IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев ден АД (SDEN / SLDEN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе трейдър как ги изчисли тия 55 лв?
    Всичко е възможно,само желание да има!
    Делян Костов ;-)

    Коментар


    • Аз немога да много лесно да преценя каква е реалната цена на акцията от дружество за което е ясно че посмъртно няма да разпредели дивидент?!

      Коментар


      • Треидър дали обаче докато достигнат реалната си цена няма да мине много,много време?
        Всичко е възможно,само желание да има!
        Делян Костов ;-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от го4ето
          че-е-кай да земеш нещо някога от Гергов....
          Го4ето, аз нямам намерение да вземам нищо от Гергов, а да спечеля от това, като купувам акции от дружеството (в което И той има акции) в момент, в който пазара още не ги е оценил правилно и да ги продам, когато достигнат реалната си цена.

          Коментар


          • Така е,мисля че причината за това е малкото движение на акциите.
            В момента за една заявка от 300-400 акции ще чакаш сигурно дни.
            Всичко е възможно,само желание да има!
            Делян Костов ;-)

            Коментар


            • че-е-кай да земеш нещо някога от Гергов....

              Коментар


              • Броят на акциите на Слънчев ден е 471 929, а BV=55.35 лв.;
                Дружеството е в пъти по-подценено от Ривиера ако питаш мен!

                Коментар


                • Трйдър кажи ми какъв е броят на акциите на дружеството,и колко според теб БВ.
                  Всичко е възможно,само желание да има!
                  Делян Костов ;-)

                  Коментар


                  • SLDEN определено е най-подцененото курортно дружество, но все пак не трябва да се забравя, че SLDEN купи ЦУМ, така че това не е само компания в сферата на туризма. Като курорт SLDEN е от бившите бази на ЦК (като Ривиера), които бяха приватизирани като цяло, след което се инвестираха сериозни средства за реновиране и модернизиране. Плажната ивица на SLDEN е една от най-хубавите по северното черноморие, курортът е спокоен и няма проблеми със строителството, като в някои други курорти
                    Търговията с акциите на дружеството наистина е нищожна, но няма как да се очаква да има продавачи на тези нива. Все пак капитализацията на Слънчев ден е малко над 5.5 млн. лв., а за сравнение капитализацията на Ривиера е 88 млн. лв. Разсъжденията оставям на вас, но не забравяйте, че Булбанк отпусна кредит от над 40 млн. лв. на Слънчев ден, което значи, че експертите на банката са направили оценка на дружеството от поне 60 млн. лв.

                    Успех на всички!

                    Коментар


                    • Тук му е мястото на разговора за Слънчев ден

                      Коментар


                      • Тихомълком нагоре и нагоре

                        проблем лио е ниската ликвидност и че free-float е малко над 2%?

                        Коментар


                        • Тихомълком нагоре и нагоре

                          Криво, ето я темата.

                          Коментар


                          • Тихомълком нагоре и нагоре

                            това че Сл. Ден е империя е така, въпроса е дали една империя мойе да струва 9 млн лева, колкото 1/10 от продадения скоро имот на МО до Ситняково?

                            Коментар


                            • Тихомълком нагоре и нагоре

                              Криво, в едно нещо съм абсолютно убеден относно БФБ. ПОСЛЕДНОТО нещо, което има значение, са отчетите и цифрите там
                              Относно Слънчев Ден, спекулантите зареждат, защото очакват да се реализира покупката на Хилтън.
                              Същото беше преди и около сделката с ЦУМ.

                              Коментар


                              • Тихомълком нагоре и нагоре

                                MNOGO MALAK FREE FLOAT. TOVA KRIE LI NIAKAKAV RISK?

                                Коментар

                                Working...
                                X