IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук явно чакаме отчета. Някой държи на около 1.16 и не пуска нагоре. Батя да не продаваш ти ?

    а маркет капа стои на 21 милиона все едно сме на голяма загуба а не на печалба. А това тримесечие би трябвало да е доста силно. Ако не се лъжа на Бриколажа най силен е резултата в края на годината. А и застрахователите виждаме че са на добри печалби.

    Видяхме че и Софарма напълни здраво пакета а пазара заспа ? Третата най малка капитализация в БГ 40!
    Last edited by SoHo; 26.01.2017, 14:50.

    Коментар


    • Тук, някой много усърдно брани цената

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Ами ще видим как ще се развият събитията през годината. Донев винаги е казвал че ДОХ е инвестиция и не мисли да го поглъща, то и няма логика да го влива в Софарма. За мен ще е добра инвестиция за Софарма която при силен бизнес цикъл на ДОХ ще подобри резултатите на Софарма. Нищо чудно да предстои разрастване на ДОХ.


        Не е препоръка за търговия с акции!
        не съм им гледал отчетите, да не почнат и дивиденти да дават?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Интересно какво е решила СФАРМ - няма интервюта с чичо Оги по темата напоследък.
          Забързват вливането на Уни(която трябваше да е последна!!!), а сега и ДОХ.
          Иска ми се да чуя някакви новини и яснота тук!
          Ами ще видим как ще се развият събитията през годината. Донев винаги е казвал че ДОХ е инвестиция и не мисли да го поглъща, то и няма логика да го влива в Софарма. За мен ще е добра инвестиция за Софарма която при силен бизнес цикъл на ДОХ ще подобри резултатите на Софарма. Нищо чудно да предстои разрастване на ДОХ.


          Не е препоръка за търговия с акции!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Да Тони !!! имаме много добър дял на Медика 21 и Доверие на пазара за здравни застраховки с около 30% пазарен дял! Да не се повтарям но потенциала е много голям а виждаме къде е печалбата в момента 1.8 милиона за 9 месеца!!!
            Интересно какво е решила СФАРМ - няма интервюта с чичо Оги по темата напоследък.
            Забързват вливането на Уни(която трябваше да е последна!!!), а сега и ДОХ.
            Иска ми се да чуя някакви новини и яснота тук!

            Коментар


            • Да Тони !!! имаме много добър дял на Медика 21 и Доверие на пазара за здравни застраховки с около 30% пазарен дял! Да не се повтарям но потенциала е много голям а виждаме къде е печалбата в момента 1.8 милиона за 9 месеца!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                p/b виж на тошиба какво става с p/b последните дни. гледай нещо по-смислено като например free cash flow
                Не ме гледай ти мен.. не ги разбирам аз много нещата.. просто съм късметлия вече 15 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Красота! Да се чудиш на пазарчето ни как търгува подобна акция на Р/В 0,29
                  p/b виж на тошиба какво става с p/b последните дни. гледай нещо по-смислено като например free cash flow
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Красота! Да се чудиш на пазарчето ни как търгува подобна акция на Р/В 0,29
                    Ама почна да се коригира де.. сега задържахме около тия нива заради прехвърлянията на пакети, но като приключи този процес мисля че ралито тук ще продължи с ускоряващи се темпове и за 2017-та един дабъл на цената няма да ме изненада
                    Да видим какво ще стане до Март пък след това ще го мислим

                    Не е препоръка за търговия с акции!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Излязоха отчетите на застрахователите към третото тримесечие:


                      http://www.fsc.bg/bg/pazari/zastraho...rahovane/2016/


                      Медико 21 и Доверие имат общо малко над 10 милиона брутни премии от застраховки за заболяване или около 29% пазарен дял.
                      Печалбата до този момент е към 1.8 милиона !



