IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Софарма

    От доста време, гледайки движението на цената на Доверие, се питам защо тя не се отразява на Софарма. Все пак тя притежава 1/4 от капитала!

    Коментар


    • Сори 7.90

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2
        На 10.10.2008 цена 5.21 а на 10.11.2008 2.90.

        ?????

        Коментар


        • На 10.10.2008 цена 5.21 а на 10.11.2008 2.90.

          Коментар


          • Доверието удари в земята всички,за него няма ли криза на доверие?

            Коментар


            • Мерси за отговора Tradanza. Между другото днес Доверието бая добре се държа, на фона на цялата борса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tradanza
                Първоначално изпратено от Klemenza
                Tradanza, след пробива на 7.213-15, къде мислиш, че ще е следващото ключово ниво? Аз съм инвестирал тук. Не съм голям привърженик на техническия, ама да си призная, че не го и разбирам особено. Относно фундамент, Доверие има всички шансове да стане един от лидерите в часното здравно осигуряване. А като прибавиш и Доверие Брико, аз смятам, че шанса за растеж тук е повече от голям.

                Не е препоръка.
                В момента сме в ключово ниво според мен. 7.66. Очаквам корекция надоле около това ниво. После слизането трябва е максимално до нивото 6.375-82. След това чакаме отново пробив на 7.213-15, което ни отвързва ръцете за покупки. Другата възможност (за втори покупки) е пробива на 7.66. Крайната цел съм я споменал - 9.325 - 9.330 лв. Там се затваря всичко и се изчаква. Тия нива са силни резистънс.
                Драсни на ЛС ще ти пратя една картинка. Да видиш как излгежда.

                Горното не е препоръка за търговия с ЦК.
                Не притежавам акции.


                9.325 - 9.330 лв.
                Ами там сме някъде - тя счетоводната е 9.60

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Klemenza
                  Tradanza, след пробива на 7.213-15, къде мислиш, че ще е следващото ключово ниво? Аз съм инвестирал тук. Не съм голям привърженик на техническия, ама да си призная, че не го и разбирам особено. Относно фундамент, Доверие има всички шансове да стане един от лидерите в часното здравно осигуряване. А като прибавиш и Доверие Брико, аз смятам, че шанса за растеж тук е повече от голям.

                  Не е препоръка.
                  В момента сме в ключово ниво според мен. 7.66. Очаквам корекция надоле около това ниво. После слизането трябва е максимално до нивото 6.375-82. След това чакаме отново пробив на 7.213-15, което ни отвързва ръцете за покупки. Другата възможност (за втори покупки) е пробива на 7.66. Крайната цел съм я споменал - 9.325 - 9.330 лв. Там се затваря всичко и се изчаква. Тия нива са силни резистънс.
                  Драсни на ЛС ще ти пратя една картинка. Да видиш как излгежда.

                  Горното не е препоръка за търговия с ЦК.
                  Не притежавам акции.

                  Коментар


                  • Tradanza, след пробива на 7.213-15, къде мислиш, че ще е следващото ключово ниво? Аз съм инвестирал тук. Не съм голям привърженик на техническия, ама да си призная, че не го и разбирам особено. Относно фундамент, Доверие има всички шансове да стане един от лидерите в часното здравно осигуряване. А като прибавиш и Доверие Брико, аз смятам, че шанса за растеж тук е повече от голям.

                    Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Има strong divergence при MACD. Но пусни си една месечна графика и ще видиш друго интересно нещо. Две бичи фигури започват от нивата 5.100

                      не е препоръка

                      Коментар


                      • Да, Траданцов, действително е крррасотаа, както би казала Елочка Шчукина! :-)
                        Но да беше пльоснал и обемите, ей така, за по-пълна картинка!
                        BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                        Коментар


                        • Вие си приказвайте а доверието си катери тихо и мирно.

                          Коментар




                          • Много интересна графика! Сега и обърнах внимание защото не следя акцията по принцип. Имаме формирано двойно дъно. По красиво скоро не бех виждал Цената е над 120 WMA. Валидно двойно дъно ще имаме при пробив на 7.213-15. За по голяма сигурност е добре след пробива да изчакаме тест на тия нива! Но определено тука ще е интересно. При неуспешен пробив е възможно да тестваме отново нивата около 5.100!
                            Целта след потвърждаването на двойното дъно е около 9.325 - 9.330 лв.
                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Сашко
                              някой, който разбира техническия анализ може ли да се изкаже по графиката? Нещо ми се вижда, че 7лв. са съпротива. Поне като я гледам исторически. Някой ако може да внесе малко техническа мисъл е добре дошло
                              Без да гледам графики и ТА ти казвам:
                              7лв е ключово ниво за акцията-от 5 години съм тук

                              Коментар


                              • някой, който разбира техническия анализ може ли да се изкаже по графиката? Нещо ми се вижда, че 7лв. са съпротива. Поне като я гледам исторически. Някой ако може да внесе малко техническа мисъл е добре дошло

                                Коментар

                                Working...
                                X