IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • на 1.50 веднага си купувам 100 000 акции, абе просто така един вид за пенсийка

    Коментар


    • Ако така продължава това изсипване скоро ще видим и цена от 1.50

      Коментар


      • Дали скоро няма да сме свидетели на обръщане на тренда при това дружество? Достигнахме доста ниски нива

        Коментар


        • Напълно си прав за последното, аз съм добаил малко. Така, че ако от тях загубя ще съм загубил малко, съответно ако спечеля, ще спечеля малко. В това му е тръпката когато участваш в рискови позиции. Предполагам, че всеки от нас през тази година е позагробил за даста време напред някъква част от капитала си. Ще дойдат и добри дни, в това не се съмнявай, винаги така се случва. Успех.

          Коментар


          • Несторе, казано честно не ме успокоява това , че някой се е прецакал повече от мен. А и не съм безкрайно притеснен- поел съм си риска.
            А доста умни хора казват да не се добавя към губещи позиции.
            Успехи!

            Коментар


            • Ако това ще те успокои, аз имам още по-зле закупени бройки, но пак съм си купил от най-ефтините. Това си има и добра страна - ще продаваме на
              почти всички нива нагоре по които сме се набутали. Молбата ми към всички съмишленици е - не продавайте на загуба. На всяко едно ниво ще си му дойде времето, търпение само е нужно.

              Коментар


              • Хубаво купувате , само внимавайте да не се изтърбушите като мен - взех си на далавера по 4лв - викам ударило е дъното и сега - тъга !!!

                Коментар


                • Аз купувам.

                  Коментар


                  • Ех дано да е нагоре... Аз си мечтая за цена над 4 лв....
                    За бога, братя купувайте!

                    Коментар


                    • По скоро се завръща надеждата, че и от спекулативна позиция като DOVUHL може да се спечели.
                      Успех на всички смелчаци.

                      Коментар


                      • Започна ли да се завръща доверието в "Доверие"?

                        Коментар


                        • 3 лв. е съвсем реална първоначална цел

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от zaRko
                            основните приходи са от курсови разлики.....невярвам, че само отчета ще е достатчен за заветните 3лв.
                            поправка - заветните са 4-4.50 лв
                            има скоро и една продажба на недвижим имот за 7 824 000 лв
                            според мен тази акция падна предостатъчно, отразявайки недоверието на инвеститорите към мениджмънта.
                            иска ми се да вярвам, че вече са започнали да се държат като публична компания от по-горен сегмент - показаха го и с нелошия дивидент, който разпределиха.
                            тази позиция определено има потенциал. а и само месец остана до "Новината" за присъединяването към ЕС.
                            не забелязвате ли, че холдингите сериозно изостават от ръста на предприятията и това няма начин да не коригира.

                            Коментар


                            • какво те кара да мислиш че отчетите ще стават по-добри-ръководството си е същото?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от никой
                                Първоначално изпратено от Kilur
                                Da ot4eta ne e nikak lek
                                какво имаш предвид колега с това изказване.
                                доволен или недоволен си с това, че са си подобрили резултата с повече от 3 милиона на годишна база.

                                аз мисля че вече видяхме дъното...
                                май и клиенти на ПФБК мислят така
                                ;-)
                                Не за клиенти, а ПФБК за собствена сметка беше поставила оферта купува.
                                Личното ми мнение, е че оттук нататък отчетите ще стават все по-добри, а цената в момента е изключително изгодна.
                                Притежавам акции в DOVUHL.

                                Коментар

                                Working...
                                X