                      Красота! Да се чудиш на пазарчето ни как търгува подобна акция на Р/В 0,29
                      Ама почна да се коригира де.. сега задържахме около тия нива заради прехвърлянията на пакети, но като приключи този процес мисля че ралито тук ще продължи с ускоряващи се темпове и за 2017-та един дабъл на цената няма да ме изненада

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Поиграх си да погледам отчети тук и ако съм прочел правилно си мисля, че към настоящия момент е по-добре да бутнат болницата и да построят магазин на Бриколаж Там може би има офиси на застраховането и като цяло е хубаво да се вземат мерки по подобряване на ефективността на болницата, а там са силни от това, което виждам. Все пак конкуренцията си е сериозна и може да не е много лесно, но в крайна сметка знам, че те разбират повече от мен и напълно им се доверявам, каквото и да направят

                        Иначе затварят се губещи производства, намаляват се сериозните рискове, малко рамо от бат Оги с добри инвестиции и много солидно намаляване на задлъжнялостта и в един момент се превръщаме в добре работеща, смазана машина. Магьосник си е бат Оги. Пипа все едно с вълшебна пръчица Затова виждаме и покупките от страна на Софарма тук си мисля. Кой не иска такъв играч в отбора си?

                        Отделно пък ако се стигне до създаването на мега фонд и всички тези потенциални 145 000 ли бяха инвеститори видят как бат Оги се е грижил за тях са си потенциални клиенти на всичко свързано с него. Като прочетох как е изкупувал акции тук от 2.50 за да влезе в борда и да спре порочните практики настръхнах Как беше приказката... 20 години работиш за името си, после то почва да работи за теб. Страхотен бранд е изградил бат Оги! Има нужда България от такива хора! В човешките взаимоотношения моделът с най-много добавена стойност е "Аз съм добър - ти си добър" и тук, като че ли го намирам в една от най-чистите му форми. Жив и здрав да е и всички ние покрай него!
                        Най важният фактор за моята инвестиция в ДОХ е че контрола е в ръцете на Донев и най голям инвеститор беше и в момента е Софарма! Вторият беше цената, а третият виждах смислени бизнеси добре позиционирани и навлизането им в нов силен бизнес цикъл.


                        Не е препоръка за търговия с акции!


                        Коментар


                        • Поиграх си да погледам отчети тук и ако съм прочел правилно си мисля, че към настоящия момент е по-добре да бутнат болницата и да построят магазин на Бриколаж Там може би има офиси на застраховането и като цяло е хубаво да се вземат мерки по подобряване на ефективността на болницата, а там са силни от това, което виждам. Все пак конкуренцията си е сериозна и може да не е много лесно, но в крайна сметка знам, че те разбират повече от мен и напълно им се доверявам, каквото и да направят

                          Иначе затварят се губещи производства, намаляват се сериозните рискове, малко рамо от бат Оги с добри инвестиции и много солидно намаляване на задлъжнялостта и в един момент се превръщаме в добре работеща, смазана машина. Магьосник си е бат Оги. Пипа все едно с вълшебна пръчица Затова виждаме и покупките от страна на Софарма тук си мисля. Кой не иска такъв играч в отбора си?

                          Отделно пък ако се стигне до създаването на мега фонд и всички тези потенциални 145 000 ли бяха инвеститори видят как бат Оги се е грижил за тях са си потенциални клиенти на всичко свързано с него. Като прочетох как е изкупувал акции тук от 2.50 за да влезе в борда и да спре порочните практики настръхнах Как беше приказката... 20 години работиш за името си, после то почва да работи за теб. Страхотен бранд е изградил бат Оги! Има нужда България от такива хора! В човешките взаимоотношения моделът с най-много добавена стойност е "Аз съм добър - ти си добър" и тук, като че ли го намирам в една от най-чистите му форми. Жив и здрав да е и всички ние покрай него!
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Излязоха отчетите на застрахователите към третото тримесечие:


                            http://www.fsc.bg/bg/pazari/zastraho...rahovane/2016/


                            Медико 21 и Доверие имат общо малко над 10 милиона брутни премии от застраховки за заболяване или около 29% пазарен дял.
                            Печалбата до този момент е към 1.8 милиона !




                            Коментар


                            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-pod-5-230846/
                              Keep going ...

                              Коментар

                              Working...
                              X