IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Заспали" дружества

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • MDIKA

    А какво става с Медика, каква е причината така да се сдухват показателите им тази година и изобщо какво става с това дружество?

    Коментар


    • "Заспали" дружества

      Не е чак толкоз рискова, драги ми Професоре... Моите непублични като брой са 3/4 от акците ми. Примерно тия от Дамяница АД /винпром, който прави най-качествените БГ вина и работи главно за износ/ съм ги купувал по 9 стотинки/!?!/ Какъв е рискът, ща станат по 1 стотинка ли? А че ще мине по-дълъг период, докато тия инвестиции станат печеливши, така е, но струва си човек да изчака, при положение, че печалбата му ще бъде не в проценти, а в пъти.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • "Заспали" дружества

        ВСЕ ПАК НАЛИ СМЕ НА БОРСАТА за да правим пари, а не да се радваме на акциите в ръцете си! И аз имам в портфейла си "непублични" акции, но са САМО 10 % от обема му. По-голямата част са "бирени", "винени" и "лекарствени" акции. В интерес на истината обаче, досега не съм изкарал и 1 (един) лев от дивидент или от продажба на непублични акции. Така че, г-н ИМПЕРАТОР, не споделям Вашия прекален ентусиазъм към тези, купени за жълти стотинки. Може би след 3 - 5 години, да, ще изкараме нещо, но е много рискова инвестицията.

        Коментар


        • "Заспали" дружества

          Мисля, че всички пропускаме една голяма група дружества - НЕПУБЛИЧНИТЕ!!! Аз си понапазарувах доста акции от приватизацията и ако ви кажа на какви комични цени съм купувал акции от работещи и печелещи добре предприятия, направо ще се смеете и ще помислите, че ви лъжа... освен тези, които са направили същото, разбира се.
          Убеден съм, че щом цените на БФБ стигнат таванът, интересът на мнозина инвеститори ще се насочи към непубличните дружества и неофициалния пазар на подобни акции ще се активизира сериозно.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • "Заспали" дружества

            Velb e nai - podcenenata kompania
            Samo poglednete i ste se ubedite.
            Cena 2 leva, scetovodna 37.

            Коментар


            • "Заспали" дружества

              Не знам, ракетата... според мене мажоритарят на едно дружество има доста лостове за манипулиране на пазарът...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • ODES

                юок, прав си че има такова нещо
                но май взеха да се усещат и вече не продават на 30 лв. а искат да качат малко
                имаш ли представа кой акционер стои зад това и колко акции има?

                Коментар


                • ODES

                  ODES - дружеството е супер !!!

                  Коментар


                  • ODES

                    А относно големия акционер - тези неща са временни защото един не може да се бори с целия пазар!

                    Коментар


                    • ODES

                      Това е Булярд!

                      Коментар


                      • ODES

                        Що ли ми се струва, че при Одесос има един мноооого голям акцоинер, който иска да продава и това държи цената ниска.

                        Коментар


                        • ODES

                          A kakvo e Bulgr?

                          Коментар


                          • ODES

                            Mislq che nqma nujda da obqsnqvam zashto e naj-pocenenoto drujestvo na BFB!

                            P.S. Sashto pritejava i 25% ot Bulqrd, a za nego se chuvat dosta priqtni neshta naposledak

                            Коментар


                            • ELMA

                              V momenta s palno pravo e nai-podcenenoto druzhestvo na borsata. Chakam izbuhvane vseki moment

                              Коментар


                              • VPLOD

                                VPLOD e не лошо дружество и в някакъв момент би трябвало да гръмне нагоре ама кога ще стане това... То няма почти никаква търговия, но ако човек има свободен ресурс, от който може да се лиши за относително продължителен период от време, докато се отприищи търговията, кой знае.....

                                Коментар

                                Working...
                                X