IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Консолидация на контрола

    "Софарма" консолидира контрола си над своите дъщерните компании.

    http://www.capital.bg/biznes/kompani...ie_za_unifarm/

    Keep going ...

    Коментар


    • “Софарма” АД, е придобило пряко 689 115 броя акции от капитала на „Доверие Обединен Холдинг” АД, с което общият му дял в капитала на Дружеството, респективно в правата на глас в Общото събрание на акционерите пряко преминава прага от 20%. Дата на регистрация на сделката в Централен депозитар 21.12.2016 г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Факт е, че за всички е по-добре цената да е по-висока и за момента тези кюфтета са причина да не върви по-нагоре. В момента, в който тези прехвърляния приключат ще видим дали това е било и единствената пречка за това... Идея кога могат да приключат?
        Интересно е, от къде идват тези пакети? Защото май се прехвърлят от единия джоб в другия. Ако е така, това не пречи цената и сега да расте. Има неизвестни!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          Факт е, че за всички е по-добре цената да е по-висока и за момента тези кюфтета са причина да не върви по-нагоре. В момента, в който тези прехвърляния приключат ще видим дали това е било и единствената пречка за това... Идея кога могат да приключат?
          може би тези дни! Донев няма ли ограничения кога може да търгува по новите правила за търгувия на хора с вътрешна информация. Поне Тони беше писал че Донев можел да търгува няколко месеца в годината само.

          Не е препоръка за търговия с акции! Може и да сме в грешка и да сме прекалени оптимисти но пък ако сме прави.................

          Коментар


          • Факт е, че за всички е по-добре цената да е по-висока и за момента тези кюфтета са причина да не върви по-нагоре. В момента, в който тези прехвърляния приключат ще видим дали това е било и единствената пречка за това... Идея кога могат да приключат?
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              5DOV Доверие - Обединен Холдинг АД 14:58 759 630
              Нов пакет току що

              Тук се натиска цената за да бъдат явно прехвърлени всички акции към Сфарм....след това... не знам

              така е ами ако имаме добри цени за напред ще се подобрят резултатите на Софарма. Все пак Доверие преди 2,3 години беше оценена на 8лв в отчета на Софарма Пък и цената на майката ще се качи доволно ако има някакво значение де

              Не е препоръка за покупка на акции!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Имам 100 нерастящи акции
                В Монбат ли ???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                  Всичко отива във Фармата, а същевременно нея я натискат да не "расте" ???
                  Тони, да не са решили да продават Софарма
                  Нямам инфо....
                  знам само че 2017 и 2018 ще са добри години.....

                  Имам 100 нерастящи акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Намислили са я някаква от Сфарм. И тук и при Уни имаше доста активност а в същото време спряха обратното. Ще има новини скоро май. Всъщност тук остана ли нещо апетитно за Сфарм освен ЗК?
                    Всичко отива във Фармата, а същевременно нея я натискат да не "расте" ???
                    Тони, да не са решили да продават Софарма

                    Коментар


                    • Всичко в крайна сметка опира до Доверието...
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        5DOV Доверие - Обединен Холдинг АД 14:58 759 630
                        Нов пакет току що

                        Тук се натиска цената за да бъдат явно прехвърлени всички акции към Сфарм....след това... не знам
                        Надявам се мениджмънта да знае и то да е в полза на всички акционери

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          5DOV Доверие - Обединен Холдинг АД 14:58 759 630
                          Нов пакет току що

                          Тук се натиска цената за да бъдат явно прехвърлени всички акции към Сфарм....след това... не знам
                          Намислили са я някаква от Сфарм. И тук и при Уни имаше доста активност а в същото време спряха обратното. Ще има новини скоро май. Всъщност тук остана ли нещо апетитно за Сфарм освен ЗК?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            5DOV Доверие - Обединен Холдинг АД 14:58 759 630
                            Нов пакет току що

                            Тук се натиска цената за да бъдат явно прехвърлени всички акции към Сфарм....след това... не знам
                            След това - хоризонтално.

                            Коментар


                            • облачно с кюфтета... гледали сме го този филм
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • 5DOV Доверие - Обединен Холдинг АД 14:58 759 630
                                Нов пакет току що

                                Тук се натиска цената за да бъдат явно прехвърлени всички акции към Сфарм....след това... не знам

                                Коментар

                                Working...
                                X