IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дъндо ако чакаш 5 лв няма да има ми се струва. Ааз, на кого продаде Елана, че нещо не схванах?

    Коментар


    • Май няма да има сериозна корекция тук.... помислете кой и...на кого продаде пакета сега от 15000 акции......

      Коментар


      • Промоцията ще е на 5лв спокойно

        Коментар


        • Аз пък продадох на 5.998 и си купих вчера.
          Прав си - пак ще има промоция.

          Успех на всички.

          Коментар


          • Днес за мен си беше промоция, а за вас?
            Аз продадох.Тука промоциите предстоят.
            Успех
            МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

            Коментар


            • Днес за мен си беше промоция, а за вас?

              Коментар


              • като се включат тук прахосмукачките , действащи по позицията и.....ВЕче едната(любимия кобос от БПБ) задейства и си дръпна 5000 за 0 бройки...

                Коментар


                • Зависи, зависи.
                  Кой какво търси

                  Коментар


                  • ne bih kazal, 4e ot4eta e tolkova rozov, kakto se shireshe v o4akvaniata na pisheshtite

                    Коментар


                    • Излезе отчета

                      Коментар


                      • Никак даже. Още повече, че още няма отчет, а не вярвам очакванията вече да са индикирани в цената.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Marti
                          Определено е човек с големи цели и ги постига.
                          Dundo1, а това което знам е онова, което много трудно се осъзнава че не се знае ако изобщо се разбере и на кой му пука.
                          spored mene ne e za podcenqvane momentut , v koito g-n Donev se namesil s pokupkata. s drugi dumi: cenata, na koqto e pridobil posledniq paket akcii minalata sedmica.

                          Коментар


                          • Определено е човек с големи цели и ги постига.
                            Dundo1, а това което знам е онова, което много трудно се осъзнава че не се знае ако изобщо се разбере и на кой му пука.

                            Коментар


                            • ne e tolkova vajno koi kolko % ot drujectvoto e pridobil i s kolko shte se zadovoli. po-skoro, kakvi rezultati shte obqvi i kakva investicionna programa shte predstavi za po-natatuk.
                              pritejavam akcii i ne suvetvam nikogo

                              Коментар


                              • Чисто технически за днес е важно да затворим над 5.80

                                Коментар

                                Working...
                                X