IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни пясъци AД (ZLP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Златни пясъци

    na beri ti grija za problemite na akcionerite v ALBENA

    Коментар


    • Златни пясъци

      императоре,някой ден да не стане проблемът на работещите там ТВОЙ ПРОБЛЕМ????

      Коментар


      • Златни пясъци

        Някой си, не знам, ама Албена расте бясно и като капитализация и като печалба, това е най-добре управляваното дружество. Заплатите ниски били... ми това си е проблем на работещите. Аз като инвеститор искам тъкмо това, нали гледам мойта си печалба!!!

        Ама за селският туризъм мно-о прав си. Това е яка далавера - японецът или къвто и да е хем ти бачка, хем ти плаща... някой ден бих си промушил гагата в тоя бизнес, както казваше Кръстникът...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Златни пясъци

          Hmz interesni razsujdenqi za Albena.Fal6 Albenabu4eniq personal na Albena izbqga v Zlatni Pqsuci,a ka4estvenoto obslujvane ne se suzdava ot deca i e normalno ,kato se ima v predvid zaplatite v Albena.Dobre,4e gi ima o6te starata generaciq ot redovni babi i dqdovci germanci ,4e da se napulni malko Albena tova lqto a i balkanskata fiesta e na hod brqta macesdonci rumunci i kakvoto se setim.Angli4anite pla6tat ludi pari za po4ivka v Albena i nikak ama nikak ne6to ne ostanaha dovolni.Zlatni Pqsuci ,ako si promeni politikata da pravi Las Vegas 6te e hubavo tezi hora ne razbraha li ,4e 4ujdencite si imat hoteli i baseini i kortove i kakvo li ne, iskat priroda uvajaemi investitori daite im priroda zelenina ako 6tete i magareta im daite samo im daite ne6to po-razli4no.Napravete selski turizum toi qponeca 6te dade ludi pari da celuva kozata na selo i da bere domati ,za6toto NQMA te drugoto si go imat.NE IM DAVAITE LUKS DAITE IM PRIRODA.

          Коментар


          • Златни пясъци

            Виж ти, Алхимикът - това много интересно е... Благодаря ти за информацията, много ценна е, може и да си напазарувам малко от тия акциики от там.

            Ха-ха - вижте Албена - продължава да се изстрелва нагоре!!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Златни пясъци

              Ще си изпълня обещанието да напиша това, което знам, а който иска ще му обърне внимание. Предполагам, че повечето от вас знаят за новият хотел на ЗЛП-"Адмирал", аз го видях в началото на Юни, точно го отваряха и е нещо напълно реално при дова доста добра инвестиция. Останалите хотели които др-то притежава са:Златна Котва,Иглика,Метропол,Морско око,Сирена. За отбелязване е факта че Морско око беше обновен и към него се изгради Морско Око Гардън. Не знам дали ви е наплавила впечатление информацията, която излезе преди около 3 седмици, че в ЗЛП за другия сезон ще се предложат около 700 апартамента от типа "втори дом" и 400 от тях са на ЗЛП. Тогава инфото ми се стори съмнително но все пак реших да го проверя.Какво намерих: За сезон 2005 ЗЛП възнамеряват да ремонтират изцяло хотел ИГЛИКА и на терен срещу него да построят комплекс Иглика 2, като двата коплекса ще са 5* и ще предложат около 170 апартамента както и паркинги, магазини, барове и др. Цените са от 1000 до 1300 евро квадрата и апартаментите ще се продават съвсем скоро от 4 агенции. По подробно инфо ще намерите във вестник Строителство Градът в броя от миналата седмица. Останалото количество апартаменти все още търся)Тогава и направих аналогия с това което се случи в Слънчев бряг-който е ходил там знае за какво говоря.
              Та така.Оттук всеки сам си прави изводите.
              Аз за себе си ги направих и си купих акции, а дали съм прав-времето ще покаже. Успех.

              Коментар


              • Златни пясъци

                ami ako albena digne 25 puti kapitala kvo shte stane s cenata na akciite im....ne ste li 4uvali??!!

                Коментар


                • Златни пясъци

                  Аз смея да твърдя, че имам доста точна представа какво точно имат и какви са им плановете, които се оправдават и от по-внимателно вглеждане в отчета им и ще го споделя но нека да е след края на работния ми ден.Успешен ден на всички.

                  Коментар


                  • Златни пясъци

                    moze bi vse pak e dobre njakoi znae6t da kaze kakvo realno pritezava druzestvoto, za6toto naprimer zad cifrata 12 mln v balansa za zeami njamam predstava kakva plo6t se krie...

                    Коментар


                    • Златни пясъци

                      mojebi mu doide vremeto i na zlatni.ne e 4ak tolkova lo6o kolkoto go iskarva6 tova drujestvo,4e albena be6e silno podcenena be6e,moje da se kaje 4e o6te e!!no ZLP sa6to ne e za ishvurliane imat si gi hotelite,infra struktura,a mislia 4e i politikata si promeniat.za6to stavat tia iskupuvania misli6?!no 6te pojiveem i 6te vidim do godina po tva vreme 6te si proli4i dali si e struvalo da se kupuva na tezi niva,no li4no az mislia 4e e dobre kato investicia da ima6 ot vseki kurort v portfeila v dulgosro4en plan.niama da izgubi6

                      Коментар


                      • Златни пясъци

                        Алхимикът, ако бъркам нещо в разсъжденията, ще се радвам да го споделиш. А за пазарът прав си - той показва. Преди 28 месеца Албенините акции струваха по 7 лева, сега струват по колко? А през това време Пясъците горе долу не са мръднали.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Златни пясъци

                          Императоре, като оставим настрана заяжданията, смея да твърдя че твърденията ти за ZLP са твърде несериозни.Би било добре първо да понасъбереш информация какво притежават или не, какви са им инвестиционните планове и т.н.т. Иначе пазарът ще отсъди, кой крив, кой прав.

                          Коментар


                          • Златни пясъци

                            Ха-ха-ха, вижте как ме слуша пазарът!!! Яко дърпа Албена!!!

                            Курортист, Златните пясъци е избушена работа. Може и да бъркам, но май не им остана кьорав хотел. Това е дружество-фантом.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Златни пясъци

                              ZLP-to tepurva 6te vurvi nagore mislia 4e kato cel 15lv do edna godina e napulno postijimo,naistina nemoje da se sruvniava s ALBENA,no i zatova i razlikata e takava

                              Коментар


                              • Златни пясъци

                                ... но въпреки това мно-о сериозни сме...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X