IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от neo
    Тук са естествено и правата на Катекс.От тази сделка ще спечели около 2 лева на акция.
    е как ще спечели като си продава правата под пазарната цена
    и естествено няма да участва в увеличението на капитала и дела му ще се размие

    Коментар


    • Харесвах го това дружество, в смисъл, смятах, че може да се направи приличен профит. И за спекула ставаше, но положението от февруари 2005 няма да се върне.
      От Доверие го използват за всичко - не визирам само прехвърлянето на дялове. Просто стана като обществена тоалетна.
      За тия два лева на акция - не съм следил каква е ситуацията, но си спомням, че преди време фондове пазаруваха и ако не са разкарали още пакетите си ще ги видиш. Нищо лично, просто внимавайте.
      Надявам се да греша и да направите кинти от позицията.
      Поздрави.
      Винаги, когато имаш възможност отстъпвай, за да имаш повече пространство да се засилиш...

      Коментар


      • Тук са естествено и правата на Катекс.От тази сделка ще спечели около 2 лева на акция.

        Коментар


        • Тези сделка с права R3BRIB дали е на Катекс

          Коментар


          • Надявам се консолидирания да е малко по-6

            Коментар


            • какво мислите за отчета, колеги?
              Мненията ми не са препоръка за търговия с финансови инструменти!

              Коментар


              • Пепи сега ще видиш как IHLBL ще се движи на страни а KTEX ще направи още утре поне 15 %
                Мненията ми не са съвет за покупко-продажба на акции

                Коментар


                • Някой май работи доста усилено днес. Някакво инфо...
                  Мненията ми не са препоръка за търговия с финансови инструменти!

                  Коментар


                  • Друго не ни остава ;-)
                    Мненията ми не са съвет за покупко-продажба на акции

                    Коментар


                    • Те и Булстрад грабнаха мисля по-голям % от КТЕХ (спрямо тези на Доверие) преди около малко повече от месец, ако не бъркам, та ще видим

                      Коментар


                      • Поради допусната грешка в публикация относно дялово участие в капитала на Катекс АД-Казанлък /KTEX/, публикуваме верния текст на съобщението:
                        УПФ Доверие АД АД-София е придобило акции от капитала на:
                        - Катекс АД-Казанлък /KTEX/
                        - Брой акции, обект на сделката: 48 872;
                        - Процент от капитала, обект на сделката: 2.00%;
                        - Пряко участие в капитала след прехвърлянето: 5.00%;
                        - Участие в капитала чрез свързани лица: 0.00%;
                        - Общо участие в капитала след прехвърлянето: 5.00%;
                        - Дата на прехвърлянето в ЦД: 06.12.2005 год.


                        Успех на заложили на позицията.
                        Според мен влака тръгва пътниците да се качват
                        Мненията ми не са съвет за покупко-продажба на акции

                        Коментар


                        • Здравейте!

                          Дайте инфо за основните данни от отчета за трето трим.

                          Благодаря!
                          Мненията ми не са препоръка за търговия с финансови инструменти!

                          Коментар


                          • Някой да знае за прекласификацията по перата от 8. Други към 2. Вземания от клиенти и доставчици? Иначе на бърз прочит няма нищо лошо по отчета.
                            "НИКОГА НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙ ИНТУИЦИЯТА СИ. НО И НЕ МИСЛИ, ЧЕ САМО ТЯ СТИГА."

                            Коментар


                            • KTEX

                              Investor.bg: Китай се споразумя с ЕС за ръст на текстилния износ между 8 и 12,5%

                              Китай обяви днес, че ще ограничи ръста на износа си към Европа на стоки от 10 текстилни категории в диапазона между 8 и 12,5% годишно до 2007 година. Решението е взето в усилията за прекратяване на текстилната битка, водена между Китай и Европа.
                              Страните от Европейския съюз и САЩ обвиняваха Китай, че нерегулираният износ на текстилни стоки има негативно въздействие върху местните производители и може да доведе до фалита им.
                              От ЕС заявиха, че неконтролируемият ръст на вноса на китайски текстилни стоки заплашва близо 2.5 млн. работни места в Европа.
                              САЩ едностранно ограничиха ръста на вноса на текстилни стоки от Китай до 7.5%, което доведе до сериозен конфликт между двете страни.
                              Официални източници на китайското правителство обявиха, че постигнатото споразумение между Европа и Китай превишава предложения от ЕС ръст на китайските текстилни изделия от 7.5%.
                              Мерките за ограничаване на вноса на китайските стоки са в сила до края на 2007 г., като ще отпаднат през 2008 г.

                              Коментар


                              • KTEX

                                Някакъв голям пакет минал скоро.Накакво инфо?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X