IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво става пак? Защо са тези разпродажби?
    А би трябвало вече посоката да е полекичка нагоре.
    С тази печалба на Марцинтекс например...

    Коментар


    • Май любителите на Химко и Интерлоджик си намериха нова играчка и се прехвърлиха тука.

      Коментар


      • Мислия, че графиката на Доверие е пълна с противоречие за тренд нагоре! Ако някой инвеститор сметне, че са подценени, би следвало да ги изкупи!
        Лично аз не очаквам такова нещо, но съм готов и за него! Чак тогава може би ще се включа, ако пак не спрят търговията на борсата този път с акциите на доверие!
        Това мое съмнение увеличава риска ми за такова участие повече от рисковите акции (както някои ги определят) на Доверие!

        Коментар


        • купувам 100 000 броя на 2 лв

          Коментар


          • Така е колега, тази позиция е за хора с издръжливи нерви и спекулативно настроени. Аз пък се радвам, че я има. Вярвам, че и други играчи имат спекулативна част от порфолиото си, а тази позиция е идеална за това. Просто за момента е необходимо търпение. Ако ние на местно ниво не можем да я оценим по достойнство, то след обозримо бъдеще, все ще се намери някой чуждестранен потфейлен инвеститор, който да я оцени и цената ще си дойде на мястото.

            Коментар


            • аз съм рисков играч ,възможно е да загубя( 10%),НО АКО ПЪК НЕ ,ще се радвам, ако си припомните ИМАЙТЕ ДОВЕРИЕ В ДОВЕРИЕ!
              ПРИТЕЖАВАМ МНОГО СИЛЕН ПАКЕТ!!!!!имайте го в предвид, когато вземате решения за инвестиране.

              Коментар


              • Може и ти да си прав колега, но това си е мое лично мнение.След един месец като погледнем графиките отново, пак ще си пишем...
                Желая ти успех в трейдинга

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stu
                  Здравейте колеги. Като гледам графиката на Доверие, просто не сдържах да не напиша нещо.Според мен тук ще има як ъп, със моментни корекции естествено, но мисля, че до месец може и да минем тройката, макар и с лош фундамен.
                  Желая ви успех!!!
                  айде още 1 дето графиките му го говорят - имаш късмет, че днес е петък - ден за графики, прегледах аз графиката на доверие и кво да видя - long-term тренда е яко надолу - и как няма да е, като фундамента го няма... има един майстор на доверие и той се знае кой е ;-)
                  няма доверие в доверие и тва е ....
                  айде успех с ДОВУХЛ
                  I prefer to be approximately right than precisely wrong...

                  Коментар


                  • Здравейте колеги. Като гледам графиката на Доверие, просто не сдържах да не напиша нещо.Според мен тук ще има як ъп, със моментни корекции естествено, но мисля, че до месец може и да минем тройката, макар и с лош фундамен.
                    Желая ви успех!!!

                    Коментар


                    • SOFIX как я копираш тая графика тука

                      Коментар


                      • Polimeri ne e za sravnqvane s dovuhl.
                        pri polimeri oshte edin double shte ima! i to skoro...
                        no tuka nada li. no vse pak ako ima, shte spe4elim vsi4ki ot tova

                        Коментар


                        • То и полимери не е по- добро , обаче не се е сринало и дори направих дабъл.

                          Коментар


                          • Аз не очаквам фрапантни поскъпвания тук. Може да дръпне малко в следствие на цялостното поскъпване на позициите, покрай новините за европейския съюз и намалението на корпоративния данък, но фундамента липсва.
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Няма фундамент, за който да се хванат биковете. Въпреки това МОСТС стигана 400 лв така, че всичко е възможно. От техническа гледна точка, обаче всички предпоставки са за ъп ъп.

                              Коментар


                              • След като акцията намери подкрепа на ниво 2.33 тръгна нагоре и достигна първото ниво на съпротива 2.66. А дали биковете ще намерят сили да пробият е въпрос който предполагам си задават много хора

                                Коментар

                                Working...
                                X