IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Голямо кюфте
    Определено нещата са сериозни.

    Коментар


    • Голямо кюфте

      Коментар


      • До момента за Декември сме 7-ми по брой сделки и 15-ти по оборот в БГ40!
        Добър обем и силна подкрепа на тези нива!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
          И вчера минаваха обеми. Нещо се мъти.
          И цената се натиска на тези нива, да видим какво ще си измъти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
            И вчера минаваха обеми. Нещо се мъти.
            не са големи днешните обеми... нормално за всеки имащ тук
            празници идват, подаръци ще се плащат

            Коментар


            • И вчера минаваха обеми. Нещо се мъти.

              Коментар


              • Големи пакети минаха тази сутрин, има ли някаква новина по въпроса?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                  То за софикс трябва да се удвои цената, а тогава ЕТФ-а докато намери кой да му продаде още х2 и станахме 5 лева
                  Абе почвам да мисля че е възможно влизането дори и при 15 компании, ако поне Холдинг Варна излезе Не знам кой купува последно време но ми се вижда доста гъсто на бида. Поне не си спомням такава търговия от както съм в тази позиция. Вярно и резултатите са по силни но дали някой вече не спекулира с влизане в индекса?


                  Не е препоръка за търговия с акции! Споделям лични разсъждения по позицията - никой не искам да убеждавам в нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                    Продадох. Причина - губи ми се кеша от продажбата на дялове от дружествата къде отива.
                    Преди 5 лева не виждам причина да излизам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                      Продадох. Причина - губи ми се кеша от продажбата на дялове от дружествата къде отива.
                      Направил си добър лев! Няма лошо че си продал, аз съм казал че съм дълъг и нищо не ме е изкушило още че да продавам За никъде не бързам

                      Успех сашко!
                      Last edited by SoHo; 07.12.2016, 14:13.

                      Коментар


                      • Продадох. Причина - губи ми се кеша от продажбата на дялове от дружествата къде отива.

                        Коментар


                        • Ей, къде пипна рипа...вчера направихме лъвски скок
                          Просто за информация, че днес вниманието ми е насочено към ПИБ или FIBANK

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Не знам. Може и да не отпада.. нали се въртят идеи да го правят 20 компании.
                            Това вече е интересния въпрос. Ако има такава промяна и има 5 нови ще е интересно. Тук нямам, ама друга позиция ще ми се отблагодари си мисля ако това стане. Очаквам с интерес. А и ЕТФ-а ще го посрещнат с облекчение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mr_nikolov Разгледай мнение

                              Би било добре, ще стане доста по-ликвидна акцията. Кое мислиш, че ще отпадне от индекса?
                              Не знам. Може и да не отпада.. нали се въртят идеи да го правят 20 компании.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo

                                Ако се стигне до влизане в Софикс няма как да не скочим яко. Имаме към 36% спящи акции до 100лв, 53% да има Донев/Софарма и приятели които така или иначе ще искат да запазят над 50% за да имат контрол над компаниите, Алианц имаха някакъв по голям пакет но те са по дългосрочни. Та реално остава малък процент за търговия а при положение че бизнеса навлезе в подем защо да се бърза да се продава.

                                Не е препоръка за търговия с акции!

                                Тия на Алианц не знам дали още стоят. Последните два пъти като купувах пакетно тук на 74 и 76,5 ст. ми даваха пакетите разцепени на по три части.. точно като за три фонда на ПФ

                                Коментар

                                Working...
                                X