IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев ден АД (SDEN / SLDEN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SLDEN

    Сън-че, щом си нова купи си КИ и си мирувай
    До четири месеца ще имаш поне 40% възвращаемост
    Добрият, стар Батя

    Коментар


    • SLDEN

      Ще има и още нагоре : ))))

      Коментар


      • SLDEN

        аполо, какво мъркаш ?

        Коментар


        • SLDEN

          hmm

          Коментар


          • SLDEN

            Шейх, звучиш ми логично , макар че както споменах, не разбирам много все още, съвсем нова съм , на една седмица )))
            Странно ми е, че никой друг не се изказва ......

            Коментар


            • SLDEN

              Съжалявам нямах намерение да го публикувам 3 пъти

              Коментар


              • SLDEN

                Добре. Предполагам, че след като е неуместно да им сравняваме приходите за първите 6 месеца ще е уместно да им сравним нетната стойност на активите:

                SKELN = 6.38 лв. на акция
                RIVR = 2.30 лв. на акция
                SLDEN = 25.16 лв. /двадесет и пет лева и шестнадесет стотинки/ на акция

                Мисля, че няма нужда от коментар.

                Освен това мисля, че не е без значение, че Слънчев ден притежава мажоритарен дял от Стария Пловдив АД!

                Коментар


                • SLDEN

                  Не знам какви сравнения правите, но за мен тази позиция е менте - това че се качва днес едва ли мога да го отдам на фундаментални фактори. Ривиера и особено СКЕЛН са много по за предпочитане. Още повече че да се сравняват данни за първото полугодие на летни курорти е неуместно. Всеки знае, че са важни резултатите за третото тримесечие.

                  Коментар


                  • SLDEN

                    Споменах, че дебютирам. Тоест , имам нужда от по-подробно и по възможност опростено обяснение.Ще съм много благодарна на Шейх и на който друг иска да ми обясни.Благодаря предварително.

                    Коментар


                    • SLDEN

                      ami sletni im kapitalizacijata i shte razberesh dali se e nahendril ili ne!
                      SLDEN 472 000 akcii x 9lv. = 4.25 mln. leva. INCOME (6 meseca) 3.6 mln. lv.
                      SKELN 2 310 000 akcii x 4.90 lv. = 11.319 mln. lv. INCOME (6 meseca) 3.10 mln. lv.
                      RIVR 9 428 000 akcii x 3,10lv. = 29.226 mln. lv. INCOME (6 meseca) 2.64 mln. lv.

                      Коментар


                      • SLDEN

                        Кой ли се нахендри на 9лв. .... И нахендри ли се ?.....Тук май само аз си пиша.

                        Коментар


                        • SLDEN

                          Видяхте ли сега какво стана !

                          Коментар


                          • SLDEN

                            Няма и да заплача ( все още ) , щото не съм си купила .То не че някой продава де.

                            Коментар


                            • SLDEN

                              Какво искаш да чуеш? Ако ти кажа, че мениджмънта е дръвце (за акционерите) ще се зарадваш ли?

                              Коментар


                              • SLDEN

                                Това е дневния ред от ОСА проведено вчера. Не ми казват от дружеството нито какъв е проектът, който смятат да реализират, нито дали са приети тези решения. Знам само, че събранието е проведено

                                ОС на основание чл. 114, ал. 1 ЗППЦК
                                овластява лицата, които управляват и представляват дружеството, да извършат
                                следните сделки: а) придобиване на активи на обща стойност над една трета от
                                по-ниската стойност на активите съгласно последния одитиран или изготвен
                                счетоводен баланс на дружеството; б) сключване на договори за банков кредит
                                на обща стойност над една трета от по-ниската стойност на активите съгласно
                                последния одитиран или изготвен счетоводен баланс на дружеството; в)
                                предоставяне на обезпечения на обща стойност над една трета от по-ниската
                                стойност на активите съгласно последния одитиран или изготвен счетоводен
                                баланс на дружеството; г) получаване на заем от заинтересувано лице в размер
                                над 2 % от по-ниската стойност на активите съгласно последния одитиран или
                                изготвен счетоводен баланс на дружеството

                                Коментар

                                Working...
                                X