратна последователност?
      Привет, Жека,
      Така е, в СПХ работят няколко служители.
      А за сроковете - има си бюрокрация. Преди 7 г. новите акции се появяваха чак през август.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Николай Митанкин Разгледай мнение
        Решение на КФН:
        На заседанието си на 18 юни 2014 г. КФН реши:
        Вписва последваща емисия акции, издадена от „M+C Хидравлик” АД, гр. Казанлък, в размер на 26 036 800 броя обикновени, поименни, безналични акции, с право на глас, на дивидент и на ликвидационен дял, с номинална стойност 1 лв. всяка, в резултат на увеличаване на капитала на дружеството по реда на чл. 197 от Търговския закон в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, воден от КФН, с цел търговия на регулиран пазар.
        Дядо Кольо, много фотогеничен излизаш пред камерата. Смешно беше, че обявиха офис с под 10 души персонал, работещ с фирми с няколко хиляди работници.
        По същество - сутринта го мернах, но сплита мисля от седмица-две е факт, а сега се вписва. Не е ли редно обратна последователност?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
          Добър ден, а разпределеният дивидент от 0,55 на акция важи ли за новите акции или е само за старите ?
          Не, дивидентът вече е изплатен.
          Разпределянето на новите акции също е форма на дивидент. Чл. 115в от ЗППЦК се прилага съответно.

          BSEtrader, благодаря, но поздравленията са за Марин Маринов. Той е финансов директор и ДВИ на МСХ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
            Добър ден, а разпределеният дивидент от 0,55 на акция важи ли за новите акции или е само за старите ?
            За старите
            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Николай Митанкин Разгледай мнение
              Решение на КФН:
              На заседанието си на 18 юни 2014 г. КФН реши:
              Вписва последваща емисия акции, издадена от „M+C Хидравлик” АД, гр. Казанлък, в размер на 26 036 800 броя обикновени, поименни, безналични акции, с право на глас, на дивидент и на ликвидационен дял, с номинална стойност 1 лв. всяка, в резултат на увеличаване на капитала на дружеството по реда на чл. 197 от Търговския закон в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, воден от КФН, с цел търговия на регулиран пазар.
              Добър ден, а разпределеният дивидент от 0,55 на акция важи ли за новите акции или е само за старите ?
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Хубавата компания си е хубава. Ето къде е основната разлика от компания до компания, М+С си стигна нивата от преди кризата, после върна малко, ама имаше спад на пазара, имаше и паника вчера М+С стабилна история, няма кой да разпродаде

                Поздрави г-н Митанкин и за бързата работа покрай увеличението. Здраве и успехи и занапред!

                Коментар


                • Браво- сега и на ХЕС

                  Коментар


                  • Решение на КФН:
                    На заседанието си на 18 юни 2014 г. КФН реши:
                    Вписва последваща емисия акции, издадена от „M+C Хидравлик” АД, гр. Казанлък, в размер на 26 036 800 броя обикновени, поименни, безналични акции, с право на глас, на дивидент и на ликвидационен дял, с номинална стойност 1 лв. всяка, в резултат на увеличаване на капитала на дружеството по реда на чл. 197 от Търговския закон в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, воден от КФН, с цел търговия на регулиран пазар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Ясноооо, благодаря - Еврофинанс изпращат уведомления , а ти прочете ли одитираният на Инса
                      Здравей - ще идваш ли на 20-ти?
                      ами за отчетите на групите Химимпорт и Еврохолд отделям малко време, ако ме разбираш!

                      Коментар


                      • Ясноооо, благодаря - Еврофинанс изпращат уведомления , а ти прочете ли одитираният на Инса

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          ТОНИ- сигурен ли си , че имам минуси за вторник , а при мен ще си го видя чак във понеделник -сега не се вижда !
                          ами да получих писмо, и аз ще го видя в понеделник

                          Коментар


                          • ТОНИ- сигурен ли си , че имам минуси за вторник , а при мен ще си го видя чак във понеделник -сега не се вижда !

                            Коментар


                            • оп - дивидент!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                                Без да се засягате ама ... се чудя с какъв акъл давате сега по 16,5 на хартия, а допреди няколко дена и 15 ви се свидеха
                                При това месец-два преди да са влезли в ширпотреба има нема новите 26 милиона хартии ... само 26 милиона
                                Не е препоръка, нека си върви нагоре
                                Не се засягаме падре, особено продалите
                                Но въпроса е съвсем актуален според мен, тъй като тия които се редяха с по 20-30 папирки да купят на 15 и нещо може би не са източниците на набалончването.
                                Като че ли похватите приличат на капманските изпълнения от едно време, когато подобно упражнение беше тествано полууспешно, а вече явно на пазаря има нов рибопоток, който се хваща на "играта"
                                Last edited by precakanoto; 03.06.2014, 07:07.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X