IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Юрий Гагарин АД (YGAG / GAGBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

    грешиш, акции има
    виж какъв оборот става
    представи си ако цената се вдигне с 20-30%

    Коментар


    • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

      Spored men problem pri GAGBT e neznachitelnia free float. Dokolkoto znam toj e ne poveche ot 2%, kato veroiatno goliama chast ot tezi okolo 20 000 akcii sa vyv rabotnici i bivshi rabotnici koito sa zabravili che imat takiva akcii ili pyk si gi darjat ot santimentalni chuvstva.

      Коментар


      • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

        е, да
        много зависи и дали БАТ ще влезе на нашия пазар чрез София БТ. Това ще е новина и за Гагарин , от порядъка на тази като новите 15% БТК за КИ
        но така или иначе Софбт и Блабт ще се приватизират и производсвто но цигари в БГ ще продължи, а за тях трябват опаковки и филтри, които е крайно нерантабилно да се внасят
        отделно както сам казваш има и други ниши в които Гагарин все повече пробива - прави опаковки са Сушардс, нестле, дентал и др.
        така че по-скоро умерен оптимист
        Добрият, стар Батя

        Коментар


        • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

          проблема е че Холдинга и Морган очевидно не се справят добра с маркетинга на сделките си
          А ако не осигурят добра среда и много оферти 50 -те са мираж
          Има и едно очакване за по-ниска цена дори само заради ниските цени за другите фабрики от холдинга...
          Ясно е че това е друг тип производство и диверсификацията на дейностите е доста широка за разлика от "само производство на цигари или обработка на тютюни" но иам нещо като преса върху цените на всички от Холдинга
          Обърни внимание сега когато цените на всички дружества на пазара беснеят табаците не мърдат а Гагарин за който ще има прив. сделка цените не мърдат...
          Затова аз съм по умерен песимист

          Коментар


          • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

            94, защо не вярваш в 50 - тарката
            към деветмесечието собствения капитал на акция е към 43 лв. За такова дружества, в добро финансово състояние и с ръстящи продажби, печалба и ниски задължения е нормално да се плати някаква премия над счетоводната стойност. Заради завоюваните пазарни позиции, обучен персонал, развити технологии в печата, които на практика също са активи но не са заведени в баланса.
            Сибанк примерно продаде Бентонит на онези гърци за по 24 лв. на акция при собствен капитал под 11 лв.
            София БТ и БЛАБТ пък се търгуват около 2 пъти над собствения си капитал.
            Така че и аз съм оптимист за 50 лв. търгово
            Добрият, стар Батя

            Коментар


            • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

              Аз залагам на по-ниска цена но няма да откажа и петдесетака
              Все пак мисля че ще е проблем да видиш преди сделката много добри цени защото няма предлагане

              Коментар


              • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                Последно - техниката която има е изключителна и значително намалява разходите за просизводство
                Толкова, че ако влезе активен мениджмънт пазара на опаквоки ще е такъв какъвто решат от Гагарин

                Коментар


                • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                  Не е ВАЦ. Гагарин не печата вестници и няма техника за това. Става въпрос за един от големите собственици на печатници-конкуренти на Гагарин за поръчките на Крафт, Победа Бургас и Нестле
                  Освен това цената е повече от 50 млн и те бяха осигурени още преди няколко месеца

                  Коментар


                  • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                    Ей Ал, айде стига
                    няма българска печатница която да плати 50 млн лева
                    освен ако не говориш за ВАЦ но това ще е най-голямата глупост която бях чувал

                    Коментар


                    • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                      ще видим 50 лева на акция
                      поне толкова казаха че са готови да платят за акция от една конкурентна българска печатница

                      Коментар


                      • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                        днес или във вторник от Холдинга трябва да обявят процедурата за Гагарин, нали?

                        Коментар


                        • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                          как защо
                          не виждаш ли че предлагането е рехаво, имаше продавачи но бегаха
                          едвам си купих някой бройка

                          Коментар


                          • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                            някой занае ли защо тук има толоква много сделки с по 1 акция?

                            Коментар


                            • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                              мога старо, но на 24,50 и то 186 акции
                              ок?

                              Коментар


                              • Юрий Гагарин БТ - заслужава ли да е така подценено

                                искам да си купя 300 акции но няма добро предлагане
                                някой навит ли е да ми продаде на 23,50?

                                Коментар

                                Working...
                                X