IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    Не Форти, приятелският ми съвет към колегата, се отнасяше за "момента на радостта" от акциите, не за новооткритата фирма на МСХ. Нека си се радва човека. Няма лошо, но мъдрият български народ с времето е стигнал до извода, че "пилците се броят наесен...". И на мен това ми е една от любимите компании. И аз й се радвам, ама наум... или по-точно "с едно наум"

    А относно разкриването на дъщерното предприятие в Германия. Към момента не се наемам да давам мнение дали е добро или не. Продажбите и отражението им върху печалбата ще покажат това най-добре.
    да, ще наблюдаваме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Това е стъпка в правилна посока. Никой по-добре от самото дружество няма да свърши работа. Определено това дългосрочна и упорита работа докато се развие мрежата, но все пак е опит нещо да се интензифицира.
      Не Форти, приятелският ми съвет към колегата, се отнасяше за "момента на радостта" от акциите, не за новооткритата фирма на МСХ. Нека си се радва човека. Няма лошо, но мъдрият български народ с времето е стигнал до извода, че "пилците се броят наесен...". И на мен това ми е една от любимите компании. И аз й се радвам, ама наум... или по-точно "с едно наум"

      А относно разкриването на дъщерното предприятие в Германия. Към момента не се наемам да давам мнение дали е добро или не. Продажбите и отражението им върху печалбата ще покажат това най-добре.
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
        За да не стане по късно като при БИОВЕТ като пе4албата отива при дистрибутора който всъщност не е публи4на компания и Хидравлик държи само някакви %( забележи 4е сега са 90% а не 100%)

        ПС : Не е препоръка
        да видим какво инфо ще дадат за тези 10% - на кого са
        обикновено са на местна фирма ангажирала се да работи заедно с М+С

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
          Защо не?
          За да не стане по късно като при БИОВЕТ като пе4албата отива при дистрибутора който всъщност не е публи4на компания и Хидравлик държи само някакви %( забележи 4е сега са 90% а не 100%)

          ПС : Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Не смяташ добре. Да пробваме заедно. Казваш, че имаш 10% дивидент, при сегашна цена към 5,30 лв, това са 53 стинки за картон, разбира се, не си забравил бройката на картоните (число 39 милиони), накратко очакваш да раздадат за дивидент сумичка от 39мил.* 0,53 = 20,67 милиони лева. Знаеш ли колко хляб тр. да изручаш още, докато я видиш разпределена тази сума !?


            EEEEEEEE , за Теб - прецакването толкова белези ли ти е оставило ?
            Ти направо ще го осакатиш ГОРКОТО - "конанче"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
              Що да не се радвам то като гледам това е най читавата компания, която дава минимум 10% доходност от дивиде
              нт!
              Не смяташ добре. Да пробваме заедно. Казваш, че имаш 10% дивидент, при сегашна цена към 5,30 лв, това са 53 стинки за картон, разбира се, не си забравил бройката на картоните (число 39 милиони), накратко очакваш да раздадат за дивидент сумичка от 39мил.* 0,53 = 20,67 милиони лева. Знаеш ли колко хляб тр. да изручаш още, докато я видиш разпределена тази сума !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
                Що да не се радвам то като гледам това е най читавата компания, която дава минимум 10% доходност от дивиде
                нт!
                варварино не четеш и бързаш!

                Коментар


                • Що да не се радвам то като гледам това е най читавата компания, която дава минимум 10% доходност от дивиде
                  нт!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    Не бързай да се радваш, а по-добре се моли! Работникът на полето не се радва кога оре, сее, тори и плеви, а чак кога ожъне нивата...
                    Това е стъпка в правилна посока. Никой по-добре от самото дружество няма да свърши работа. Определено това дългосрочна и упорита работа докато се развие мрежата, но все пак е опит нещо да се интензифицира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
                      Здравей те аз вече съм направил инвесгиция тук.
                      Радвам се за което.
                      Не бързай да се радваш, а по-добре се моли! Работникът на полето не се радва кога оре, сее, тори и плеви, а чак кога ожъне нивата...
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Здравей те аз вече съм направил инвесгиция тук.
                        Радвам се за което.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                          Капитал дейли:

                          Казанлъшкият производител на машинни детайли "М+С хидравлик" се включва в дистрибуцията на собствена продукция към големите клиенти в Европа. За целта е основано задгранично дружество в Германия, в което българската компания държи 90% от капитала, стана ясно от информация, публикувана на вниманието на инвеститорите на Българската фондова борса (БФБ). Пред "Капитал Daily" от "М+С хидравлик" обясниха, че нямат намерение да променят досегашния модел на дистрибуция, а чрез тази стъпка търсят пряк контакт с големите си клиенти, за да могат своевременно да реагират на потребностите им.

