If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Никой, не знам защо твърдиш, че Дневник опровергава написаното преди. Законността няма нищо общо с целесъобразността. Или ти смяташ, че продажбата на Доверие капитал при капитализация от 13 млн лева, след като само пакета му в Медика струва толкова е много добър мениджърски ход. Ако е така - акции на пазара много, купувай и се надявай на следващи блестящи хрумвания на мениджърите. А пък че общото събрание е гласувало за точката - може да се поспори доколко това събрание е проведено по законния ред.
Не виждаш ли колко изпечени мошенници са тези от Доверие??? До вчера бяха забравили кой е купувача а сега щели да правят суап???
Да не говорим че цена от 4-5милиона е направо смешна за дела от Доверие Капитал! И поне да я бяха взели в кеш!?! Взели са един миризлив миноритарен дял дето ще си го бият в главата докато се оправят! МИРИЗЛИВИ МОШЕННИЦИ!
И какво излезе сега.
Не очаквах че Дневник е вестник за поръчкови статии.
Бисерински написа статия с която изкара че шефовете на Доверие "източват" дружеството и "разпродават" тайно активи.
Днес същия бисерински публикува опровергаваща статия. http://www.dnevnik.bg/show/Default.a...2325&rubrid=18
Излиза че продажбата на акциите е била гласувана и одобрена от общото събрание на Доверие. Значи няма злоупотреби.
Този бисерински трябва да бъде съден за манипулации на пазара.
Коментар
Anton Chigurh
SOFIX виж на какви нива е изтъргуван най-големия обем на графиката. (01.07.2005-15.07.2005) Именно това ме кара да мисля че там ще се сформра най-голяма подкрепа. В случая са на лице два сигнала които говорят за стабилно ниво на съпорт обема и времето в което са се търгували акциите на DOVUHL на тези нива. Ти на какви нива виждаш силен съпорт?
ПС: Използвам графичния оператор на борсата с бар чартче :P
много интересно как ги смятате тези нива
и аз имам желание да си купя на 1 лв. ама няма
корекцията от петък е преодоляна
смятам че до края на тази седмицата позицията ще се покатери до 5-те лева .
Коментар