IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
    Като видях това веднага се сетих за един български боксьор
    +111

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      С или без банката - караме напред !!!!!!!!!!!!!!!
      Като видях това веднага се сетих за един български боксьор
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        С или без банката - караме напред !!!!!!!!!!!!!!!
        Май - без банка.
        Напред ,назад,напред,назад .....

        Коментар


        • С или без банката - караме напред !!!!!!!!!!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Възмутен съм от това подобие на държава!!! И много ме е яд че ония от ДПС ни се хилят мазно от парламентарната банка и нищо не можем да направим!

            Аз ако съм на чичо Оги:
            1.Ще спукам прокуратурата и всички по веригата вкл прасовите медии от дела - за накърняване на авторитета, за обида, за пропуснати ползи и т.н.
            2. Сериозно бих се замислил дали тази държава заслужава данъците от всичките компании и дали не би било по-добре централата да бъде регистрирана в друга малко по-цивилизована балканска държава, като Румъния например - а не тук където може да се събудиш и компанията вече да не е твоя!!!

            Не разбирам това значи всяки офшорен субект или фирма с адвокат представляващ неясно кой може да купува наред, а когато става дума за публична компания ..... направо нямам думи!!!

            чичо Оги е показал че може - пипна СФАРМ и гледайте 40млн печалба в тази криза, СФТРД- 10млн печалба, СФИ 5-6млн печалба.... човека просто го може! А държавата се сеща за него само ако новия министър нема снимка пред нов завод или има чуждестранна делегация, която трябва да види нещо иновативно в БГ.

            Жалко наистина но мисля че трябва да предприеме нещо в тази изкючително враждебна за него среда!
            Всъщност Тони , чичо ти Оги го подгониха защото е забравил да декларира и плати няколко десетки милиона лева данъци

            Коментар


            • И в двете управления на" герб "ОД е в немилост ,защо ли ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Възмутен съм от това подобие на държава!!! И много ме е яд че ония от ДПС ни се хилят мазно от парламентарната банка и нищо не можем да направим!

                Аз ако съм на чичо Оги:
                1.Ще спукам прокуратурата и всички по веригата вкл прасовите медии от дела - за накърняване на авторитета, за обида, за пропуснати ползи и т.н.
                2. Сериозно бих се замислил дали тази държава заслужава данъците от всичките компании и дали не би било по-добре централата да бъде регистрирана в друга малко по-цивилизована балканска държава, като Румъния например - а не тук където може да се събудиш и компанията вече да не е твоя!!!

                Не разбирам това значи всяки офшорен субект или фирма с адвокат представляващ неясно кой може да купува наред, а когато става дума за публична компания ..... направо нямам думи!!!

                чичо Оги е показал че може - пипна СФАРМ и гледайте 40млн печалба в тази криза, СФТРД- 10млн печалба, СФИ 5-6млн печалба.... човека просто го може! А държавата се сеща за него само ако новия министър нема снимка пред нов завод или има чуждестранна делегация, която трябва да види нещо иновативно в БГ.

                Жалко наистина но мисля че трябва да предприеме нещо в тази изкючително враждебна за него среда!
                Пич, и да лаеш и да не лаеш по форума, нищо няма да промениш!!!!
                това е Булгаристан!!!!!

                Коментар


                • Възмутен съм от това подобие на държава!!! И много ме е яд че ония от ДПС ни се хилят мазно от парламентарната банка и нищо не можем да направим!

                  Аз ако съм на чичо Оги:
                  1.Ще спукам прокуратурата и всички по веригата вкл прасовите медии от дела - за накърняване на авторитета, за обида, за пропуснати ползи и т.н.
                  2. Сериозно бих се замислил дали тази държава заслужава данъците от всичките компании и дали не би било по-добре централата да бъде регистрирана в друга малко по-цивилизована балканска държава, като Румъния например - а не тук където може да се събудиш и компанията вече да не е твоя!!!

                  Не разбирам това значи всяки офшорен субект или фирма с адвокат представляващ неясно кой може да купува наред, а когато става дума за публична компания ..... направо нямам думи!!!

                  чичо Оги е показал че може - пипна СФАРМ и гледайте 40млн печалба в тази криза, СФТРД- 10млн печалба, СФИ 5-6млн печалба.... човека просто го може! А държавата се сеща за него само ако новия министър нема снимка пред нов завод или има чуждестранна делегация, която трябва да види нещо иновативно в БГ.

                  Жалко наистина но мисля че трябва да предприеме нещо в тази изкючително враждебна за него среда!
                  Last edited by tony1975; 04.09.2015, 19:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                    заради сериозните обеми се зарових и аз в темата и мисля, че си прав. някаква игра на донев е пак, ама какво и защо не е ясно
                    няма голяма разлика между ОД и ДП ................... просто единия беше силен през първото десетилетие на новия век, а другия царува през второто десетилетие...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...a-bank-201763/
                      Сега Дидо Дебелия след като стана бизнесмен ще му отива и една банка.
                      подценяваш свинята .................. токуда е някаква банчица за свинската му осанка

                      той за 3 месеца видя сметката на 4-тата по големина банка в Б-я, а ти му предлагаш 20-тата ................. че тя няма да му стигне и седмицата да изкара
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                        Днес е интересен ден:
                        1. БНБ забрани на ИХД да придобие Токуда банк
                        http://www.bnb.bg/PressOffice/POPres...PR_20150904_BG;
                        2. КЗК разреши на Ирена Кръстева и Делян Пеевски сделката за Канал-3
                        http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300048352.

                        безкрайния празник в кочината продължава...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                          Днес е интересен ден:
                          1. БНБ забрани на ИХД да придобие Токуда банк
                          http://www.bnb.bg/PressOffice/POPres...PR_20150904_BG;
                          2. КЗК разреши на Ирена Кръстева и Делян Пеевски сделката за Канал-3
                          http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300048352.

                          Кой беше казал, че живеем в АБСУРДИТАН

                          Коментар


                          • Днес е интересен ден:
                            1. БНБ забрани на ИХД да придобие Токуда банк
                            http://www.bnb.bg/PressOffice/POPres...PR_20150904_BG;
                            2. КЗК разреши на Ирена Кръстева и Делян Пеевски сделката за Канал-3
                            http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300048352.

                            Last edited by Konsultant; 04.09.2015, 17:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              http://www.investor.bg/novini-i-anal...a-bank-201763/
                              Сега Дидо Дебелия след като стана бизнесмен ще му отива и една банка.
                              Еми той една затри вече... има компетенция дет се вика. Нали от БНБ това търсели....
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • http://www.investor.bg/novini-i-anal...a-bank-201763/
                                Сега Дидо Дебелия след като стана бизнесмен ще му отива и една банка.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X