IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Mr. Donev rusi zdravo Sofarma i kupuva Doverie!!!
    ------------------------------------------
    shte ima igra golqma i po dvete pozicii!

    Коментар


    • Г-н Донев пак започва да се вихри

      Коментар


      • Ами като за начало може да се очаква предложение за сплит или увеличение на капитала.
        Изобщо всевъзможни опити за надуване на цената - справка SFARM, SEVTO, SFI, FTXCO.
        Аз лично имам и разни други по-хубави очаквания, свързани с цялостното овладяване на холдинга.

        Имам акции от DOVUHL. Не е препоръка.

        Коментар


        • и какво очаквате сега след като тоя Донев има над 10%? Дали няма и той да източи каквото може пък дребните акционери кучета ги яли? Като свърши това прехвърляне на собственост дали ще остане цената на тия нива? Въпроси , въпроси....

          Коментар


          • perspektivite sa seriozni tuka!!!
            ne se sumnqvaite! ve4e otdavna se vijda kakvo na kakvo e sposoben DOVUHL!!!
            ps: li4no mnenie

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Marti
              Според мен онзи който купи над 5% наскоро е твърде сериозен за да ce задоволи с това, той има цел от 25% нагоре.

              Коментар


              • eto zashto sa tezi paketi!!!
                ------------------------------
                http://investor.bg/?id=46943
                ------------------------------
                Делът на Огнян Донев в Доверие обединен холдинг достигна 10,55%
                12.02.2007 18:00 ( DOVUHL )
                Изпълнителният директор на Софарма Огнян Донев придоби пряко и чрез свързани лица 1,25% от капитала на Доверие обединен холдинг, с което делът му достига 10,55%, съобщи БФБ – София.
                Донев е закупил пряко 33 380 акции (0,25%) от капитала на холдинга, а чрез свързани лица – други 131 331 акции, или 1%. Прехвърлянето е отразено в Централен депозитар на 12 февруари тази година.
                В края на януари Донев придоби пряко и чрез свързани лица 5,47% от капитала на Доверие обединен холдинг.
                Неконсолидираната печалба на холдинга за миналата година възлиза на 128 хил. лв. спрямо 2,14 млн. лв. към края на 2005. Доверие притежава дялови участия в общо 20 дружества.
                Днес книжата на Доверие обединен холдинг поскъпнаха с 1,46% до 5,58 лв. при изтъргуван обем от 20 105 лота.

                Коментар


                • Тука луди пакети взеха да се разменят. Ке ударим скоро шестюгерницата ми се струва Ще сменяме собствеността.

                  Коментар


                  • тук имам едни съмнения.....в полза на Доверие...т.е.има едни разпродажби на Хима...дали това лице не товари тук...и едва ли влагайки повече пари и то при рискови позиции не се ползва консултант за стратегията......само разсъждавам наглас....не е препоръка разбира се..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar
                      Това същото кобосче ли беше като преди дето си товари кротичко до 5.5? Какво според вас се очаква тук след като под 5.25 не слиза но и над 5.5 не ходи? Чакаме ли или...?
                      Чакаме интервю в което да назначат новата цена на акцията.

                      Коментар


                      • Това същото кобосче ли беше като преди дето си товари кротичко до 5.5? Какво според вас се очаква тук след като под 5.25 не слиза но и над 5.5 не ходи? Чакаме ли или...?

                        Коментар


                        • Само да постоим и да погледаме още месец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Marti
                            Според мен онзи който купи над 5% наскоро е твърде сериозен за да задоволи с това, той има цел от 25% нагоре.

                            А ето това имам впредвид

                            Коментар


                            • Според мен онзи който купи над 5% наскоро е твърде сериозен за да ce задоволи с това, той има цел от 25% нагоре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hakkinen
                                Едва ли...
                                Само 2.94% от капитала беше големия пакет.
                                Даде, но преди това доста се изписа по тази тема, че кобос обира почти всичко до 5.8лв.

                                Аз лично нямам идея какво количество е минало, но не е малко?

                                А и предполагам, че ако някой ще купува холдинга ще има д-р с продавача и преди да обяви новината ще се постарае да посъбере големите пакети от ИП-та.
                                Просто предположение.

                                Коментар

                                Working...
                                X