IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може и да задели някое евро и за Ктексчето!

    http://pazari.dnevnik.bg/show/457400/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Диагностик
      Прехвърлени са 1 449 128 акции от наличните
      1 693 491 акции на Притекс или 59%.

      Останали са
      244 363 акции представляващи точно 10.00% от капитала.

      Формално имаме нов мажоритар, само цената ме кара да мисля, че става дума за друга фирма, свързана с досегашните собственици.
      кака Ви Цветелина ...

      Коментар


      • Прехвърлени са 1 449 128 акции от наличните
        1 693 491 акции на Притекс или 59%.

        Останали са
        244 363 акции представляващи точно 10.00% от капитала.

        Формално имаме нов мажоритар, само цената ме кара да мисля, че става дума за друга фирма, свързана с досегашните собственици.

        Коментар


        • Ко тана тука?!

          Майсторите на прехвърлянията продължават врътките си!

          май има една такава закономерност: на всяко подобно прехвърляне акцията пада с по 5 лв....

          не е препоръка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от An4eto
            Каквово става тука? Какъв е тоя пакет дето го взе СИБанк и какво ли трябва да се очаква ?
            Пакет като пакет Един продава друг купува, ко да се прави пазарно стопанство. А иначе очакваме изненади всякакви

            Но Булбанк не е толкова важна. Най-лошото е, че имам чувството че пазарът ще навлезе във фазата на гърмене на репата а това вече няма да е никак красиво

            Не е препоръка.
            Не е препоръка.

            Коментар


            • Каквово става тука? Какъв е тоя пакет дето го взе СИБанк и какво ли трябва да се очаква ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Valuator
                Тук всички сценарии са възможни Могат да раздадат добър дивидент - и дребните инвеститори най-накрая да видят бял свят/хляб Могат и да решат да реинвестират цялата печалба и да отече по разни черешови градини и дребните инвеститори за пореден път да останат с пръст в устата

                kato 2roto e dosta po-veroqtniq variant, kum koito super-optmistite tuk trqbva da se nastroqt

                Коментар


                • Тук всички сценарии са възможни Могат да раздадат добър дивидент - и дребните инвеститори най-накрая да видят бял свят/хляб Могат и да решат да реинвестират цялата печалба и да отече по разни черешови градини и дребните инвеститори за пореден път да останат с пръст в устата

                  Коментар


                  • Valuator написа:

                    Най-рентабилната нефинансова компания, която няма печалба от нефинансова дейност - как ли ще изглежда P&L-а в края на 2008 Smile Верно без коментар Smile
                    След годишното събрание ,може и дадат малко и на дребните инвеститори/ ти можеш да го сметниш по - добре от мен това малко.../.
                    А за края на 2008 г. .... не КТЕХ , а и борса може да няма според анализите на някой.....

                    Коментар


                    • Най-рентабилната нефинансова компания, която няма печалба от нефинансова дейност - как ли ще изглежда P&L-а в края на 2008 Верно без коментар

                      Коментар


                      • Кои са най-рентабилните борсови дружества?
                        От: Мариян Йорданов
                        mpy@start.bg
                        06.02.2008 11:19 ( KTEX, IBG, BACB )

                        Катекс АД е най-рентабилната нефинансова компания за 2007 г. с 89% норма на печалба*, показва проучване на Investor.bg.

                        Катекс има 14,6 млн. лв. нетна печалба за 2007 г. при печалба от продажба на акции от СИБанк за 15,3 млн. лв. и загуба от 409 хил. лв. от продажба на акции от Пампорово АД и Деспред АД.
                        Без коментар .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bouns
                          Първоначално изпратено от Aladdin
                          Искат ни Искат ни евтини но ние няма да се дадем без бой ))
                          Който и да иска тая цена да е надолу ще твябва да мине през мен засега а аз пък смятам да се позабавлявам днес. То не може да има интрижки само от едната страна Я ))

                          Не е препоръка.
                          Всички разбрахме че имаш акции тука, само ти не разбра че от безмислени постове няма да им се вдигне цената..........
                          Я не ме занимавай с глупости аз като говоря не се шегувам

                          Не е препоръка.
                          Не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Aladdin
                            Искат ни Искат ни евтини но ние няма да се дадем без бой ))
                            Който и да иска тая цена да е надолу ще твябва да мине през мен засега а аз пък смятам да се позабавлявам днес. То не може да има интрижки само от едната страна Я ))

                            Не е препоръка.
                            Всички разбрахме че имаш акции тука, само ти не разбра че от безмислени постове няма да им се вдигне цената..........

                            Коментар


                            • Искат ни Искат ни евтини но ние няма да се дадем без бой ))
                              Който и да иска тая цена да е надолу ще твябва да мине през мен засега а аз пък смятам да се позабавлявам днес. То не може да има интрижки само от едната страна Я ))

                              Не е препоръка.
                              Не е препоръка.

                              Коментар


                              • Ха само ние и ZMMPZ сме на плюс с над 10%
                                Това е добре

                                Не е препоръка.
                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X