IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спарки Елтос АД (ELTS / ELTOS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Видях, че видеото е публикувано на 09.09.2019, което предполага да е актуално. Може и да има и предходни материали. Не съм търсил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stompar Разгледай мнение


      Претопляте ли я или тя вече е прегоряла ???. Published on Sep 15, 2015

      Коментар


      • За кой форум казва , че ще отговаря на въпроси..

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=MIBgufZGcpo

          Коментар


          • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение

            Това е чудесно.Акцията се изчиства и спокойно ще си я търгуваме.
            Да, вече ще подхождаме и по-спокойно към хартията - ще я търгуваме само от добро чувство, с емоция... а няма да тръпнем и треперем какъв аджеба ще е следващия отчет и колко ще е отънял собствения капитал...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
              Уникредит Булбанк поиска несъстоятелност на "Спарки Елтос" и свързани фирми


              https://www.capital.bg/biznes/kompan...ost_na_sparki/
              Това е чудесно.Акцията се изчиства и спокойно ще си я търгуваме.

              Коментар


              • Уникредит Булбанк поиска несъстоятелност на "Спарки Елтос" и свързани фирми

                https://www.capital.bg/biznes/kompan...ost_na_sparki/
                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Професор Каро, Марияне, ПРОФЕСОР, да отдадем почит на човека все пак
                  Подценявате човека .... Той е академик .... Поне .....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin

                    Седи грей се, като се изкупи и тая фирма на безценица - ш'са сетиш, набеден борсов аналитико и пишман-журналисте
                    виждам, че леко си си променил отношението към мен, вече и усмивка има накрая, ако съм я разбрал правилно
                    не знам защо не ме харесваш
                    но ако ти кажа, че съм журналист само от любов към словоизлиянията и писането
                    наречи го ексхибиционизъм
                    и такива статии като за Спарки Елтос ме кефеят
                    иначе с журналистическа заплата трябваше да се гръмна или да живея под мост, и затова търгувам от преди да съм журналист
                    мисля, че не е забранено, навсякъде под статия си пиша че имам акции
                    а, глобата, приемам че бях жертвен агнец, все пак със статиите си доста интереси засягах, имаше много обаждания от влиятелни компании до ръководството и въобще си си нон стоп виновен
                    Затова може да спреш да ме хейтиш Или да продължиш, демокрация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                      https://www.investor.bg/novini-i-ana...n-leva-276598/

                      Борсово чудо, “подскокът на умрялата котка” или „теория за чистите акции на д-р Каро“. Един от трите феномена се крие зад поскъпването на акциите на „Спарки Елтос“ АД със 190% за месец до 0,116 лв. при загуба от 9,8 млн. лв. за 2018 г.

                      „Теория за чистите акции на д-р Каро“ пък е обяснена сериозно в тема в Коментари на Investor.bg “CLEANIX - индексът на чистите акции”.

                      Тази теория най-общо гласи, че дадени акции са изключително волатилни, защото стойността им много трудно може да бъде определена. Тоест, тези акции са чисти от фундамент и спокойно могат да бъдат търгувани без някакви активи, продажби и печалби да пречат за движенията им.

                      идеята на проф.КАро е, че акциите които се харесват на инвеститорите могат да се освободят от тежеста на пасивите, активите, отчетите, печалбата/загубата и т.н. .......... и по този начин акцията само ще расте защото инвеститорите си харесват акцията

                      когато проф.Каро обяви тази своя идея той бе инвестирал в КРЕМ (Кремиковци) и се чудеше по какъв начин тази хубава акция която беше купувал по 39 лв. парчето може да продължи да поскъпва .......... с надеждата, че все пак теорията му ще проработи той осредняваше по целия път надолу който измина акцията

                      акцията КРЕМ не можа да се отдели от дружеството Кремиковци, но за сметка на това проф.Каро остана завинаги в историята на бълг.инвестиране ......... радвам, че бях съвременник на проф.Каро и бях може би първия който популяризира труда му и му дадох титлата "професор" която носи с чест и до днес

                      бях му направил и отделна тема с негови цитати, но за съжаление ниската подготовка на модераторките не оцени жеста и затри темата
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Професор Каро, Марияне, ПРОФЕСОР, да отдадем почит на човека все пак
                        Най-голямата загуба за форума е липсата на професора!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                          https://www.investor.bg/novini-i-ana...n-leva-276598/

                          Борсово чудо, “подскокът на умрялата котка” или „теория за чистите акции на д-р Каро“. Един от трите феномена се крие зад поскъпването на акциите на „Спарки Елтос“ АД със 190% за месец до 0,116 лв. при загуба от 9,8 млн. лв. за 2018 г.
                          Професор Каро, Марияне, ПРОФЕСОР, да отдадем почит на човека все пак
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • При текуща пазарна капитализация от 1,94 млн. лв. при цена от 0,116 лв. и собствен капитал към 31 декемви 2018 г. от 25,3 млн. лв. има още доста мегдан за котката да скача!

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...n-leva-276598/

                              Борсово чудо, “подскокът на умрялата котка” или „теория за чистите акции на д-р Каро“. Един от трите феномена се крие зад поскъпването на акциите на „Спарки Елтос“ АД със 190% за месец до 0,116 лв. при загуба от 9,8 млн. лв. за 2018 г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                                Голяма пързалка стана тук...
                                Като се влезе в "зоната на чистите" е нормално да има пируети. Както беше забелязал доц. Каро - "ценната книга, "развързваща се" от "фундамента" заживява собствен живот" Не е препоръка разбира се

                                Коментар

                                Working...
                                X