IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биовет АД (53B / BIOV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
    Както винаги без дивидент и бонусче за Киро ....
    Мдаа, председателя на КРИБ изпуска добра възможност да лъсне имиджа

    Тъкмо беше започнал да става симпатичен на масата и да поизсветлява образа и пак залитва към стандартното за БГ средата определение - Селски тарикат!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Хубаво да се поздравим преди отчета, защото ако чичо Кирчо ни насипе някоя боза, такова брожение ще стане, че и батката ще гледа така
      Както винаги без дивидент и бонусче за Киро ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Хайде и на Агрия, и на Биовет трябва да се поздравим миноритарите, нещата са повече от добре. Ама въпросът е да се поздравим и след Q1, малко остана
        Хубаво да се поздравим преди отчета, защото ако чичо Кирчо ни насипе някоя боза, такова брожение ще стане, че и батката ще гледа така
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Хайде и на Агрия, и на Биовет трябва да се поздравим миноритарите, нещата са повече от добре. Ама въпросът е да се поздравим и след Q1, малко остана
          Благодаря за поздравите

          Коментар


          • Хайде и на Агрия, и на Биовет трябва да се поздравим миноритарите, нещата са повече от добре. Ама въпросът е да се поздравим и след Q1, малко остана

            Коментар


            • благодарим в агрия ще ни изоставяш ли и там
              Успехи и на теб


              Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
              Младежи, аз излязох от тук на добра печалба.

              Живи и здрави да сте и вие да спечелите.

              Желая ви успех.

              Коментар


              • Това че продавате е добре, защото както е казал Костолани: "Ако всички спекулират по сигурна позиция, нещата се провалят"
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Не се наиграхте тука , Ей.....

                  Коментар


                  • Младежи, аз излязох от тук на добра печалба.

                    Живи и здрави да сте и вие да спечелите.

                    Желая ви успех.
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                      Стига злорадства, Батя . Аз лично се радвам за тебе.... Дано си напълнил здраво! Хубаво е да печелят и нормалните хора в тая държава
                      Не злорадствам друже. Ти поне доста рано се усещаш, докато масата тепърва има да затопля реотана и на двойни - тройни цени да се тюхка какво е изтървала

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        Стига злорадства, Батя . Аз лично се радвам за тебе.... Дано си напълнил здраво! Хубаво е да печелят и нормалните хора в тая държава
                        Какво значи "нормален" - да има папирки от дирижабъла ли ?
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Стига злорадства, Батя . Аз лично се радвам за тебе.... Дано си напълнил здраво! Хубаво е да печелят и нормалните хора в тая държава
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                            Ба*си, чаках, чаках и сега малко ме е яд, че събрах само 150 бройки тука....
                            Мдааа, тая реплика ще я четем все по-често в този форум

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                              Ба*си, чаках, чаках и сега малко ме е яд, че събрах само 150 бройки тука....
                              Не си ли разбрал досега, че почти винаги играеш на дребно !?
                              Повече се чудя, как не си ги шитнал досега !? Ако беше в зърненяците, май досега да им беше видял сметката
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Ба*си, чаках, чаках и сега малко ме е яд, че събрах само 150 бройки тука....
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X