IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikitoria
    Viki, погледнах ти предишните постове. Няма нито една компания, от която да се интересуваме и двамата ))
    явно не се интересувам много от : Хайде на реална кръчма
    това ти е най-посещавания!!!
    а и много не обичам да пиша по форумите.
    нормално е, аз организирах срещата.
    и разни подобни намеци не обичам да правя

    Коментар


    • аа и едва ли си много наясно от кои компании се интересувам!!
      и не мисля,че това има каквото и да е значение,за който и да е форум или!!

      Коментар


      • Viki, погледнах ти предишните постове. Няма нито една компания, от която да се интересуваме и двамата ))
        явно не се интересувам много от : Хайде на реална кръчма
        това ти е най-посещавания!!!
        а и много не обичам да пиша по форумите.

        Коментар


        • Viki, погледнах ти предишните постове. Няма нито една компания, от която да се интересуваме и двамата ))

          П.С. А и никой здравомислеш инвеститор (особено ИП) не скача веднага на ценовото ограничение....особено за 5 бройки

          Коментар


          • мисля че една и сьщата цена 18,60 е вследствие от ценовото ограничение!!има 4 ИП и кобоси!!и не е много прозрачно манипулирането на цената(ако има такова)след като има такова тьрсене от няколко места!

            според мен просто позицята си идва на място,след като толкова дьлго бе недооценена и някой си направиха добри пакети!!има още доста потенцял според мен!!

            Коментар


            • е не, бива ли толко прозрачно манипулиране на цената.
              наредили се 10 (десет) оферти купува от ИП и кобоси на една и съща цена 16.22. След това се наредили 3 оферти купува на една и съща цена 18.60. Отдясно стои гордо оферта 5 бройки на 18.60
              айде моля ви се

              Коментар


              • Под единствен акционер разбирай освен мажоритаря, който беше изпратил пълномощно на шофьорчето на директора и беше много смешно, защото момчето беше като в небрано лозе.

                Коментар


                • Съни имай предвид, че аз това дружество го познавам много добре.На последното общо събрание бях единствения акционер и си побъбрихме надълго и нашироко с изпълнителния директор.Казвал съм го и друг път и все още мисля, че е пощенска кутия на групата СИБ.Като бизнес е слабо и безперспективно.Правилно си забелязала, че ги местих и то защото мисля, че се подготвя прехвърляне на голям пакет на определена цена и последния месец се разчиства пътя до това ниво.Премине ли този евентуален пакет и при факта че фри флоата вече е пренебрежимо малък, интересните неща около тази позиция ще изчезнат незабавно и завинаги.

                  Коментар


                  • neo, тия дни ги гледах тези бройки как се местят все към макса
                    радвам се, че си постигнал целта си, но не излезе ли малко рано

                    Успех

                    Коментар


                    • да много си прав всеки си ползва предимствата

                      Коментар


                      • Както правилно забелязваш кеша си е кеш.Нямам основания засега да се освобождавам от него.Както беше казал един умен трейдър-Едно от малкото предимства на индивидуалния от професионалния инвеститор е възможността в определени периоди да стои настрани от пазара.

                        Коментар


                        • честито за сделката кеша си е кеш - кажи в какво си ги вложил, че да сравним след 6 месеца ако е пак там на не се брой

                          Коментар


                          • Не знам дали е подценена или не, обаче вече не ме интересува за момента след като днес моите 1798 бр. ги пласирах на 14.86 Това май е една от най-успешните ми сделки.Пожелавам подобни успехи на всички колеги във форума.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikitoria
                              какво да става,идва си на място позицията!!все още е супер подценена!!
                              -----------------------------------------
                              tq hubavo si idva... i az go vijdam... vuprosut e ima li pove4e informacia okolo tova, koeto stava poslednite dni?

                              super-podcenena e mnogo otnositelno ponqtie

                              Коментар


                              • какво да става,идва си на място позицията!!все още е супер подценена!!

                                Коментар

                                Working...
                                X