IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    по infostock , съм сигурен че от две години не са актуализирани , - за инвестора не знам , но си мисля че са актуални понеже по редовно изнасят отчети и движения по тази позиция
    сайта на Доверие Обединен Холдинг АД е меко казано от 80-те години на миналия век ...

    Коментар


    • по infostock , съм сигурен че от две години не са актуализирани , - за инвестора не знам , но си мисля че са актуални понеже по редовно изнасят отчети и движения по тази позиция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Това е по infostock

        Разпределение на акционерен капитал


        Телекомплект АД 9.99%
        Елфарма АД 9.98%
        Телсо АД 9.98%
        Софарма АД 9.90%
        А тези данни от investor
        Акционер Дял
        Телсо АД 14,12%
        Телекомплект АД 9,99%
        Расафи ЕООД 7,71%
        Софарма АД 9,90%

        сериозни са разминаванията , но тези слезли под 5% не са задължени да оповестяват , та едва ли ще ни светне скоро
        актуални ли са данните в двата сайта ?

        Коментар


        • Това е по infostock

          Разпределение на акционерен капитал


          Телекомплект АД 9.99%
          Елфарма АД 9.98%
          Телсо АД 9.98%
          Софарма АД 9.90%
          А тези данни от investor
          Акционер Дял
          Телсо АД 14,12%
          Телекомплект АД 9,99%
          Расафи ЕООД 7,71%
          Софарма АД 9,90%

          сериозни са разминаванията , но тези слезли под 5% не са задължени да оповестяват , та едва ли ще ни светне скоро​​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            http://www.investor.bg/novini-i-anal...-sofix-225305/

            От този вариант с влизане в Софикс се интересуваме само шепа спекуланти според мен. Трудно ми е да повярвам, че Донев прави каквито и да било действия в тази посока. Представям си някаква друга негова игра, но каква, ще видим в бъдещето. Поне аз ще я разбера, след като е изиграна
            + http://www.bse-sofia.bg/?page=IndexP...target=Profile

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
              Как мислите, подобен род поглъщане може ли да доведе до увеличаване на free flote на Софарма и оттам да повлияе на това, коя друга компания от групата би имала шансове да влезе в Sofix при едно увеличение на броя фирми в индекса?
              Признавам, не познавам логиката на участие в Sofix.
              Професорът
              http://www.investor.bg/novini-i-anal...-sofix-225305/

              От този вариант с влизане в Софикс се интересуваме само шепа спекуланти според мен. Трудно ми е да повярвам, че Донев прави каквито и да било действия в тази посока. Представям си някаква друга негова игра, но каква, ще видим в бъдещето. Поне аз ще я разбера, след като е изиграна
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Как мислите, подобен род поглъщане може ли да доведе до увеличаване на free flote на Софарма и оттам да повлияе на това, коя друга компания от групата би имала шансове да влезе в Sofix при едно увеличение на броя фирми в индекса?
                Признавам, не познавам логиката на участие в Sofix.
                Професорът

                Коментар


                • е добре, каква да е идеята? 50 компании няма да се влеят в СФАРМ!?!?

                  Коментар


                  • Елфарма и Телекомплект, но вероятно и от втората тройка има миграция към Софарма

                    Коментар


                    • може ли да смелите разговора си на нормален език? кои са 2 и 3?

                      Коментар


                      • Прав си за тези пакети, но имах предвид 300 хил.бр.от петък и другите от началото на седмицата.Нарастването на малкия ф.ф. е с около 71хил.от 30септември.
                        А трейдингът продаде няколко хиляди и в края на септември на 77ст. през кобос.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                          Оказа се че не е трейдинга, а и О.Д. като ф.л. не може да е, поне в началото на седмицата. Явно са номер 2 и 3.Остават още около 600 000 до чл.149
                          E ти цитираш мнение от преди време - ето:
                          16/12/2016

                          Постъпило уведомление по чл.3, т.26, буква „г” и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Софарма Трейдинг АД за продажба на 50 000 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, среднопретеглена цена 1.0507 BGN. Дата на сделките 15.12.2016 г., дата на сетълмент 19.12.2016 г. Място на сключване на сделките – БФБ София АД.
                          Уведомление по чл. 3, т.26, буква „г” и чл. 19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014

                          19/12/2016

                          Постъпило уведомление по чл.3, т.26, буква „г” и чл.19 т.1 буква „а” на Регламент ЕС 596/2014 от Софарма Трейдинг АД за продажба на 52 400 броя акции от капитала на Доверие Обединен Холдинг АД, единична цена 1.060 BGN. Дата на сделките 16.12.2016 г., дата на сетълмент 20.12.2016 г. Място на сключване на сделките – БФБ София АД.
                          За останалите по - големи пакети вероятно също ще се обяви т.като минават 5 % праг.

                          Коментар


                          • Това е резултата от началото на екшъна , да видим как ще завърши ;-
                            138 бр. сделки от понеделник до днес
                            2570212 - изтъргуван бр. акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              А продавача да не би да е Софарма трейдинг или О.Д. ?
                              Оказа се че не е трейдинга, а и О.Д. като ф.л. не може да е, поне в началото на седмицата. Явно са номер 2 и 3.Остават още около 600 000 до чл.149

                              Коментар


                              • склонен съм да се съглася, но съм си забил в тази тематика и ми е по-трудно да отвърна поглед от нея... затова чета и другите какво мислят за да се доближа до консенсусната реалност
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X