IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Заспали" дружества

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Декотекс

    Много ги е смачкала - таман 3 пъти им е скочила печалбата. А за продажбите не се кахъри - във физически обем са нараснали с 10-15 %, само че слабия долар води до застой. Това разбира се няма да продължи дълго при увеличаващите се обеми. Прочети им регистрационния документ и ще ти стане ясно за какво става дума. Дружеството е супер, просто не ми е ясно как досега не го виждат хората. То и HANAS никой не го купуваше на 12-13 лв., а после търгово на 34.

    Коментар


    • Декотекс

      май не е така
      конкуренцията ги мачка и за деветмесечието продажбите им падат

      Коментар


      • "Заспали" дружества

        В Сливен. Вероятно почти всички килими/мокети у вас са на "Декотекс". Между другото сегашния ръст в строителството и ремонтите неминуемо ще доведе до сериозен ръст и в продажбите на килими и постелки за баня.

        Коментар


        • "Заспали" дружества

          Какво фабрикуват тия декотекс и де се намират?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • "Заспали" дружества

            Декотекс - 25 млн продажби, 1,6 млн нетна печалба за 9-мес., P/E

            Коментар


            • "Заспали" дружества

              Да, не беше реална цената щото... то и сега още е далеч от реалната.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • "Заспали" дружества

                с никакви обеми

                Коментар


                • "Заспали" дружества

                  Да, много яко дружество... като си помислиш че доскоро сравнително беше по двайсет и няколко кинта...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • MCH

                    а цена/печалба само 5

                    Коментар


                    • "Заспали" дружества

                      HHI mnogo e zaspalo!

                      Коментар


                      • "Заспали" дружества

                        М+С? Да, би трябвало по-скъпо да е... Сега съотношението цена/дивидент е 15/1
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • "Заспали" дружества

                          mch

                          Коментар


                          • "Заспали" дружества

                            Отчасти в графата и Медика да влезе може... вижте статията за нея в Гювечът. Това дружество според мен суперподценено е.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • "Заспали" дружества

                              Хрумва ми Слънчев ден.

                              Коментар


                              • "Заспали" дружества

                                Колеги, май все пак някои, слабо търгувани, но според мен доста перспективни дружества, останаха някак встрани от еуфорията, поради липса на сделки. А това са компании, каоито, макар и малки, имат доста добри показатели.

                                Сещам се за три такива - х-л Рила, Еленчетата и Яйца и птици. Какво мислите зя тях? А хрумва ли ви за други подобни? Тук някой спомена Мак габрово...
                              Working...
                              X