                          По-близо до клиентите

                          Новоучреденото дружество "M+S Hydraulic Power Transmission" GmbH е базирано в Кайзерслаутерн и е с капитал от 25 хил. евро. Участието си в него компанията майка ще финансира със собствени средства. Останалите 10% от акциите се държат от физическо лице, каза пред "Капитал Daily" Марин Маринов, директор за връзки с инвеститорите на казанлъшкия производител. "Плановете не са за генерално преструктуриране на каналите за реализация. Целта ни е да бъдем по-близо до клиентите. Има потенциал при тях, който смятаме, че би могъл да бъде развит, защото така ще познаваме по-добре техните нужди и ще изградим доверие", добави Маринов.



                          Аз пък казвам "дано не е".

                          Защо не?

                          Коментар


                          • Капитал дейли:

                            Казанлъшкият производител на машинни детайли "М+С хидравлик" се включва в дистрибуцията на собствена продукция към големите клиенти в Европа. За целта е основано задгранично дружество в Германия, в което българската компания държи 90% от капитала, стана ясно от информация, публикувана на вниманието на инвеститорите на Българската фондова борса (БФБ). Пред "Капитал Daily" от "М+С хидравлик" обясниха, че нямат намерение да променят досегашния модел на дистрибуция, а чрез тази стъпка търсят пряк контакт с големите си клиенти, за да могат своевременно да реагират на потребностите им.

                            По-близо до клиентите

                            Новоучреденото дружество "M+S Hydraulic Power Transmission" GmbH е базирано в Кайзерслаутерн и е с капитал от 25 хил. евро. Участието си в него компанията майка ще финансира със собствени средства. Останалите 10% от акциите се държат от физическо лице, каза пред "Капитал Daily" Марин Маринов, директор за връзки с инвеститорите на казанлъшкия производител. "Плановете не са за генерално преструктуриране на каналите за реализация. Целта ни е да бъдем по-близо до клиентите. Има потенциал при тях, който смятаме, че би могъл да бъде развит, защото така ще познаваме по-добре техните нужди и ще изградим доверие", добави Маринов.


                            Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                            Дано това е само първата стъпка за създаване на собствена търговска мрежа и собствени търговски дружества
                            Аз пък казвам "дано не е".

                            Коментар


                            • М+С Хидравлик АД съучреди дружество с ограничена отговорност, с наименование M+S Hydraulic Power Transmission GmbH във Федерална Република Германия, съобщи дружеството чрез сайта infostock.bg.

                              Седалището на новоучреденото дружество е в град Кайзерслаутерн, а капиталът му е в размер на 25 000 евро. Участието на М+С Хидравлик АД в капитала на дружеството е 90%. M+S Hydraulic Power Transmission GmbH ще осъществява търговска дейност и обслужване на клиенти.







                              Дано това е само първата стъпка за създаване на собствена търговска мрежа и собствени търговски дружества

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                                Върти, суче - все тия са му трън в очите. "Най-обичам га мразим!" Малко писваш, да ти кажа. И какво предлагаш? Да ги махнем, с Чичо Манчо да те изберем теб ти да управляваш тука, да ти гласуваме минимална заплата и... после бързо да продаваме, а? Ай стига с тая соцпропаганда! Имаш си клоака, наречена "Политика", храчи там!
                                Имам акции и не ми пука колко е заплатата на борда - на такива резултати - толкоз!


                                Много си прав - "все тия са му трън в очите" Благодаря, че ме цитираш

                                И такива ще си ми останат докато не променят схемата

                                И все пак това е форум - всеки има право да изразява мнение, виждане и отношение! Ако не искаш да виждаш това, което виждаш просто си затваряш очите и то изчезва. Аз няма как да си затворя моите. Просто така съм свикнал. Това, което ми е в главата ми е и на езика. И докато съм заинтересован няма и да си и помисля да спра да спамя същата тази тема.
                                Last edited by mpy_yordanov; 03.12.2014, 14:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X