IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щастлив съм, че тази позиция съществува. Тъкмо се бях поразочаровал от дългия престой на едни и същи нива, но ето, че интригата пак е на лице. Дерзайте приятели, съдбата ви е във вашите ръце.
    На недоверчивите и страхливите бих препоръчал - банкови депозити.
    Успех желая на всички смелчаци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от diletant
      GALBA, не съм много навътре в нещата, обаждам се рядко. Но писаното от някои хора ми се струват необосновано, нелогично, противоречащо на нормалната логика. Ясно е, че на финансовия пазар често простата логика отстъпва на стадната психология, но все пак парите се подчиняват на прости и ясни правила. А иначе е ясно, че Доверие не играе много по правилата. Но пък всеки е свободен да купува или продава.
      Кой силен играе по правилата,правилата са за слабите!
      А,иначе " всеки е свободен да купува или продава".

      Аз ,също не претендирам да съм навътре в нещата!

      Коментар


      • GALBA, не съм много навътре в нещата, обаждам се рядко. Но писаното от някои хора ми се струват необосновано, нелогично, противоречащо на нормалната логика. Ясно е, че на финансовия пазар често простата логика отстъпва на стадната психология, но все пак парите се подчиняват на прости и ясни правила. А иначе е ясно, че Доверие не играе много по правилата. Но пък всеки е свободен да купува или продава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от diletant
          Добре, де! Големите продават големи обеми. А кой купува тези обеми - малките или други големи. Ако купуват пак големи, толкова ли са неинформирани?
          Убийствена логика,но кой ли ще го разбере?Песимистите по позицията не са повече,от тези, които си мислят, че са изпуснали .Не сте изпуснали бе хора,за придвидливите все още има време.

          Не са малко спечелилите вече,честито!А другите нека си говорят,на мен не ми пречат!

          Коментар


          • Абе не съм съвсем съгласен. Продажбата на активи с цел съсредоточаване върху няколко основни и (дано) печеливши отрасъла (здравеопазване, строителство и недвижими имоти, търговия на дребно) не бих го нарекъл толкова лоша стратегия. Имайки предвид и колко пари взе бриколажа от продажбата на сградите си мисля, че и годишните резултати ще са доста добри. Не знам каква ще е хавата след 5 години, но в момента нещата ми се виждат съвсем логични и мисля че цената ще се успокой над 3 лева. Поне на мен ми се иска така като акционер Основния проблем тук остава точно доверието след лошите спомени, ако то се възвърне посоката е ясна

            Това не е съвет за покупка или продажба, позицията си остава високо рискова.

            Коментар


            • Много ми харесва ,когато някоя акция я Блюват.Какъв хубав купон става след това ,малииииий.!!!

              Коментар


              • Добре, де! Големите продават големи обеми. А кой купува тези обеми - малките или други големи. Ако купуват пак големи, толкова ли са неинформирани?

                Коментар


                • :Moshito Posted: 20:24:41 ч. | 27.11 Post subject:

                  --------------------------------------------------------------------------------

                  Фактите са такива, че се връщате към 2,50. Продават активи, печалбата половината е от малцинствено и не принадлежи на ационерите на доверие, позията се напуска от институционалини инвеститори - този който ви нахрани днес на 2,86 с хиляди акции, има още в пъти по толкова и е пенсионен фонд. Още колко големи играчи се точат да продават не е истина. А днешната ви еуфория в форума само показва, че повечото от "големите играчи" в този форум са се нагълтали до козирките с доверийки и сега се надяват да се измъкнат.

                  Silno preuvelichen komentar, no ste pravi che pechalbata e 2.777 mln lv za Q3, a ostanalata chast e ot malcinstveno uchastie, no vse oshte mi se struva che e znachitelno podcenena akciqta!!!Tova e lichno moe mnenie i ne jelaq da vi angajiram s nego!
                  Sorry za latineca!!

                  Коментар


                  • Фактите са такива, че се връщате към 2,50. Продават активи, печалбата половината е от малцинствено и не принадлежи на ационерите на доверие, позията се напуска от институционалини инвеститори - този който ви нахрани днес на 2,86 с хиляди акции, има още в пъти по толкова и е пенсионен фонд. Още колко големи играчи се точат да продават не е истина. А днешната ви еуфория в форума само показва, че повечото от "големите играчи" в този форум са се нагълтали до козирките с доверийки и сега се надяват да се измъкнат.

                    Коментар


                    • Ти пък,колега Poncho - Инвестор и НЕКАДЪРНОСТ...абсурд!

                      Коментар


                      • Не знам къде ги видяхте тези 5 млн. Всъщност знам - в поредния отчет направен както си искат. Не знам чували ли сте за малцинствено участие? Всъщност печалбата на Доверие Обединен Холдинг АД е 2,777 млн. лв.
                        А, какво означава статията: Консолидираната печалба на Доверие Обединен Холдинг скача 5,5 пъти
                        http://www.investor.bg/?id=44451 - надявам се некъдърност, а не съзнателно подвеждане.

                        Успех на всички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GALBA
                          Първоначално изпратено от just a trader
                          Galba-Galba, dali si useshtal nqkoga samata borsa.... moje bi ne samo BFB???
                          Borsata e pove4e ot 90% euforia i psihonaglasa

                          Силно ме изненада с тези изводи!
                          Това се казва открития!
                          Пожелавам ти ,да я усещаш повече от мен!
                          ...и да изкараш някой лев за кирилица...
                          axa.... slusham i shte se opitam da subera ot zakuski da si kiriliziram lap-a

                          Коментар


                          • АЗ ПРЕДЛАГАМ ДА НАПРАВИМ ЕДНИ ЗАЛОЗИ ДО КЪДЕ ЩЕ Е СЛЕДВАЩИЯ ТАРГЕТ -
                            СЛЕД СЕДМИЦА 3,45
                            СЛЕД МЕСЕЦ 3,12
                            СЛЕД 6 МЕСЕЦА 3.98


                            ОПАПАА..........НЕ Е ПРЕПОРЪКА..........МОЖЕШ МНОГО ДА СЕ НАБУТАШ С КИНТИТЕ..........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от just a trader
                              Galba-Galba, dali si useshtal nqkoga samata borsa.... moje bi ne samo BFB???
                              Borsata e pove4e ot 90% euforia i psihonaglasa

                              Силно ме изненада с тези изводи!
                              Това се казва открития!
                              Пожелавам ти ,да я усещаш повече от мен!
                              ...и да изкараш някой лев за кирилица...

                              Коментар


                              • Не е важно какво е, работата е да можеш да изкараш пари от него
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X